0

تمام اطلاعاتی که از فیلم The King’s Man می دانیم

The King’s Man آخرین فیلم از سری Kingsman است. این فیلم پیش درآمد فیلم های کمدی اکشن بسیار موفق جاسوسی است و اواخر امسال اکران می شود.

این فرنچایز در سال 2014 با Kingsman: The Secret Service آغاز شد که براساس رمان گرافیکی مارک میلار و دیو گیبونز با همین عنوان در سال 2012 ساخته شد. این سازمان متمرکز بر یک سازمان جاسوسی مخفی بود و تارون اجرتون را در نقش جوانی بازی کرد که در Kingsman استخدام شده و توسط هری هارت ، بازیگر باتجربه و با بازی کالین فرث ، آموزش دیده است.

این سری ترکیبی بسیار سرگرم کننده از هیجان های جاسوسی به سبک باند و اقدام فوق العاده و خشن بود و بیش از 414 میلیون دلار فروش در گیشه جهانی داشت.

موفقیت فیلم اول منجر به دنباله ای در سال 2017 با عنوان Kingsman: The Golden Circle شد. این فیلم دامنه جهان Kingsman را گسترش داد و بازیگران ستاره داری را شامل جولیان مور ، هالی بری ، پدرو پاسکال ، التون جان ، چانیننگ تاتون و جف بریج وارد فیلم کرد.این فیلم نیز با فروش 411 میلیون دلاری در گیشه ها یک موفقیت بزرگ را بدست آورد.

سومین فیلم در سال 2018 اعلام شد ، اما به جای دنبال کردن داستان The Golden Circle ، این یک پیش درآمد خواهد بود که ریشه های Kingsman را آشکار می کند. مانند اکثر فیلم هایی که سال گذشته برای اکران در نظر گرفته شده است ، با تاخیر مواجه شده است ، اما انتظار می رود در تابستان امسال وارد سینما ها شود.

تاریخ انتشار The King's Man

The King’s Man در حال حاضر قرار است از 20 آگوست 2021 به سینماها بیاید. این ششمین تاریخ اکران فیلم است – حتی قبل از تعطیل شدن همه گیر COVID-19 در اوایل سال گذشته ، دو بار به تعویق افتاده بود. امیدواریم که سرانجام تابستان امسال اکران شود.

بازیگران فیلم

فیلم The King’s Man سالها قبل از فیلمهای قبلی تنظیم شده است ، بنابراین بازیگران کاملاً جدیدی در آن حضور دارند. اما مانند گذشته ، این فیلم با نام های بزرگی همراه خواهد بود ، از جمله:

 • Ralph Fiennes
 • Gemma Arterton
 • Rhys Ifans
 • Matthew Goode
 • Tom Hollander
 • Daniel Brühl
 • Djimon Hounsou
 • Charles Dance
 • Aaron Taylor-Johnson
 • Stanley Tucci
 • Harris Dickinson

در حالی که بسیاری از شخصیت های آنها هنوز تأیید نشده اند ، ما می دانیم که فاینس در نقش دوک آکسفورد ، نجیب زاده ثروتمندی که سازمان Kingsman را ایجاد کرده ، بازی خواهد کرد. آرترتون و هونسو نقش مأموران Kingsman Polly و Shola را بازی می کنند ، در حالی که Rhys Ifans نقش شخصیت بد را به عنوان بدنام مشهور عارف روسی در زندگی واقعی به عهده گریگوری راسپوتین بازی می کند.

نویسنده فیلم چه کسی است ؟

در حالی که فیلم های قبلی توسط جین گلدمن نوشته شده بودند ، فیلم The Man’s Man دارای فیلمنامه ای از وون و كارل گیدوسك است كه پیش از این  در سریال Stranger Things Season 1 فعالیت می كرد.

از دیگر اعتبارات گیدوسك می توان به فیلم تام كروز Oblivion و The Last Days of American Crime اشاره کرد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *