۰

ایونت آخر فصل فورتنایت اینبار تک نفره خواهد بود

Epic Games جزئیات مهم و اساسی در مورد بروزرسانی فصل ۶ چپتر ۲ بازی فورتنایت را که شامل یکی از رویدادهای جدید آن یعنی،  Zero Crisis Finale است را اعلام کرد. در یک پست وبلاگ ، Epic تأیید کرد که وقتی بروزرسانی بزرگ در ۱۶ مارس آغاز می شود ، اوضاع چگونه پیش خواهد رفت – و این نسبت به دفعه قبل کمی متفاوت است. این تنها چیزی است که ما از آن خبر داریم. ایونت فورتنایت

Zero Crisis

هنگامی که بروزرسانی در ۱۶ مارس عرضه می شود ، فصل ۵ رسما به پایان می رسد. این ایونت فورتنایت شامل نتیجه گیری ماموریت کاراگاه جونز به عنوان بخشی از رویداد نهایی Zero Crisis است. اپیک گفت: “پیامدهای این رویداد مطمئناً واقعیت را همانطور که می شناسیم شکل خواهد داد.”

 

رویداد Zero Crisis Finale یک “تجربه انفرادی” است و شما می توانید هر زمان که برای اولین بار در Fortnite وارد سیستم می شوید از آن را بازی کنید. این یک تغییر بزرگ نسبت به گذشته است ، زیرا ایونت های قبلی از این نوع بیشتر شبیه رویدادهای زنده بودند که اگر نمی توانستید در آن شرکت کنید یا سرورها پر بودند ، آن را از دست می دادید. طرفداران از این موضوع شکایت کردند ، و به نظر می رسد Epic گوش داده و در حال تغییر است. رویداد Zero Crisis Finale در زمان مشخصی برای نمایش اولیه خود به طور مستقیم پخش می شود و Epic به زودی جزئیات بیشتری درباره نحوه تجربه آن را اعلام می کند. در حال حاضر ، اپیک اعلام کرد که این رویداد با “بلند پروازانه ترین داستان سینمایی ما” آغاز خواهد شد.

تخفیف سلاح ها

با پایان یافتن فصل ۵ چپتر ۲ ، Epic در حال کاهش قیمت سلاح های خاص در سراسر جزیره است. اپیک گفت: تمام توانایی خود و همچنین تمام طلاها و امتیاز هایی را که در این فصل جمع کرده اید را به میدان بیاورید و از آنها استفاده کنید ، زیرا بعد از منتشر شدن آپدیت جدید ، تمام دارایی های شما از بین خواهند رفت.

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *