۰

مود Multiplayer سایبرپانک ۲۰۷۷ کی عرضه می شود؟

مولتی پلیر بازی Cyberpunk 2077

سایبرپانک ۲۰۷۷ از دسامبر سال ۲۰۲۰ در Xbox One ، PS4 و رایانه های شخصی در دسترس است و تجربه کامل یک نفره Night City با Keanu Reeves ، تعداد زیادی ماموریت جانبی و تقریباً همین تعداد باگ را برای شما ارائه می دهد!

با وجود مشکلات زیاد آن،  این بازی ، نگاه جذابی به آینده است و CD Projekt Red قول داده است که در نهایت یک تجربه چند نفره عالی از سابرپانک ۲۰۷۷ را در دسترس قرار دهد.

اگر امیدوارید که به زودی مود چند نفره سایبرپانک ۲۰۷۷ را تجریه کنید ، ما اخبار بدی برای شما داریم: این تجربه حداقل تا سال ۲۰۲۲ ممکن نخواهد بود. اگرچه از قبل در CD Projekt Red بخش های زیادی از آن ساخته شده است ، اما زمان قابل توجهی برای توسعه باقی مانده است. با وجود این ، هر کسی که Cyberpunk 2077 را خریداری کند به صورت رایگان به این مود دسترسی خواهد داشت.

CD Projekt Red جزئیات مربوط به تجربه چند نفره Cyberpunk 2077 را بسیار محرمانه نگه داشته است ، اما اطلاعات درز شده توسط لیکر ها حاکی از آن است که این مود  شامل حالت گیم پلی دزدی می باشد.

در حال حاضر با توجه به سیستم جنایی موجود در بازی و ترکیب گیم پلی پیاده و وسایل نقلیه آن ، این یک امر قابل پیشبینی به نظر می رسد. با این حال ، هنوز هیچ چیزی رسماً تأیید نشده است.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *