۰

نگاهی به ۵ نسخه برتر سری بازی Assassin’s Creed بر اساس نمره منتقدین!

Assassins Creed II نمره:۹۰

نسخه برتر Assassin’s Creed

دومین نسخه از بازی اکشن  ماجراجویی و جهان باز  که در نوامبر ۲۰۰۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰؛ و در سال ۲۰۱۰ برای سیستم  عامل‌های مایکروسافت ویندوز و مک‌اواس منتشر شده‌است میتوان این بازی را انفجار محبوبیت این سری در دهه گذشته دانست این نسخه تمام ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک آثار خارق العاده داشت وشخصیت اصلی آن EZIO تبدیل به یکی از بزرگترین قهرمانان بازی های ویدیویی تبدیل کرد بازی در دوران رنسانس در ایتالیا جریان دارد وحضور شخصیت های تاریخی از جمله لئوناردو داوینچی و نیکولو ماکیاولی جذابیت بازی رو بیشتر کرد و این اثر فوق العاده در یادها باقی بماند.

 نسخه برتر سری بازی Assassin’s Creed

Assassins Creed Brotherhood نمره:۸۹

این بازی دنباله ای  بازی تحسین شده  Assassin’s Creed II هست  ، که آغاز موفقیت های سریالی شهاب سنگی این مجموعه بود. به همین ترتیب ، انتظارات فوق العاده زیادی از بازی وجود داشت وتوانست این انتظارات را برآورد کند  سومین نسخه اصلی در مجموعه بازی‌های Assassins Creed به‌شمار می‌رود که توسط استودیوی یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده و به وسیلهٔ یوبی‌سافت در نوامبر ۲۰۱۰ برای پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ و سپس در مارس ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. اتفاقات این قسمت در ادامه نسخه قبلی و در شهر رم قرار دارد برای اولین بار در این نسخه بخش چند نفره نیز به این سری اضافه شد وتوانست به روند پیشرفت این سری ادامه دهد.

نسخه برتر Assassin’s Creed

 

Assassin’s Creed IV: Black Flag نمره:۸۶

ششمین نسخه اصلی این سری محسوب میشود. شاید این بازی بهترین نسخه Assassins Creed نباشد اما گیم پلی جذاب و متفاوت آن که هرگز ندیده بودیم این بازی را به یکی از محبوب ترین قسمت های این فراچایز تبدیل کرده بود در نسخه قبلی نبرد های دریایی به صورت محدودی وجود داشت اما بلک فلگ این نبرد های دریایی را به سطح بالاتری برد و ما شاهد نبرد های فوق العاده حماسی در دریای آزاد بودیم. گشت وگذار های جذاب در جزیره های ناشناخته و پیدا کردن گنج های مخفی غارت کشتی دشمن .ارتقا قدرت کشتی و خدمه وفرماندهی آنهخا از نکات جذاب این بازی بود شما در این نسخه میتوانستید برای اولین بار در مکان های کشتی های غرق شده به زیر آب بروید و غنائم باقی مانده از آنها را بردارید و همچنین شما برای اولین بار میوانستید به شکار نهنگ ها و کوسه ها بپردازد.
اتفاقا این بازی در دوران طلایی دزدی دریایی رخ می‌دهد؛ جایی که شما در نقش ادوارد کنوی که پدربزرگ کانر
شخصیت نسخه قبلی 《Assassin s creed III》 میباشد به ماجراجویی در
کارائیب در قرن هجدهم می‌پردازید.
بازی توسط استودیو یوبی‌سافت مونترال طراحی و ساخته شده‌است. عرضه جهانی این بازی برای سه کنسول بازی پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و وی یو، در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ انجام پذیرفت. نسخه‌های ویژه پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز به ترتیب در ۱۵ و ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ و سرانجام نسخه مایکروسافت ویندوز آن نیز در ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد.

 

نسخه برتر Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Odyssey نمره:۸۵

یازدهمین نسخه اصلی این فراچایز محبوب به شمار میرود این بازی ادامه وبهبود یافته سبک جدید Assassins creed که از نسخه قبلی شروع شده بود می باشد پس از آنکه Origins عناصر یک بازی RGBرا با خود به این سری آورد و فرانچایز از حالت کلاسیک خود در آمد Assassin’s Creed Odyssey به این روند ادامه داد و حتی ما عناصر بیشتری از یک بازی RGB مشاهده کردیم بازی که بیشتر شبیه The Witcherبود تا یک نسخه از Assassin’s Creed
این بازی قدیمی ترین بازه زمانی ای سری را دارد و داستان تاریخی از جنگ پلوپونز میان اسپارت و آتن و همچنین جنگ ترموپیل را بازگو می‌کند.

شما در این نسخه قادر هستید در ابتدای بازی از بین دو جنسیت مذکر (آلکسیوس) و مؤنث (کاساندرا) یکی را انتخاب کرده و بازی را به اتمام برسانید. این بازی توسط یوبی‌سافت کبک توسعه یافته‌است و بوسیلهٔ یوبی‌سافت در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ برای کنسول های پلی‌استیشن ۴،مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ (تنها در کشور خانه ای ژاپن) منتشر شد.

 

نسخه برتر  Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Valhalla نمره:۸۲

این بازی دوازدهمین نسخه اصلی و جدیدترین نسخه این فرانچایز محسوب میشود داستان بازی در۸۷۳ میلادی و در زمان حملات وایکینگ‌ها به بریتانیا اتفاق می‌افتد. داستان و بسیاری از اتفاقات بازی در سرزمین‌های اسکاندیناوی و بریتانیا رخ می‌دهند.در این بازی همانند نسخهٔ قبلی خود امکان انتخاب بین دو شخصیت زن و مرد وجود دارد. به گفته سازندگان شخصیت اصلی به نام EIVOR دارد.
به نظر اکثر منتقدان این عنوان یک داستانی عالی با شخصیت پردازی خوب Eivor را ارائه میدهد همچنین این نسخه از سری AC موفق شده تا بالانسی بین نسخه های جدید و نسخه های کلاسیک این سری ایجاد کند.
مبارزات پیشرفته تر و تنوع بالای دشمنان باعث عمق بخشیدن و سرگرم کننده تر شدن این بازی شده
مراحل فرعی و World Event ها به خوبی در بازی پیاده سازی شده اند
بازی یک شروع خوب دارد و در طی روند پیشروی جذابیت خود را از دست نمیدهد.

ایرادات اصلی گرفته شده به این بازی مربوط به باگ و گلیچ های متعدد و هوش مصنوعی نسبتا ضعیف دشمنان است که از مشکلات همیشگی عناوین یوبی سافت اند.
این بازی توسط یوبی‌سافت و ۱۴ استودیوی بازی‌سازی دیگر در سال ۲۰۲۰ برای کنسولهای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استدیا و مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

 

نسخه برتر Assassin’s Creed

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *