۰

برنامه‌های آینده‌ی شرکت CD Projekt رسما از سال ۲۰۲۲ تغییر میکند.

شرکت CD Projekt

شرکت CD Projekt

برنامه‌های آینده‌ی شرکت CD Projekt به طور رسمی اعلام شد!

طبق اعلامیه رسمی، این شرکت از سال ۲۰۲۲ روی چندین پروژه AAA و اکسپنشن‌های جدید شروع به کار میکند.

همچنین طبق سیاست های جدید، مارکتینگ بازی‌ های جدید این شرکت کوتاه تر بوده و تریلر ها نزدیک به ریلیز بازی منتشر میشوند.

علاوه بر این CD Projekt به دنبال گسترش دو برند The Witcher و Cyberpunk 2077 فراتر از Single-Player RPG است(هرچند تمرکز اصلی این شرکت روی Single-Player RPG میماند)

علاوه بر این CD Projekt شرکت کانادایی Digital Scapes را خرید و این شرکت جذب CD Projekt Red Vancouver شد.

شرکت CD PROJEKT

تغییر استراتژی شرکت CD PROJEKT از سال ۲۰۲۲ | این شرکت اعلام کرد از سال ۲۰۲۲ تغییراتی در استراتژی خود اعمال خواهد کرد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید‌.

از سال ۲۰۲۲ این شرکت به صورت همزمان بر روی چندین بازی AAA و توسعه‌دهنده‌ها کار خواهد کرد. همچنین کمپین‌های مارکتینگ آینده کوتاه‌تر خواهد بود. بدین معنا که مسائل تبلیغاتی بازی نزدیک‌تر به زمان عرضه‌ی آن شروع می‌شود.

بازی‌های نقش آفرینی تک نفره همچنان تمرکز اصلی این شرکت خواهد بود اما در آینده بیشتر وارد بخش‌های آنلاین خواهند شد. همچنین از پتانسیل آی‌پی‌های ویچر و سایبرپانک فرای ویدیو گیم نیز استفاده خواهند کرد.

در نهایت سی‌دی پراجکت بر روی بهبود وضعیت تیم‌های توسعه دهنده و شرایط کاری نیز تمرکز می‌کند.

سایبرپانک

سی‌دی پراجکت در برنامه‌های اولیه‌ی خود برای بخش مولتی‌پلیر بازی Cyberpunk 2077 تجدید نظر کرده است .

آقای Adam Kiciński، رییس CDPR بیان کرد که پیشتر اشاره کرده بودند بازی AAA بعدی آنها یک بازی چندنفره‌ی سایبرپانک خواهد بود اما اکنون در این مورد تجدید نظر شده است و در پی تغییرات استراتژی کمپانی، بجای تمرکز کامل بر روی یک پروژه‌ی آنلاین مستقل و بزرگ برنامه دارند تا ویژگی‌های آنلاین را در آینده به فرنچایزهای خود بیاورند.

در جدیدترین برنامه‌های ارائه شده از سوی این شرکت برای بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۲۱ در کنار کار بر روی بروزرسانی‌ها و رفع مشکلات بازی تنها نسخه‌ی نسل نهمی و محتوای الحاقی رایگان کوچک به چشم می‌خورد

فاف سازی CDPR درباره‌ی‌ بازی آنلاین سایبرپانک | همانطور که اعلام شده بود این شرکت از برنامه‌های ابتدایی خود برای اثر مذکور به عنوان یک پروژه‌ی مستقل و بزرگ تجدید نظر کرده است حال رییس سی‌دی پراجکت دراینباره بیان کرد که هدف آنها بهبود بازی‌های تک نفره با ویژگی‌های آنلاین است و در حال حاضر برنامه‌ای ندارند تا بازی بعدی آنها یک تجربه‌ی بزرگ آنلاین باشد.

او در ادامه گفت که درواقع از دو سال پیش کار بر روی بخش‌های آنلاین شروع شده بود و تنها تغییر مهم در روند توسعه این است که دیگر بر روی آن به عنوان یک محصول اصلی کار نخواهد شد بلکه با نگاه یک محصول جانبی و پشتیبان پیش خواهند رفت.

در نهایت بیان شد که آنها باور دارند ایده‌هایشان برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی آنلاین قوی و هیجان انگیز بوده و در حال حاضر برای صحبت درباره‌ی آنها بسیار زود است.

سی دی پراجکت رد امیدوار است که بزودی Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن بازگردد.

معاون ارشد توسعه‌ی کسب و کار سی‌دی پراجکت، در طی جلسه‌ی پرسش و پاسخ اخیر سرمایه گذاران این شرکت گفت «در مورد این فرایند، ما چندین به‌روزرسانی منتشر کرده‌ایم، ما دیروز یک به‌روزرسانی بزرگ عرضه کردیم، چندین بهینه‌ساز را منتشر کرده‌ایم و تک تک آن‌ها ما را به بازگشت به فروشگاه پلی‌استیشن نزدیک‌تر می‌کنند. با این حال، باید بدانید که سونی تصمیم گیرنده‌ی نهایی است. ما اعتقاد داریم که به این اتفاق نزدیک‌تر شده‌ایم»

استودیوی سی‌دی پروجکت رد که پیش‌تر قصد توسعه‌ی بخش چندنفره و آنلاین بازی Cyberpunk 2077 را به صورت مستقل داشت، هم‌اکنون با تغییر سیاست‌های خود این پروژه را لغو شده و مختومه اعلام کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *