۰

احتمال برگزاری یک رویداد جدید توسط مایکروسافت

مایکروسافت

مایکروسافت احتمالا یک رویداد جدید با نام What’s New for Gaming را در ماه پیش رو برگزار خواهد کرد.

آقای پاول ثاروت، اینسایدر معروف مایکروسافت، اخیراً در یک توییت جدید اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد یک رویداد با نام «What’s New for Gaming» را در ماه مارس برگزار کند، این شخص اولین نفری نیست که از برگزاری یک رویداد در ماه مارس خبر داده است.

آقای جف گراب که یکی دیگر از اینسایدر‌های معروف صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود نیز اعلام کرد که پس از نهایی شدن قرارداد تصاحب بتسدا توسط مایکروسافت، این شرکت یک رویداد را در نیمه‌ی دوم ماه مارس برگزار خواهد کرد.

دیگر اخبار مرتبط

مدیر بخش انجمن استودیوی Techland شایعات خریداری شدن این استودیو را تکذیب کرد.

برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ بود که شایعاتی مبنی بر اضافه شده استودیوی Techland به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت به گوش می‌رسید. در چند روز گذشته نیز شایعات جدیدی در این مورد دیده شد که این موضوع را قوت بخشیدند. امّا به تازگی مدیر بخش انجمن استودیوی تک‌لند با به اشتراک گذاشتن توئیتی شایعات خریداری شدن این استودیو را تکذیب کرد.

وی بیان داشت که این استودیو مستقل محسوب می‌شود و توسط ناشری دیگر به تصاحب در نیامده است. البته با وجود اظهارات این فرد، باز نمی‌توان دور این استودیو را برای خریداری شدن خط قرمز کشید و احتمالاً با این نوع تکذیب صریح قصد فرو نشاندن شایعات را تا مدت زمان مشخصی داشته است.

 

سری جدیدی از مجموعه Halo در حال ساخت است.

به تازگی مایکروسافت در وب سایت خود یک لیست شغلی را منتشر کرده است و در آن اعلام کرده است که به دنبال یک تهیه کننده برای کار بر روی ساخت سری جدید Halo در استدیوی ۳۴۳ Industries می گردد.

در توضیحات این لیست شغلی به معرفی نشده و جدید بودن این نسخه‌ی جدید درحال ساخت Halo اشاره شده است و این احتمال وجود ندارد که آنها به دنبال استخدام یک تهیه کنند برای کار بر روی بازی Halo Infinite باشند که در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و قرار است که امسال منتشر شود.آخرین عنوان سری Halo که Halo Infinite نام دارد، هم اکنون در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و قرار است تا در پاییز سال ۲۰۲۱ برای Xbox One/Xbox Series X|S/PC منتشر شود.

 

پلی‌گراند گیمز: مایکروسافت قرار نیست نسخه‌ پلی‌استیشن بازی‌های آینده بتسدا را لغو کند.

یکی از توسعه‌دهندگان حاضر در استودیوی پلی‌گراند گیمز می‌گوید که مایکروسافت با وجود تصاحب بتسدا، نسخه‌های پلی‌استیشن بازی‌هایی را که پیش از خرید این شرکت معرفی شده بودند، لغو نخواهد کرد، اگر بازی شما برای چند پلتفرم عرضه می‌شود، مایکروسافت آن را در انحصار ایکس‌باکس قرار نمی‌دهد. آن‌ها با خرید بتسدا، در یک استراتژی بلندمت حضور دارند و نمی‌خواهند بازی‌ها را به طور آشکار از جامعه‌ی طرفداران دور کنند.

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *