۰

نقشه Resident Evil Village چهار منطقه مشخص را برای بازدید شما نشان می دهد

Resident Evil Village

نقشه بازی Resident Evil Village فاش شده است ، که چهار منطقه متمایز را نشان می دهد که هنگام جست و جو در محیط جدید بازی الهام گرفته از اروپا ، از آنها بازدید خواهید کرد. مانند بازی قبلی ، این لزوما به این معنی نیست که شما برای مدت زمان برابر همه آنها را کاوش خواهید کرد.

نقشه ای که توسط IGN فاش شد ، نشان می دهد که Castle Dimitrescu فقط یکی از چهار منطقه ای است که در طول زمان بازی در آن خواهید ماند. این از نظر شبیه Resident Evil 7 است که تمرکز زیادی روی خانواده بیکر داشت اما در ادامه داستان خود را فراتر از آن گسترش داد. سایر مناطق محلی نامگذاری نشده اند ، اما تصاویر دارای یک آسیاب بادی ، مخزن و کارخانه است.

Resident Evil Village

کارگردان Morimasa Sato در گفتگو با IGN توضیح می دهد که هر منطقه جدید مکانیک و خطرات جدیدی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید با آن رقابت کنید ، دقیقا مانند Resident Evil 4 که در حین سفر به مناطق جدید ، روند بازی خود را تغییر می دهد.

Resident Evil Village
Resident Evil Village

ساتو می گوید: “وقتی كلمه” دهكده “را می شنوید ، تصور می كنید خانه های عجیب و غریب در امتداد یك خیابان به صف شده اند ، اما این واقعاً برای ساخت یك بازی ویدیویی كافی نیست. “به خصوص در یک بازی ترسناک ، فکر می کنم ادامه دادن تجربیات جدید در طول راه مهم است. در داخل روستا ، ارائه شگفتی های جدید به بازیکن مهم است.”

یکی دیگر از رمز و رازهای بزرگ اطراف Village مادر میراندا است ، آنتاگونیستی که لیدی دیمیترسکو در تریلرهای قبلی گیم پلی با او صحبت می کند دیده شده است. ساتو بیشتر از اینها راجب مادر میراندا صحبت نکرد ، درعوض تاکید کرد که او شخصیت مهمی برای بازیکنان خواهد بود که باید خودشان کشف کنند. یک عکس از این شخصیت منتشر شده است که البته بسیار مبهم و نامفهوم است.

ساتو در پایان گفت: “برای مادر میراندا ، من فکر می کنم بهتر است که بازیکنان با انجام این بازی خودشان این موضوع را بفهمند. اما این را می گویم: مادر میراندا و جنبه درونی شخصیت او از عوامل بسیار مهم در بازی هستند.”

Resident Evil Village برای Xbox Series X | S ، PS5 ، PC ، Xbox One و PS4 در تاریخ ۷ مه عرضه می شود. Capcom اخیراً برخی از تصاویر بازی را که بر روی PS4 Pro اجرا می شود ، فاش کرد و قرار است رویداد دیگری نیز برای این دنباله در آوریل برگزار کند.

Resident Evil Village Resident Evil Village

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *