۰

دلایل بازگشت ایتن به عنوان شخصیت اصلی به بازی رزیدنت اویل از زبان سازندگان

فابیانو مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی پلی استیشن انجام داده که در نسخه‌ی ماه مارس این نشریه چاپ شده است. او می‌گوید دلیل بازگشت ایتن به Resident Evil Village خیلی ساده است. بازی رزیدنت اویل

تیم ساخت رزیدنت اویل ۷ پس از تکمیل ساخت این بازی، به این شخصیت علاقه پیدا کردند و دوست داشتند که داستان او ادامه پیدا کند. با اینکه شخصیت‌های زیادی در دنیای رزیدنت اویل وجود دارند که می‌توانستند پروتاگونیست نسخه‌ی ویلج باشند، آن‌ها تصمیم به انتخاب ایتن وینترز گرفتند.

دیگر اخبار بازی رزیدنت اویل

تهیه‌کننده Resident Evil Village این بازی را بهترین اثر در سبک وحشت بقا می‌داند.

تهیه کننده ای عنوان، معتقد است که این اثر تلاشی همه جانبه است برای ساخت بهترین بازی وحشت بقا که تاکنون ساخته شده است به گفته از اواخر بازی Resident Evil VII: Biohazard، طراحی و برنامه‌ریزی در ذهن توسعه دهندگان بود.

بازی Resident Evil Village بسیار بزرگ تر و طولانی تر از RE7 خواهد بود.

طراح ارشد Resident Evil Village در مصاحبه جدید خود گفته بازی بسیار فراتر از قلعه‌ی آن و دهکده است پ از نظر وسعت و احتمالاً مدت‌زمان گیم‌پلی، بسیار بزرگ خواهد بود «آنچه که تاکنون از Resident Evil Village نمایش دادیم، تنها بخشی از بازی را دربر می‌گیرند. ما عناصری را پیاده‌سازی کردیم که موجب می‌شود این بازی تجربه‌ای بزرگ‌تر از Resident Evil 7 باشد»

پیت فابیانو از تیم سازندگان Resident Evil Village در استودیوی کپکام در مصاحبه جدید خود اعلام کرده که از قابلیت‌های حافظه SSD سریع PS5 برای «حذف مجازی زمان لودینگ» در این بازی استفاده شده است، بدین ترتیب، گیمر ها با هیچ گونه صفحه لودینگی در بازی روبرو نخواهند شد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *