۰

مقصد بعدی اساسین ها کجاست هند یا آلمان و فرانسه

اساسین

در هفته های اخیر شایعات زیادی درباره مقصد بعدی فرقه محبوب آدمکش ها منتشر شده و تجربه نشان داده اکثر شایعاتی که درباره بازی های  شرکت یوبیسافت حقیقت دارد حالا ما دوتا از محتمل ترین گزینه هارو  بازگو میکنیم.

و در مقاله های آینده به بررسی گزینه های احتمالی میپردازیم.

اساسین

نگاهی به ۵ نسخه برتر سری بازی Assassin’s Creed بر اساس نمره منتقدین!

اساسین

سخه بعدی Assassin’s Creed در کشور هند جریان خواهد داشت؟

اینسایدر یوبیسافت که نظرات خود را در ۴Chan به اشتراک گذاشت، مدعی شده که هندوستان، مقصد بعدی اساسین ها خواهد بود، وی اعلام کرده بازی بعدی Assassin’s Creed علاوه بر تمام هندوستان شامل بنگلادش و بخش‌هایی از پاکستان نیز خواهد بود و نقشه بازی قرار است از Valhalla هم بزرگ‌تر باشد. این اینسایدر همچنین گفته شخصیت اصلی یا پروتاگونیست بازی مونث است و خبری از حق انتخاب جنسیت نخواهد بود. ظاهرا عنوان بعدی از سری به صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل نه و پی سی توسعه می‌یابد.

اساسین

🔥نویسنده‌ی ناشناس به بازه‌ی زمانی انتشار بسته‌های الحاقی بعدی بازی Assassin’s Creed Valhalla اشاره کرده و در کنار آن، اطلاعاتی از نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed را نیز در اختیار ما قرار داده است، بنابر ادعای او بازی Assassin’s Creed Champion در جریان مراسم E3 یا مراسم مشابه معرفی خواهد شد. این بازی احتمالا در دوران قرون وسطا در کشور آلمان و فرانسه جریان داشته و در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود.

دیگر اخبار شرکت یوبیسافت

کانسپت آرت جدیدی از Prince of Persia منتشر شد

لوکاس لاگر، از طراحان مفهومی در شرکت یوبی‌سافت، یک طرح هنری جدید از یک پروژه‌ی معرفی نشده از سری محبوب Prince of Persia را منتشر کرده است. با توجه به شایعه‌های اخیر، این تصویر می‌تواند به نسخه‌ی ریبوت سری مرتبط باشد که برای عرضه پس از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Prince of Persia Sands of Time، برنامه‌ریزی شده است.

یوبیسافت

یوبی سافت هنوز در خصوص افزایش قیمت بازیهای خود به جمع بندی نرسیده

استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft) در طی یک تماس ویدیویی با مدیران استودیوهای مختلف خود، به صورت رسمی اعلام کرده است که هنوز تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت بازی‌های جدید خود تا مرز ۷۰ دلار نگرفته است هر چند ممکن است این اتفاق در آینده رخ دهد.

اساسین

اساسین

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *