۲

اسکین و V-Bucks رایگان در فورتنایت…!

در این مقاله قصد درایم تا یک توضیح کلی درباره اسکین و V-Bucks های رایگان بازی فورتنایت بدهیم پس با ما همراه باشید:

V-Bucks چیست ؟!

در ابتدا به این می پردازیم که اصلا V-Bucks چیست و به چه کاری می آید؟

V-Bucks درواقع پول یا همان سکه های بازی فورتنایت است که شما با جمع کردن آنها می توانید اسکین یا آیتم های مختلف بازی را تهیه و خریداری کنید.

راه های کسب V-Bucks

در بازی فورتنایت راه های زیادی برای به دست آوردن وی-باکس وجود دارد.

یکی از آنها که درواقع ساده ترین آن هم هست، لول آپ شدن اکانت بازی شماست که به وسیله پیشرفت در هر لول ، در بخش بتل پس بازی،بعدز هر چند لولی که ارتقا پیدا می کنید به شما ۱۰۰ واحد وی-باکس داده می شود؛ که البته زمان زیادی برای ارتقای هر لول صرف می شود.

راه دیگر آن استفاده از بخش جذاب Save The World است:
در این بخش برای شما روزانه مراحلی فعال می شود و شما با تکمیل کردن و به اتمام رساندن آنها می توانید ۵۰ واحد وی-باکس دریافت کنید؛ همچنین با لول آپ کردن قدرت های خود در این بخش می توانید آن را تا ۱۰۰ وی-باکس نیز افزایش دهید.

یک راه دیگر نیز در این بخش وجود دارد و آن هم حاضری زدن روزانه شما در این بازی است که با این کار می توانید در آخر هفته ها جوایزی را دریافت کنید که ممکن است از ۵۰ تا ۳۰۰ واحد وی-باکس به شما داده شود.

اما در این میان راه های دیگری نیز وجود دارند :

گلیچ ها:

بعضی وقت ها در بازی های مانند فورتنایت که مپ های بسیار بزرگ و پر جزئیاتی دارند ، ممکن است در برنامه نویسی آنها مشکلات و باگ هایی وجود داشته باشد که به وسیله آن می توان یکسری امتیازات اضافی به دست آورد.

مثلا در بعضی گلیچ ها شما می توانید با تنها بیرون رفتن و دوباره به سرعت وارد شدن به اکانت خودتان ( کمتر از ۱۰ ثانیه ) بتل پس را به صورت رایگان دریافت کنید یا به طور مثال یک اسکین جدید که به تازگی وارد بازی شده است و هنوز کد های آن دارای باگ می باشد را در اکانت خود اضافه کنید.

حتی در آخرین سیزن فورتنایت که هم اکنون قابل تجربه است ، یک گلیچ وجود داشت که اگر شما از ارتفاع بلندی به قصد مردن روی یک وسیله نقلیه بپرید و دقیقا قبل از برخورد با آن کلیک سوار شدن به آن را بزنید، بعد از ریوایو شدن شما از طرف یارتان ، شما به طور کامل نامرئی می شدید و دیگر هیچکس نمی توانست شما را ببیند!

در ویدیو یوتیوب زیر بعضی از این گلیچ ها را مشاهده می کنید که ممکن است هنوز فعال باشند و بتوانید از آنها استفاده کنید…!

هک :
راه دیگر آن برای دریافت V-Bucks و یا اسکین رایگان ، استفاده از هک و هکرها است.
در فصل های قبلی بازی فورتنایت هکرهایی بودند که توانسته بودند با شکستن کد های بازی و وارد شدن به ساختار اصلی آن ، لینک هایی را ایجاد کنند تا به طور مثال برای ۱ روز تمام آیتم های بازی در استور آن رایگان شوند یا مثلا راهی را طراحی می کردند تا با تنها یک ایموت کردن در مقابل یک مجسمه در بازی ( درست مانند تکمیل کردن چلنج های عادی بازی ) به جای دریافت XP ، وی-باکس دریافت کنید.
اما باید این را در نظر داشته باشید که عموما هکر ها رازها و تکنیک های خود را به طور رایگان با مردم به اشتراک نمی گذارند و سعی می کندد تا از آن دارمد کسب کنند.

راه آخر نیز استفاده از سایت هایی است که دقیقا مانند سایت های افزایش بازدید عمل می کنند، درواقع شما در ازای انجام کارهایی که آن وبسایت از شما می خواهد، می توانید مقداری وی-باکس در حساب خود اضافه کنید؛ اما باید در استفاده از این وبسایت ها کاملا مراقب باشید، زیرا خیلی از آنها به اسم اسکین یا وی-باکس رایگان ، اطلاعات حساب شما را هک می کنند و آن را به سادگی از شما میدزدند!

برای مثال می توانید به وبسایت زیر سر بزنید: ( استفاده از این سایت ها کاملا با مسئولیت خودتان است)

vbucks-goo.com

 

در آخر اینکه بازی فورتنایت به دلیل داشتن حجم بسیار بالای پلیر در طی روز و از سرتاسر جهان، از بهترین برنامه نویس ها و متخصصان امنیتی کمک می گیرند ؛

اما در عین حال به دلیل آپدیت ها و اضافه شدن مداوم آیتم های جدید به بازی ، احتمال اینکه گلیچ یا باگی در این پچ ها وجود داشته باشد هست ، پس پیشنهاد می کنیم که اگر به استفاده از ویژگی های گلیچ های بازی فورتنایت علاقه زیادی دارید ، هر چند وقت در وبسایت گوگل عبارت (fortnite glitch) یا (Free V-Bucks) را جست و جو کنید ، و از آخرین اخبار آن مطلع شوید.

همینطور اگر گلیج یا اتفاق جدیدی در این بازی پیدا شود ، ما آن را در کمترین زمان ممکن برای شما قرار خواهیم داد تا از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. feri12mogh گفت:

    ویباکس

  2. عارف گفت:

    اینجا