۰

بخش Zombie احتمالا بزودی به بازی call of duty Warzone اضافه خواهد شد

بازی call of duty warzone

در یک توییت ارسال شده توسط کاربر EricMaynardIII، یکی از طرفداران پرا قرص سری Call of Duty، یکی از ماشین‌های Trial که در بخش زامبی‌های عنوان Black Ops Cold War در یک بیمارستان از بازی Warzone کشف شده، این دستگاه عموما در حالت زامبی بازی Black Ops Cold War ظاهر می‌شود، جایی که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا امتیازات کسب کرده خود را برای دریافت پاداش معامله کنند. بازی call of duty warzone

با توجه به اینکه این ماشین معمولا فقط امتیازات کسب شده در بخش زامبی را قبول می‌کند، باعث ایجاد شایعاتی درمورد اضافه شدن حالت زامبی به این عنوان شده است.

دیگر اخبار warzone

پشتیبانی از Warzone حتی بعد از عرضه Call of Duty 2021 ادامه خواهد یافت.

اکتیویژن در گزارش مالی جدید خود، ادامه حضور Call Of Duty: Warzone در قسمت جدید این مجموعه در سال ۲۰۲۱ را تأیید کرده است.

البته بازی Warzone تا زمان عرضه نسخه جدید کال آف دیوتی نیز به ارائه محتوای جدید خود ادامه خواهد داد، براساس شایعات، قرار است در ماه مارس و همزمان با اولین سالگرد انتشار بازی، یک نقشه جدید برای آن منتشر شود.

باگ جدید Call of Duty Warzone باعث اعتراض پلیر ها شده است.

در چند روز اخیر یک باگ بسیار عجیب در بازی Call of Duty: Warzone مشاهده شده که هواداران را نگران و متعجب کرده است، برخی از پلیرها در ابتدای فرود به زمین موفق به کسب پیروزی شده‌اند و این دقیقا در هشت ثانیه به طول می‌انجامد.

هنوز مشخص نیست که آیا تیم سازنده برنامه‌ای برای رفع این باگ دارد یا خیر، اما پلیر نسبت به این موضوع معترض هستند.

آیا نسخه بعدی Call of Duty در جنگ کره جریان خواهد داشت؟

به‌تازگی شایعات جدید و متفاوتی در خصوص این بازی منتشر شده‌اند. به‌ گفته‌ی منبع ModernWarzone، نسخه‌ی بعدی Call of Duty در دهه‌ی ۱۹۵۰ و در دوران جنگ کره جریان خواهد داشت و شامل نبردهای چریکی خواهد بود.

این منبع پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *