۰

شایعه: نسخه بعدی Assassin’s Creed در کشور هند جریان خواهد داشت

شایعه: نسخه بعدی Assassin’s Creed در کشور هند جریان خواهد داشت

اینسایدر یوبیسافت که نظرات خود را در ۴Chan به اشتراک گذاشت، مدعی شده که هندوستان، مقصد بعدی اساسین ها خواهد بود، وی اعلام کرده بازی بعدی Assassin’s Creed علاوه بر تمام هندوستان شامل بنگلادش و بخش‌هایی از پاکستان نیز خواهد بود و نقشه بازی قرار است از Valhalla هم بزرگ‌تر باشد. این اینسایدر همچنین گفته شخصیت اصلی یا پروتاگونیست بازی مونث است و خبری از حق انتخاب جنسیت نخواهد بود. ظاهرا عنوان بعدی از سری به صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل نه و پی سی توسعه می‌یابد.

 

نگاهی به ۵ نسخه برتر سری بازی Assassin’s Creed بر اساس نمره منتقدین!

کاربران Assassin’s Creed Valhalla به شدت از آیتم های گران قیمت بازی گله مندند

بازیکنان به‌تازگی پس از انتشار پستی در ردیت اعتراض خود را به قیمت پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی Assassin’s Creed Valhalla اعلام کردند، یکی دیگر از کاربران در این خصوص چنین نوشته «ما بازیکنان عادی و حتی آنهایی که بیش از صد دلار صرف نسخه کالکتور کرده‌اند، محتویات بسیار کمی دریافت کرده‌ایم. در این مدت تنها یک رویداد که چندان هم جالب نبود و همچنین چندین آپدیت برای رفع اشکالاتی جزئی برای بازی منتشر شده است. چرا هیچکس در این‌باره صحبت نمی‌کند؟ چند سال پیش اگر یک شركت بازی‌سازی چنین کاری می‌کرد مردم جهنم به پا می‌كردند»

این بازی دنباله ای  بازی تحسین شده  Assassin’s Creed II هست  ، که آغاز موفقیت های سریالی شهاب سنگی این مجموعه بود. به همین ترتیب ، انتظارات فوق العاده زیادی از بازی وجود داشت وتوانست این انتظارات را برآورد کند  سومین نسخه اصلی در مجموعه بازی‌های Assassins Creed به‌شمار می‌رود که توسط استودیوی یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده و به وسیلهٔ یوبی‌سافت در نوامبر ۲۰۱۰ برای پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ و سپس در مارس ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. اتفاقات این قسمت در ادامه نسخه قبلی و در شهر رم قرار دارد برای اولین بار در این نسخه بخش چند نفره نیز به این سری اضافه شد وتوانست به روند پیشرفت این سری ادامه دهد.

نسخه بعدی Assassin’s Creed

نسخه بعدی Assassin’s Creed

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *