بازی بعدی Call Of Duty در دوران جنگ جهانی دوم خواهد بود؟

بنابر جدیدترین گزارشات و اطلاعات فاش شده از نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Call of Duty، این بازی که با نام موقت و فعلی WWII: Vanguard شناخته می‌شود در جنگ جهانی دوم روایت خواهد شد اما به گونه‌ای که جنگ در سال ۱۹۴۵ به پایان نرسیده است. عنوان شده است که بازی حول سال‌های ۱۹۵۰ جریان خواهد داشت. سازندگان این قسمت استودیو Sledgehammer Games خواهد بود.

اکتیویژن جز بازه‌ی زمانی عرضه در اواخر سال ۲۰۲۱ اطلاعاتی رسمی از این بازی منتشر نکرده است بنابراین اطلاعات فوق تا زمان معرفی رسمی صحت قطعی ندارد.

چندی پیش هم اعلام شده بود نسخه بعدی Call of Duty ممکن است در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد.
یکی از افشاکنندگان معروف اطلاعات سری Call of Duty تحت عنوان Victor_Z بر روی حساب کاربری توییتر خود به نشانه‌هایی از استودیوی اسلج‌همر گیمز اشاره کرد.

 

وی در حساب کاربری خود، تصویری از بازی Call of Duty: WW2 را منتشر ساخت که اشاره‌ای مستقیم به جنگ جهانی دوم و استودیوی سازنده دارد. سپس در توضیحات آن تنها به گذاشتن علامت یک چکش بسنده کرد. حال می‌توان احتمال داد که نسخه‌ی بعدی Call of Duty باز هم در جریان وقایع جنگ جهانی دوم رخ دهد.
حتی در برخی شایعات آمده بوده
که نسخه بعدی Call of Duty در جنگ کره جریان خواهد داشت.

شایعات متفاوتی در خصوص این بازی منتشر شده‌اند. به‌ گفته‌ی منبع ModernWarzone، نسخه‌ی بعدی Call of Duty در دهه‌ی ۱۹۵۰ و در دوران جنگ کره جریان خواهد داشت و شامل نبردهای چریکی خواهد بود. این منبع پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود.

 

تام هندرسون از اینسایدر های معروف صنعت بازی‌ های ویدیویی به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان در حال ساخت منتشر کرد. برخلاف آنچه انتظار می‌رفت ظاهرا استودیوی Sledgehammer Games به تنهایی وظیفه ساخت این عنوان جدید را بر عهده دارد و همچنین استودیوی Infinity Ward نیز به طور همزمان در حال ساخت یک عنوان مجزا می‌باشد، هندرسون در توییت خود نوشتند:

«تا جایی که اطلاع دارم Sledgehammer Games و Infinity Ward در توسعه Call of Duty 2021 با یکدیگر همکاری ندارند و هر یک مشغول توسعه عنوان خودشان هستند»


اکتیویژن هشدار داد: Call Of Duty دیگر روی PS4 جا نمی‌شود!
آپدیت جدید بازی کال آو دیوتی بلک آپس فصل دوم را به این بازی اضافه می‌کند. شرکت اکتیویژن رسما اعلام کرده دیگر نمی‌توان دو بازی اخیر کال آو دیوتی را که اکوسیستم فعلی کال آو دیوتی را تشکیل می‌دهند به شکل هم‌زمان روی حافظه‌ی ۵۰۰ گیگابایتی کنسول پلی‌استیشن ۴ نگهداری کرد، و این کنسول دیگر قادر به نگهداری حجم بازی بر روی هارد خود نیست، وضعیت خارج از کنترل حجم این دو نسخه از سری COD تنها مختص به دارندگان PS4 نیست و بازیکنان پلتفرم های دیگر هم از دست حجم بسیار بالای این بازی‌ها شاکی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *