۰

کریستوفر نولان از مزیت سه گانه شوالیه تاریکی اش می گوید

فیلم های ابرقهرمانی بزرگترین فیلم های حال حاضر صنعت سینما هستند. در حالی که فیلم ها به طور کلی ممکن است در یک بن بست باشند ، پروژه هایی که بیشتر افراد به دنبال آن هستند هنوز آخرین ورودی های دنیای سینمایی مارول به ورودی بعدی از DC هستند. و حتی اگر شاهد تأخیر در اکران آن فیلم ها هستیم ، معنای آن این است که ما از فیلم های ابرقهرمانی انبوهی برخوردار می شویم ، زیرا ورودی های جدید در مارول و فرنچایز دی سی هنوز در مرحله تولید هستند. این به یک خط مونتاژ نزدیک قهرمانان تبدیل شده است ، به همین دلیل است که کریستوفر نولان فکر می کند فیلم های بتمن کار او بسیار راحت تر بوده است.

کارگردان سه فیلم بتمن ، کریستوفر نولان ، اخیراً در ۹۲Y در نیویورک ، در حمایت از کتاب جدید ، “تغییرات نولان” نوشته تام شور صحبت کرد. همانطور که می توان انتظار داشت ، سه گانه نولان ، که هنوز هم به طرز باورنکردنی محبوب است ، قسمت بزرگی از این مکالمه بود و در میان نظرات دیگر کارگردان توضیح داد که دو چیز در سه گانه او وجود دارد که از مزایای اصلی است. یکی از آنها میزان قابل توجهی از آزادی خلاقیت بود ، زیرا نولان به روشی منحصر به فرد به داستان بتمن نزدیک می شد. دومین مزیت توانایی داشتن وقت کافی بود. همانطور که نولان توضیح داد …

مزیت دیگری که داشتیم آن زمان بود که می توانستید بین دنباله ها بیشتر وقت بگذارید. وقتی کار Batman Begins را انجام دادیم ، سه سال طول کشید تا این کار انجام شود و سپس چهار سال تا نسخه بعد ما وقت زیادی را داشتیم. به عنوان یک ماشین ، موتور تجارت استودیو احساس نمی شد. هرچه ژانر بسیار موفق می شود ، فشارها بیشتر و بیشتر می شوند. زمان ما بسیار مناسب بود.

در حالی که ژانر فیلم ابرقهرمانی در چند دهه قبل واقعاً هرگز محبوب نبوده است ، اما با راه اندازی جهان سینمایی مارول بود که داستان های ابرقهرمانی بسیار محبوب ظاهر شدند. ما در حال حاضر ، معمولاً هر سال فیلم های ابرقهرمانی می بینیم و حتی در قالب یک شخصیت شخصی ، به ندرت بیش از چند سال فیلم ها تولید میشود .با این حال ، کریستوفر نولان می گوید هیچ فشاری برای تولید فیلم هایی که برای او سریع باشند وجود ندارد. او می فهمد که در شرایط فعلی ، اگر او اکنون فیلم های بتمن خود را می ساخت ، اینگونه نبود.

و احتمالاً حق با اوست. در حالی که ما نمی دانیم کمپانی برادران وارنر دقیقاً چه برنامه ای برای بتمن جدید در نظر گرفته است ، اما با فرض موفقیت فیلم ، باید باور داشته باشید که دنباله ها این بار با سرعت بسیار بیشتری ساخته خواهند شد. قرارداد رابرت پتینسون برای بازی در این نقش احتمالاً شامل چندین حضور است. به خصوص با توجه به این واقعیت که استودیوها اساساً به مدت یک سال بدون هیچ انتشار عمده ای خاموش بوده اند ، احتمالاً فشار بیشتری برای بیرون بردن فیلم های بزرگ با سرعت بالا در اسرع وقت وجود دارد که این گزینه دوباره در دسترس قرار گیرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *