۰

ممکن است Battlefield 6 به شدت تحت تأثیر Battlefield 3 قرار گیرد

Battlefield 6

به گفته تام هندرسون ، از اعضای این صنعت ، ممکن است Battlefield 6 به شدت تحت تأثیر Battlefield 3 قرار گیرد.

هندرسون در ویدئوی اخیر YouTube (از طریق altchar) تمام جزئیاتی را که ادعا می کنند تاکنون درباره بازی بعدی Battlefield می دانند خلاصه می کند. هندرسون با حدس و گمان اینکه این Battlefield 6  “به شدت تحت تأثیر Battlefield 3” قرار خواهد گرفت و تا حدی یک بازسازی از مجدد از آن خواهد بود.

پیش از این ،این صنعت راجب این گیم گفته بود که Battlefield 6 از نقشه  هایی با ظرفیت ۱۲۸ بازیکن برخوردار خواهد بود.

هندرسون با بیان جزئیات بیشتر در مورد این قسمت از بازی ، می گوید نقشه ها “با در نظر گرفتن حدود ۱۲۸ بازیکن طراحی شده اند” ، اما اضافه می کند که این لزوما به این معنی نیست که ۱۲۸ بازیکن در هر همه حالات و مود های بازی حضور دارند.

هندرسون می گوید: “در عوض ، به من گفته شد كه حالت های استاندارد ۳۲ در برابر ۳۲ وجود خواهد داشت. با این حال ، برای بازیکنانی که می خواهند بازیکنان بیشتری برای مبارزه با آنها باشند ،باید انتظار داشته باشند که حالت های زیادی با تعداد بازیکنان زیاد به آن اضافه شود.

تاکنون EA در مورد Battlefield نسبتاً ساکت بوده است. تنها اطلاعات تأیید شده ای که در مورد بازی بعدی این فرنچایز داریم این است که این گیم در سال ۲۰۲۱ به PS5 و Xbox Series X می آید.

هندرسون معتقد است که هنوز ۹-۱۰ ماه با زمان انتشار فاصله دارد و ادعا می شود که این بازی همچنان برای PS4 و Xbox One نیز خواهد آمد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *