۰

سالن مسابقات Esports در تورنتو ۷ هزار جای تماشاچی دارد و شگفت انگیز است

سالن مسابقات Esports

دنیای تورنتو در حال یک تغییر بسیار بزرگ است. یک مکان سرگرمی ۵۰۰ میلیون دلاری جدید ، با صندلی های حداکثر ۷۰۰۰ تماشاچی ، در حال حاضر برای افتتاحیه سال ۲۰۲۵ در نظر گرفته شده است. سالن مسابقات

OverActive Media ، دارندگان مسابقات Overwatch League’s Toronto Defiant و Call of Duty League’s Toronto Ultra ، برنامه های خود را برای محل برگزاری جدید روز دوشنبه اعلام کردند. مکان نامشخص در حال حاضر ، که در زمینی به وسعت چهار هکتار در شمال بلوار Lakeshore در محوطه نمایشگاه ۱۹۲ هکتاری تورنتو واقع خواهد شد ، اولین مکان ورزشی یا تفریحی است که از زمان ساخت BMO Field در سال ۲۰۰۷ ساخته شده است.

OverActive Media می گوید این مرکز در نظر دارد بیش از ۲۰۰ رویداد را هر ساله برگزار کند که بیشتر آنها سرگرمی و موسیقی هستند و در عین حال کنوانسیون ها ، رویدادهای شرکتی ، نمایش جوایز و مسابقات اسپورت را تسهیل می کند.

این مکان به عنوان خانه Toronto Defiant و Toronto Ultra عمل خواهد کرد ، اما OverActive امیدوار است که در سایر سازمان ها و تیم های ورزشی نیز حضور داشته باشد. “همیشه هدف ما این بوده است که یک مکان و استراتژی میزبانی و ایجاد تسهیلاتی را ایجاد کنیم که نه تنها می تواند به عنوان یک خانه نمادین برای دو امتیاز ما باشد ، بلکه در نهایت به عنوان یک مرکز جهانی برای رویدادهای مهم بین المللی اسپورت ظاهر شود” ، رئیس OverActive و مدیر عامل شرکت کریس اورهولت در بیانیه ای گفت: “ما در حال حاضر در حال بحث و گفتگو برای جذب برخی از بزرگترین رویدادهای اسپورت در جهان هستیم.”

این مکان توسط Populous ، یک شرکت طراحی مسئول کار در رویدادهایی مانند المپیک لندن ، Super Bowl و استادیوم یانکی ها طراحی می شود.

با این حال برنامه برای محل برگزاری هنوز در مراحل اولیه است. شورای حکام شورای شهر و محل نمایشگاه تورنتو هنوز تصویب نهایی در مورد این پیشنهاد را ندارند.
سخنگوی OverActive به تورنتو استار گفت: “ما در مرحله نهایی تنظیم شرایط تجاری خود با مقامات شهری هستیم و خوش بین هستیم که به زودی می توانیم بحث خود را برای جلب رضایت همه به پایان برسانیم.”

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *