۰

آیا آگهی استخدام راکستار خبر از بازی بعدی این شرکت میدهد؟

آگهی استخدام جدید راکستار ممکن است به رونمایی از بازی بعدی این شرکت، مرتبط باشد راکستار در آگهی جدید خود اشاره کرده که به دنبال استخدام « یک هنرمند ضبط کننده‌ی گیم‌پلی سینماتیک» است.

طبق توضیحات ارائه شده، این شخص که وظیفه‌ی اصلی او در واقع ضبط ویدئو‌های گیم‌پلی برای استفاده در تبلیغات تلویزیونی و آنلاین است، در پروژ‌ه‌های مختلف راکستار فعالیت خواهد کرد.

در آگهی نوشته شده که روند کار به این شکل است که شخص انتخاب شده باید با استفاده از ابزار ضبط داخلی راکستار، صحنه‌های گیم‌پلی سینماتیکی را در یک محیط سه‌بعدی مجازی ضبط کند که احتمالا مربوط به یکی از تریلر هایی است که به زودی توسط راکستار منتشر می‌شود.

دیگر اخبار شرکت راکستار

سرقت بزرگ یک کارمند از سازندگان سری Grand Theft Auto

یکی از کارمندان زن شعبه‌ی تورنتوی راکستار گیمز، به ۱۸ فقره سرقت تجهیزات کامیپیوتری از این استودیو متهم شده که ارزش آن‌ها حدود ۶۶۰۰۰ دلار آمریکا تخمین زده شده است.

او بسته‌های ارسالی به استودیو را که حاوی تجهیزات الکترونیکی بوده، قبل از دریافت توسط مسئولان مربوطه، به سرقت به می‌برده است. هم‌چنین در تاریخ این دزدی‌ها، گزارش‌هایی از ورود غیرقانونی به تعدادی از ماشین‌های کارکنان داده شده که این کارمند مضنون اول آن‌هاست.

ثبت اختراع جدید Take Two احتمالا به NPC های باهوش‌تر در GTA 6 مربوط باشد.

در توضیحات پتنت اشاره شده که «سیستم‌های معمول و حال حاضر هوش مصنوعی منابع محدودی» در اختیار سازندگانی قرار می‌دهند که قصد دارند با استفاده از آن‌ها جهان بازی‌های خود را با عناصر پویا پر کنند؛

راکستار گیمز مدتی پیش از ناکارآمد بودن سیستم قدیمی هوش مصنوعی NPC ها گفته بود و به همین دلیل شایعاتی از استفاده راکستار از این فناوری برای GTA VI شکل گرفته است.

راکستار ظاهراً یک روش جدید برای انتقال پیشرفت پلیر‌ها به نسخه نسل نهمی GTA Online ابدا کرده است.

اخیرا کاربری که به کاوش در اطلاعات مربوط به پرونده‌های نسخه‌ی GTA Online و به‌روزرسان‌های مختلف آن شناخته می‌شود، اطلاعاتی را در مورد نسخه‌ی نسل بعدی این قسمت آنلاین را به اشتراک گذاشته است.

به گفته‌ی این شخص، شرکت راکستار گیمز قابلیتی به نام Cross Save را در نسخه‌ی نسل نهمی GTA Online قرار داده است که بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از آن تمامی پیشرفت‌ها و شخصیت‌ خود را با استفاده از یک فرآیند که شبیه مسافرت‌های درون بازی خواهد بود، به نسخه‌ی نسل نهمی انتقال دهند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *