۰

رویداد E3 2021 به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد.

رویداد E3 2021

رویداد E3 2021

به گزارش VGC رویداد E3 که نام آن به Electronic Entertainment Experience تغییر کرده است ، امسال به صورت کاملاً آنلاین برگزار خواهد شد و قرار است با همکاری انویدیا از طریق سرویس استریم ابری GeForce Now دمو‌های بازی‌های مختلف در دسترس عموم قرار گیرد.

در ادامه بیان شده است بر اساس اسناد منتشر شده ESA وجود برخی از بخش‌های غیر رایگان مانند پکیج‌های ویژه یا دسترسی بیشتر و دمو‌ها را مورد بحث قرار داده است که البته یکی از ناشران بزرگ پولی بودن احتمالی برنامه‌های این رویداد را مورد انتقاد قرار داده و گفته است که مسئولین مایل‌اند تا از این موضع عقب بکشند. اگرچه در این مورد پس از انتشار گزارش VGC مسئولین E3 اعلام کردند که در تلاشند تا تجربه‌ای رایگان را در اختیار علاقه‌مندان به این رویداد قرار دهند و جزییات آن را در آینده به اشتراک خواهند گذاشت و هیچ المانی در این رویداد پولی نخواهد بود.

به گزارش این منبع تعدادی از ناشران مختلف بیان کرده‌اند که در این رویداد محتوایی برای نمایش خواهند داشت اما رونمایی‌های بزرگ و اصلی خود را در رویدادی مستقل مانند سال گذشته انجام می‌دهند.

هنوز زمان برگزاری و جزییات رویداد E3 به صورت رسمی و عمومی بیان نشده است

چندی پیش هم  خبری آمده بود که از احتمال برگزاری رویداد E3 در سال ۲۰۲۱ خبر می داد.

به گزارش VGC، سازمان برگزارکننده‌ی رویداد E3 یعنی ESA در حال آماده‌سازی یک رویداد سه روزه‌ی دیجیتالی از ۲۵ خردادماه می‌باشد. طبق اسناد منتشر شده این سازمان در نظر دارد تا در این مدت برنامه‌های مختلف نظیر استریم‌های متنوع و انتشار دموی بازی‌های مختلف را با کمک ناشران بزرگ و همکاران خود اجرا کند. البته این طرح هنوز باید توسط ناشران بزرگ تایید شود.

همانطور که می‌دانید در سال گذشته این رویداد منحل شده بود. حتی پیش از کنسل شدن مراسم سال گذشته بدلیل ویروس کرونا، کمپانی‌های بزرگ از حضور در آن اجتناب کرده بودند و شرایط برای برگزاری این رویداد سخت شده بود.

آقای جف کیلی نیز بیان کرده است که رویداد Summer Game Fest امسال نیز برگزار خواهد شد و او در E3 مانند گذشته حضور نخواهد داشت.

رویداد E3 2021

رویداد E3 2021

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *