۰

نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia به دست یک استودیو با تجربه افتاد؟

نسخه بازسازی شده Prince of Persia

کمپانی Ubisoft، توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ Prince of Persia The Sands of Time را به یک استودیو باتجربه‌تر سپرده است. نسخه بازسازی شده Prince of Persia

منبع این شایعات اظهار داشته که از طریق یکی از دوستان خود که در Ubisoft India فعالیت می‌کند این خبر را دریافت کرده است. گویا Ubisoft در ابتدا پروژه را به یک تیم نسبتا آماتور سپرده بوده اما پس از واکنش‌های منفی طرفداران نسبت به تریلر اول، این کمپانی فرانسوی تصمیم گرفته که کار را به یک تیم حرفه‌ای تر بسپارد و از این رو شاهد تاخیر انتشار بازی تا تاریخی نامعلوم بوده‌ایم.

دیگر اخبار بازی Prince of Persia

کانسپت آرت جدیدی از Prince of Persia منتشر شد.

لوکاس لاگر، از طراحان مفهومی در شرکت یوبی‌سافت، یک طرح هنری جدید از یک پروژه‌ی معرفی نشده از سری محبوب Prince of Persia را منتشر کرده است. با توجه به شایعه‌های اخیر، این تصویر می‌تواند به نسخه‌ی ریبوت سری مرتبط باشد که برای عرضه پس از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Prince of Persia Sands of Time، برنامه‌ریزی شده است.

پاسخ یوبی سافت به نارضایتی طرفداران در مورد گرافیک بازسازی Prince of Persia

طبق مصاحبه ای که با چند نفر از اعضای تیم سازنده بازی شده است گرافیک این عنوان از همان ابتدا قرار بوده که یک حالت فانتزی داشته و متفاوت از سری اساسنیز کرید و یا Prince of Persia 2008 باشد.
همچنین تیم سازنده اعلام کرده تریلر به نمایش در آمده از بیلد آلفای بازی بوده و در نسخه نهایی بهبود هایی در گرافیک بازی خواهیم بود.

یوبی‌سافت به لطف Valhalla سال مالی موفقی را پشت سر گذاشته است.

اخیرا شرکت یوبی‌سافت در خبری رسمی اعلام کرد که به لطف عرضه‌ی قدرتمند و فروش بالای عنوان Valhalla، توانسته رکورد بهترین دوره‌ی سه‌ماهه‌ی فروش در تاریخ خود را بشکند.

در واقع شرکت یوبی‌سافت در آخرین گزارش مالی خود به مخاطبان اعلام کرد که در فصل سوم از سال مالی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ که منتهی به تاریخ ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ می‌شود، توانسته است بیش از یک میلیارد یورو یا معادل ۱٫۲۱ میلیارد دلار سود خالص از بازی‌های ویدئویی خود کسب نماید.

نسخه بازسازی شده Prince of Persia

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *