۰

هلیکوپتر سیاه یک پرونده امنیتی در باب یوفو ها (شئ های ناشناخته)

هلیکوپتر سیاه

اولین مقاله از پروندهای پرطرفدار و مرموز یوفو ها که در سایت قرار گرفته از این به بعد قرار هست بسیاری از این نوع پرونده ها را در بخش فکت و داستان برای شما قرار دهیم. در این مقال قصد داریم تا پرونده هلیکوپتر سیاه را برای شما بازگو کنیم.

هلیکوپتر سیاه

در ۷ می سال ۱۹۹۴ یک هلکوپتر به رنگ کاملا سیاه ، با شیشه های سیاه و پره های سیاه و چرخ ها و بال های سیاه به به مدت ۴۵ دقیقه یک نوجوان ۱۸ سال را از محل تحصیل تا خانه در منطقه لویزیانا تعقیب میکند . نوجوان اظهار داشت که هنگامی که سرش را به اسمان کرد تا بیشتر جزئیات هلکوپتر را ببینند ، یک نفر سرش را از هلکوپتر بیرون اورده و با اسلحه به او نشانه میگیرد که او بعد از فرار به خانه جان سالم به در میبرد .
درست یک هفته بعد تعدادی از جنگل بانان نزدیک مرز واشنگتن دقیقا همان هلکوپتر را در اسمان دیده اند و اظهار داشتند که یک مرد سیاه پوش از هلکوپتر سرش را بیرون اورده بود و مارا نگاه میکرد و ما از ترس به کلبه فرار کردیم و بعد هلیکپوتر با سرعت بسیار عجیبی از محل دور شد .

جدا از این دو مورد نزدیک ۲۰ پرونده از دیده شدن هلیکپوتر سیاه وجود دارد که همگی شبیه به یک دیگر هستند . یک هلکوپتر سیاه که تعدادی را تعقیب کرده و شخصی که از هلکوپتر بیرون آمده ، یا قصد شلیک داشته است و یا قصد دیده بانی . به هرحال این پرونده جز به پرونده های ufo یا اشیای نا مشخص آسمانی مربوط داده شده است و جز مسائل امنیتی آمریکا به حساب میاید .
هنوز هیچ جواب قانع کننده ای در این مورد ارائه نشده است.

شما هم شی مشکوکی در آسمان مشهاده کردین یا نه در بخش دیدگاه به اشتراک بزارید.

خیلی ها واژه “UFO” را با “Aliien” اشتباه میگیرند.
یوفو به معنای هر شی یا هر وسیله نقلیه ای است که هویت آن در آسمان نه تائید و نه تشخیص داده میشود.
این وسایل نقلیه در اکثر موارد یک نور متحرک هستند که بلافاصله بعد از رویت شدن با سرعت نور ناپدید میشوند.
اما Aliien به گروه و دسته ای از جاندارانی گفته میشود که به نظر میرسد در فضای خارج از زمین زیست میکنند.
یوفو ها توسط Aliien ها هدایت میشود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *