۰

بازی های سال سایت Gamespot از ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰

بازی های سال Gamespot

معمولا هر ساله سایت ها و مجله های معتبر گیمینگ در سرتاسر جهان ، یک بازی را به عنوان بازی سال انتخاب میکنند.

در این مقاله بازی های سال Gamespotرا همراه با نقدهای آن را بررسی میکنیم:

۲۰۱۰ | Red Dead Redemption

این یک بازی برجسته است که داستانی عالی با شخصیت های به یاد ماندنی و گهگاهی خنده دار  را روایت می کند. به لحظات بزرگی که از فیلم های وسترن اسپاگتی به یاد می آورید فکر کنید ، همه آنها را در یک ویژگی حماسی ۲۰ تا ۴۰ ساعته قرار دهید و خود را در نقش اصلی به تصویر بکشید. اکنون شما در مورد آنچه در Red Dead Redemption در انتظار شماست ایده دارید.

۲۰۱۱ | The Elder Scrolls V: Skyrim

اگر بازی های قبلی Elder Scrolls را انجام داده باشید ، اشکالات و عجیب بودن آن تعجب آور نیست. با این وجود ، Skyrim در یک سال با یک RPG با کیفیت چندگانه ارائه می شود که دارای جنگ شدیدتر ، اشکالات کمتر ، انیمیشن های بهتر و موارد دیگر است. اما اگر انصاف داشته باشیم ، هیچ یک از آن بازی ها چنین عظمت و عظیمی ندارند.

۲۰۱۲ | Journey

این یک موفقیت واقعی است که Journey بسیاری از عناصر متداول بازی را با هم جمع می کند و بسیار خوب است و هنوز هم احساس می کند همان قطعه هنری است که ما از سازندگان Flow and Flower انتظار داریم: جذاب ، مبهم و تجربی. طول بازی ، دو یا سه ساعت، دقیقاً مناسب است ، به شما اجازه می دهد در یک جلسه کل بازی را تجربه کنید. پس از اتمام آن ، می توانید به بخشهای مورد علاقه خود آغشته شوید. ابهام عمدی آن ، میل به حدس و گمان در مورد معانی عمیق تری را ایجاد می کند ، اما معنای آن در اینجا شخصی است و بهتر است برای خود  آنها را کشف کنید.

۲۰۱۳ | The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

اگرچه تصور اینکه یک چیز گاهگاهی آشنا هنوز هم می تواند آنقدر تازه و جذاب باشد عجیب است ، اما پیوند بین جهانیان خود یک تجربه منحصر به فرد است.در این گیم  یک حس طولانی وجود دارد که نینتندو در حال انجام دورهای پیروزی در اطراف مجموعه ای از مکانیک هایی است که دهه های قبل کامل کرده اند ، اما در پایان روز ، هیچ یک از اینها مهم نیست: این فقط یک بازی عالی است.

۲۰۱۴ | Middle-earth: Shadow of Mordor

این یک بازی عالی به خودی خود است ، از نظر روانی گسسته اما از نظر مکانیکی کاملاً سالم است و از قطعات بسیار خوبی تشکیل شده است که به روش های عالی به هم متصل شده اند. من قبلاً می دانستم که آینده ای را برای سرزمین میانه در نظر دارم که بازی Shadow of Mordor را بازی می کنم ؛ من امیدوارم که آینده خودم روزی یک ماجراجویی ارباب حلقه هایی را نیز مانند این ماجرا ایجاد کند.

۲۰۱۵ | The Witcher 3: Wild Hunt

در جایی که Witcher 2 متوقف شد ، The Witcher 3 همیشه در یک اوج است ، و مشغول ساختن سناریوهای نبردهایی است که به طور مداوم آخرین مرحله را انجام می دهد ، تا زمانی که به پایان انفجاری برسید و با درخشش آرامش بخش بازی آرام شوید. اما گرچه درگیری های بزرگ فریبنده است ، اما این لحظات بین درگیری ها ، زمانی که با قبیله های محلی می نوشید و در آواز یک تروباییرتس شرکت می کنید ، واقعا الهام بخش است.

۲۰۱۶ | Overwatch

Overwatch تمرینی در هرج و مرج کنترل شده است. انبوهی از لایه ها در زیر سطح شلوغ پنهان شده اند و هرچه بیشتر بازی کنید ، یکی پس از دیگری پدیدار می شوند. این یک بازی تیراندازی است که می داند چگونه شگفت زده کند ، بازی که با سرعت از کوره در رفته اتفاق می افتد ، یک ایده ایده آل عالی را می گیرد و آنها را به یک چیز جذاب تبدیل می کند.

۲۰۱۷ | The Legend of Zelda: Breath of the Wild

مهم نیست که محیط های آن چقدر زرق و برق دار ، دشمنانش چقدر باهوش هستند و معماهای آن چقدر حیله گر است ، واقعیت این است که Breath of the Wild پس از ده ها ساعت همچنان شما را با قوانین و امکانات جدید شگفت زده می کند ، با ارزش ترین کیفیت آن است. این یک بازی است که به شما اجازه می دهد تا به تدریج احساس قدرت و قدرت بیشتری کنید اما همزمان می تواند احساس چالش و رمز و راز را حفظ کند – که ، در کنار هم ، یک احساس پایدار و ثابت رضایت را در کل تجربه ایجاد می کند. Breath of the Wild لحظه تعیین کننده ای برای سری The Legend of Zelda است و چشمگیرترین بازی نینتندو که تاکنون ایجاد کرده است.

۲۰۱۸ | Red Dead Redemption 2

در حالی که Red Dead Redemption بیشتر در داستان جان مارستون متمرکز بود ، Red Dead 2 در مورد کل باند ون در لیند است – به عنوان یک جامعه ، به عنوان یک ایده ، و به عنوان جغجغه مرگ غرب وحشی. این نیز در مورد آرتور است ، اما به عنوان لنزی که از طریق آن باند را مشاهده می کنید ، داستان بسیار شخصی و بسیار نامرتب او از یک داستان بزرگتر پشتیبانی می کند. برخی از سیستم های ناامیدکننده و یک ساختار مأموریت قابل پیش بینی در نهایت به خوبی در خدمت آن داستان هستند ، هرچند که برای عبور از آنها و درک دلیل آن صبر لازم است. Red Dead Redemption 2 یک پیش درآمد عالی است ، اما در نوع خود یک داستان احساسی ، تأمل برانگیز است و دنیایی است که پس از پایان کار سخت می توان آن را ترک کرد.

۲۰۱۹ | Sekiro: Shadows Die Twice

نبرد های باس فایت ومبارزات یک به یک که واقعاً جسارت شما را آزمایش می کند و بخشهای پنهان کاری کندتر که به شما امکان می دهد با سرعت خودتان نبرد کنید ، بسیار استادانه است.

۲۰۲۰ | Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx نه تنها در VR خوب عمل کرده است ، بلکه بسیاری از جنبه هایی را که دوست داریم در مورد بازی های Half-Life ببینیم را بهبود داده است. شاید به اندازه بازی های قبلی آن منفجر کننده نباشد ، اما  VR شما را به دنیایی نزدیک می کند که تصور می کردید طی ۲۲ سال گذشته می شناختید. این بازی یک تجربه عالی را در اختیار شما قرار میدهد.

این بود از بازی های سال Gamespot در ده سال گذشته. در مقاله های بعدی بازی های سال Gamespot در ۲۰ سال گذشته را بررسی خواهیم کرد.

در کنترل امجی بخوانید :

فهرست برندان گیم آواردز ۲۰۲۰​

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *