۰

قابلیت افزایش حجم حافظه‌ی SSD در تابستان به پلی‌استیشن ۵ اضافه خواهد شد

پلی استیشن ۵

طبق اطلاعات منتشر شده، این قابلیت از طریق یک به‌روزرسان نرم افزاری جدید به پلی‌استیشن ۵ اضافه خواهد شد. جالب است بدانید که این به‌روزرسان همچنین سرعت چرخش فن خنک کننده‌ی کنسول را نیز بهبود خواهد داد. پلی استیشن ۵

با توجه به این که دارندگان پلی‌استیشن ۵ قرار است یک حافظه‌ی SSD جدید را به کنسول اضافه کنند، این موضوع کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. چراکه حتماً باید احتمال داغ شدن کنسول در نظر گرفته شده و راهکاری برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق ارائه شود.

دیگر اخبار مرتبط

عمر مفید آنالوگ های PS5 اعلام شد.

طبق گزارش کانال تحلیلی iFixit، عمر مفید آنالوگ‌های کنترلر کنسول پلی‌استیشن ۵ تقریبا معادل ۴۱۷ ساعت محاسبه می‌شود و گیمر ها پس از آن می‌توانند انتظار شروع مشکلات رانشی را داشته باشند. البته این کانال تایید کرد که شاید پس از گذشت این مقدار زمان، هیچ مشکلی برای عملکرد آنالوگ‌های کنترلر DualSense رخ ندهد.

علاوه بر این موارد، عمر مفید آنالوگ‌های کنترلر DualSense بسیار وابسته به نوع بازی‌هایی که کاربران انجام می‌دهند و از همه مهم‌تر به شیوه‌ی استفاده از کلیدهای آن بستگی زیادی دارد.

 

بزرگترین کنسول PS5 جهان توسط یک یوتیوبر به قیمت هفتاد هزار دلار خریده شد.

اگر پیگیر تولیدکنندگان محتوای گیمینگ در بستر یوتیوب بوده باشید، احتمال بسیار زیاد با اسم ZHC که یکی از تولیدکنندگان محتوای موفق و پرمخاطب یوتیوب است، آشنا هستید. همانطور که در تصاویر نیز قابل مشاهده می‌باشد، این فرد موفق به تصاحب بزرگترین کنسول PS5 ساخته شده در جهان شده است.

ساخت چنین وسیله‌ی غول آسایی حدود ۷۰ هزار دلار هزینه داشته است و رنگ آمیزی خاص آن نیز (تصویر آخر) ۱۰۰ ساعت زمان برده. از دیگر مشخصات این پلی استیشن هفتاد هزار دلاری می‌توان به ارتفاع ۳ متری و وزن ۲۷۷ گیلوگرمی آن اشاره کرد.

هرمن هالست، رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی، بازی God of War Ragnarok را مورد انتظارترین عنوان خود می‌داند.

همان‌طور که اطلاع دارید، God of War Ragnarok در سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی با نمایش یک تیزر معرفی شد. این بازی قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود. با این حال تاکنون اطلاعات زیادی از این پروژه منتشر نشده است. پلی استیشن ۵

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *