۰

فیلم جدید واکین فینیکس درباره ناپلئون در استودیو اپل…

واکین فینیکس

استودیوی اپل به دنبال رقابت با نت فلیکس ، آمازون و سایر سرویس های استریم است و به همین دلیل شرکت آیفون اقدام بزرگی انجام داده است. طبق Deadline ، استودیوی اپل با کارگردان مشهور ریدلی اسکات برای فیلم جدید ناپلئون بناپارت ، به توافق رسیده است که واکین فینیکس در نقش اصلی بازی خواهد کرد.

شرایط قرارداد اعلام نشده است ، اما ممکن است سرمایه گذاری با توجه به حضور بازیگران و افراد مشهور در این پروژه بسیار عالی باشد . پیش بینی می شود تولید این فیلم از اوایل سال ۲۰۲۲ در انگلیس آغاز شود.

این پروژه اولین همکاری بین واکین فینیکس و ریدلی اسکات است ؛ همچنین فیلم نامه آن نیز توسط David Scarpa ، نویسنده فیلم All the Money in the World ، نوشته خواهد شد.

مصاحبه ریدلی اسکات با ددلاین در باره واکین فینیکس

اسکات به ددلاین گفت: “ناپلئون مردی است که من همیشه شیفته او بوده ام. او از ناکجاآباد بیرون آمد تا بر همه چیز حکومت کند – اما در حالی که او در حال جنگ عاشقانه با همسر زناکار خود ژوزفین بود. او جهان را فتح کرد تا سعی کند عشق او را بدست آورد ، و وقتی نتوانست ، تصمیم به نابودی او گرفت ، و در این روند خود را نابود کرد.

اسکات افزود: “هیچ بازیگری هرگز نمی توانست مانند واکین ،ناپلئون را مجسم کند.”او یکی از پیچیده ترین پادشاهی های تاریخ سینما را در گلادیاتور خلق کرد و ما تلاش داریم تا با ناپلئون یک شاهکار دیگر خلق کنیم.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *