۱

حقیقت های باورنکردنی که تا به حال نشنیده اید ( قسمت دوم )

حقیقت های باورنکردنی ( قسمت دوم )

در این قصد داریم تا قسمت دوم حقیقت های باورنکردنی که تا به حال نشنیده اید را برای شما قرار دهیم ؛ با کنترل امجی همراه باشید.

هری پاتر در واقع قربانی یک خانواده خشن و بی قید و بند بود. کودکی سرشار از بی توجهی مادرانه و پدرانه که اورا تبدیل به یک کودک دپرس و افسرده میکرد.
خانواده هری اورا به علت داشتن تخیلات روانی و مشکلات روحی به تیمارستان ( مدرسه جادو ) میفرستند و تمام داستانی که در این تیمارستان رخ میدهد در واقع ذهنیت تمام دیوانه ها یا تنها هری پاتر بود.
هرچه بیشتر درگیر داستان هری پاتر شوید و از قسمت یک شروع به دیدن کنید متوجه خواهید شد هری پاتر به جای ( انتخاب شده ) در واقع یک بیمار است. بیماری که با ورودش به تیمارستان تخیلاتش هم نیز بیشتر و قوی تر میشود.

۹۹ درصد از کسانی که با یک موجود ارگانیک مواجه شدند ، شباهت این تصویر را با مشاهده خود تایید کردند.انها اعتقاد دارند این عکس شبیه ترین مواجه با یک موجود غیر ارگانیک است.

اولین باری که کلمه LOL به کار رفت توسط یک گروهک شیطان پرست بود. این کلمه ابتدا معنی lucifer our lord به معنای لوسیفر خدای ماست ، را میداد. معنی که بعد روی آن گذاشته شد معنی واقعی خودش نبود و اصلیت آنرا هرگز تغیر نداد.

بی رحم ترین مادر دنیا

کاتلین ( kathleen folbigg ) قاتل خونسردی که ۴ نوزاد خودش را به طرز فجیح و با خونسردی به قتل رساند.
وی بی رحم ترین مادر قاتل دنیا شناخته میشود که خود قربانی بدرفتاری پدر ومادرش در کودکی بود خشم خودش را روی کودکانش خالی کرد.
همسر وی که از مرگ عجیب نوزادانشان به وی مشکوک بود روی رفتار وی متمرکز شده و متوحه یک دفتر خاطرات میشود.
سپس با دیدن دفتر خاطرات پرده از قتل های بی رحمانه او برمیدارد.
در ابتدا وی به ۳۰ سال زندان محکوم شد و سپس ۳۰ سال دیگر به دوران زندانش اضافه شد.

در سال ۱۹۹۰ یک فیلم کوتاه با موضوع کالبدشکافی یک موجود فضایی در امریکا پخش شد.
در این ویدیو نشان داده شد که تعدادی از دانشجویان و دانشمندان در حال باز کردن شکم یک موجود فضایی هستند و اجزای داخلی آنرا به دوربین نشان میدهند.
این ویدیو یکی از مهم ترین سرنخ ها برای اثبات وجود موجودات فضایی بود.حتی تعداد زیادی عکس هم از این ویدیو در فضای مجازی وجود دارد اما مدتی بعد کارگردان این ویدیو ray santili به علت فشار جوامع محقق روی وجود داشتن یا نداشتن موجود فضایی اعتراف کرد که این ویدیو کاملا ساختگی بود و رسانه امریکایی این ویدیو را از ما خرید و پخش کرد.
موجود فضایی در واقع یک حقه هالیودی با اجزای داخلی مرغ و گوسفند بود.

در مقبره timur the lame نوشته بود:

اگر کسی مقبره من را باز کند و یا دست به بدن مرده من بزند کسی هزاران برابر بدتر از من روی انها نازل خواهد شد و انهارا قتل عام خواهد کرد.
پزشکان و محققان روسیه بودند که برای اولین بار دست به جنازه تیمور زدند و درست یک سال بعد هیتلر با بزرگترین ارتشی که تا به حال یک نظام داشته است به روسیه حمله کرد و در این درگیری ۴ ملیون انسان کشته شدند.

مردی در سال ۱۸۷۱ در جوانی اش یک بار با قایق ماهی گیری کوچکش غرق میشود اما جان سالم به در میبرد.
این اتفاق باعث به وجود آمدن ترس همیشگی وی از آب میشود و تصمیم میگرد هرگز دیگر وارد آب و یا کلا وارد هیچ قایق و کشتی نشود.
۴۱ سال از این اتفاق میگذرد و به اصرار و تشویق دوستانش تصمیم میگیرد بعد از مدت ها برای از بین بردن ترسش وارد یک سفر دریایی شود.
او بعد از ۴۱ سال ترس از آب و کشتی و غرق شدن وارد کشتی تایتانیک میشود.

حقیقت های باورنکردنی

هیچکدام از شخصیت های کارتون ها مانند : میکی ماس ، پلنگ صورتی ، تام و جری و همه شخصیت های کارتونی که والت دیزنی یا وارنر ساخته اند ، حیوان نیستند .
آنها انسانند که لباس حیوانی پوشیده و نمایش اجرا میکنند .
برای همین است که تام وقتی میخواهد جری را ادب کند استینش را بالا میزند .
برای همین است که پلنگ صورتی میتواند پوستش را دربیارد و به رخت خواب برود و بخوابد.
برای همین است که میکی ماس دستکش دارد.
در واقع همه ما در حال دیدن یک نمایش انسانی هستیم.
انسان هایی که لباس حیوانی پوشیده اند.
هیچ حیوانی در کار نیست!

یک چیز مسخره ی دیگر در فضای مسخره ی این روز های مجازی این عکس مسخره است که مطلب مسخره ای در مورد آن مینویسند : عکس زندانیان جنگ جهانی که ازمایش خواب روسیه روی آنها انجام شد
اما این عکس هیچ ربطی به آن قضیه ندارد. حقیقت های باورنکردی

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. یاسین محمدی گفت:

    ببخشید اما هری پاتر فقط تخیل خود نویسنده هست و قصه ای از واقعیت نیست که همچین حرفی در موردش زدید. اصلا در سری های آخر داخل مدرسه نیست پس سه تا روانی فرار کردند؟ من حتی از چه داستان هایی بخش های مختلف قصه رو برداشته اینقدری که منم ناشرها بودم تاییدش نمی کردم چطور یه همچین چیزی نوشتید؟