۰

ماجرای عجیب منفجر شدن سفینه فرازمینی ها در روسیه

سفینه فرازمینی ها در روسیه

سفینه

سفینه فرازمینی ها در روسیه

در آگوست ۱۵ سال ۱۶۶۳یک ظهر نسبتا گرم با آسمانی صاف در روستای کوچکی به نام Roberzo در روسیه یک توپ بزرگ آتشین در آسمان پدیدار شد که از سمت جنوب شرقی به فاصله ۱۴۰ فوتی روی رودخانه تابید.
مردم روستا نیز بعد از مشاهده این اتفاق سریعا وارد کلیسا شدند و شروع به گریه و زاری کردند زیرا تصور میکردند مسیح ظهور کرده است اما بعد از ۳۰ یا ۴۰ ثانیه این توپ اتشین ناپدید شد.

سپس بعد از نیم ساعت هنگامی که مردم در میدان روستا جمع شده بودند توپ اتشین باز از همان نقطه اول شروع به تابش کرد اما اینبار از فاصله ۱۵۰۰ فوتی درخشید و هر لحظه که میگذشت از سطح زمین فاصله میگرفت.سپس ارتفاع به ۳۰۰۰ و بعد به ۷۰۰۰ هزار رسید و به طور کل ناپدید شد.

فرازمینی ها

دهقانانی که در رودخانه و یا در اطراف آن بودند هر بار طلوع و غروب این توپ های آتشین و تاثیرات آن روی اطرف را به خوبی حس کردند.آنها میگفتند برای بار اول که این توپ ظهور کرد رود کاملا قرمز شد و ماهی ها به جوش و خروش افتادند شن های اطراف ساحل انقدر داغ شدند که پاهای بعضی از آنها سوخته بود.سپس بعد از سی ثانیه و غروب توپ باز همه چیز مانند اول شد و رود باز مانند اول صاف گردید.
این اتفاق درست چند روز قبل از پیدا شدن قطعات یدکی یک وسیله نقلیه عجیب در روسیه افتاد و بسیاری معتقد هستند این توپ آتشین و اثرات ان بر اطراف در واقع لحظه منفجر شدن یک سفینه در آسمان بوده که به نظر میرسید سفینه با اینکه به سختی آسیب دیده بود ولی سقوط نکرد و قطعات یدکی ان روی زمین ریخته شد.
این اتفاق اولین و اخرین گزارش مبنی بر توپ های اتشین بر فراز آسمان نبود و چند سال بعد نیز باز در روسیه و امریکا گزارشات زیادی شبیه به این اتفاق داده شد.

برای مطالعه فکت و داستان ترسناک بیشتر در کنترل امجی به صفحه آن مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *