۰

۱۰۰۰ وی-باکس از طرف Epic Games برای بازیکنان فورتنایت

V-Bucks در فورتنایت

Epic Games اعلام کرد که هر بازیکنی که جعبه لوت (Loot Llamas ) را در حالت PvE Fortnite: Save the World خریداری کند ، در اواخر این هفته ۱۰۰۰ V-Bucks رایگان دریافت می کند. فورتنایت

قبل از اینکه Fortnite با حالت رایگان بتل رویال خود دنیا را تصاحب کند ، Fortnite یک بازی چند نفره PvE بود که بعداً به Fortnite: Save the World تغییر نام داد. در حالی که Fortnite Battle Royale هرگز جعبه های لوت تصادفی را اضافه نکرد و به جای آن یک سیستم Battle Pass را انتخاب کرد ، Save the World جعبه های Loot Llama را تا سال ۲۰۱۹ که این سیستم از دسترس خارج شد ، فروخت.

اپیک اعلام کرد که هر کسی که یک Loot Llama خریداری کرده باشد ، ۱۰۰۰ V-Bucks به ارزش حدود ۸ دلار دریافت خواهد کرد. همانطور که توسط The Verge گزارش شده ، Epic می گوید که V-Bucks باید به طور خودکار در روزهای آینده به حساب بازیکنان منتقل شود. اگرچه این امتیاز فقط برای بازیکنانی است که در ایالات متحده مستقر هستند ، Epic Games می گوید که پیشنهاد ۱۰۰۰ V-Bucks را به بازیکنان در سراسر جهان گسترش می دهد. بنابراین هرکسی که Save the World را بازی کرده و یک جعبه لوت خریداری کرده باید در چند روز آینده V-Bucks را در حساب خود ببیند.

بازیکنان Rocket League همچنین ۱۰۰۰ اعتبار در بازی را به عنوان بخشی از تسویه حساب به حساب آنها ارسال می کنند. Epic Games در سال ۲۰۱۹ توسعه دهنده بازی Rocket League ،یعنی Psyonix  ، را خریداری کرد و به همین ترتیب این استودیو برای جعبه های لوت مورد استفاده قرار گرفت.

در چند سال گذشته Loot Box مورد انتقاد قرار گرفته است ، به ویژه در اروپا که مجالس مختلف قانون این سیستم را بررسی و بعضاً ممنوع کرده اند. در سال های اخیر بازی های سرویس زنده به اتخاذ سیستم های Battle Pass منتقل شده اند که در ازای تکمیل چالش های خاص یا پیشرفت در یک سطح مشخص ، پاداش های خاصی را ارائه می دهند.

Loot Boxes در بعضی از کشورها به عنوان مکانیک قمار طبقه بندی شده است و شما می توانید در مورد تأثیر این مکانیک ها بر زندگی افراد واقعی بخوانید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *