۰

نسخه نهم Resident Evil ممکن است پایانی بر این سری باشد.

نسخه نهم Resident Evil

نسخه نهم Resident Evil ممکن است پایانی بر این سری باشد.

داسک گالم، منبع داخلی مشهور بازی‌های Resident Evil، مدتی پیش اشاره کرد که نسخه‌ی نهم این سری در دست توسعه قرار دارد و احتمالاً تا سال ۲۰۲۴ میلادی منتشر نخواهد شد، به گفته‌ی این منبع داخلی، داستان‌های نسخه‌ی هفتم، Village و نهم به یکدیگر متصل هستند و به طور کلی یک سه‌گانه محسوب می‌شوند. با این حال وی در ادامه گفت که Resident Evil 9 ممکن است آخرین نسخه‌ی اصلی از این مجموعه باشد. ظاهراً شرکت کپ‌کام پس از انتشار نسخه‌ی نهم، نام جدیدی را برای این سری تصویب می‌کند.

نسخه نهم Resident Evilنیز دنباله‌ی داستان نسخه‌ی هفتم خواهد بود.

دیگر اخبار مرتبط

عنوان Resident Evil Village دارای چند حالت گرافیکی روی کنسول های نسل نهمی خواهد بود.

به نظر می‌رسد این سری ترسناک و محبوب قرار است با عرضه‌ی بازی Resident Evil Village، نمایش کاملا متفاوتی از کیفیت بصری را برای طرفداران داشته باشد. طبق اخبار منتشر شده، قرار است توسعه‌دهندگان بازی Resident Evil Village در شرکت کپ‌کام برای کاربرانی که قصد تجربه‌ی این عنوان جدید بر روی کنسول‌های نسل نهمی را دارند، چندین حالت گرافیکی متفاوت را در دسترس قرار دهند تا علاقه‌مندان بتوانند به دلخواه بهترین حالت ممکن برای تجربه‌ی خود را انتخاب نمایند.

Resident Evil

عنوان Resident Evil Village دارای قابلیت Photo Mode خواهد بود.

ویدیویی کهداولین بار توسط نشریه‌ی آنلاین IGN منتشر شد و کاربران ریزبین همانند همیشه توانستند تا نکاتی جالب از آن را استخراج کنند. بر این اساس، یکی از بازی‌بازان در حین آغاز یک کات‌سین در این ویدیو متوجه دکمه‌ی Photo Mode در بازی شد و این موضوع می‌تواند وجود این قابلیت در این بازی را تایید کند.

بتای عمومی بازی Resident Evil Re:Verse از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ فروردین‌ماه برای پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته بود. علاقه‌مندان برای تجربه‌ی این بتا نیاز به داشتن Capcom ID و لینک کردن آن با پلتفرم مورد نظر خود دارند.

این بازی آنلاین در کنار بازی RE Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت‌ماه منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *