۰

اشتیاق ستاره جوان از حضور کیانو ریوز در نقش Neo

طرفداران سالها منتظر مانده اند تا فرصتی برای بازدید مجدد از دنیای نمادین لیلی و لانا واچوفسکی پیدا کنند – و این شامل برخی از بازیگرانی است که در “ماتریکس ۴” نقش آفرینی کرده اند. جسیکا هنویک ، که با کیانو ریوز در یک فیلم همبازی خواهد شد با ایفای نقش نامشخص ، نگاهی دست اول به بازیگری داشت که در نقش نئو بازی می کند. و او اعتراف می کند که دیدن کیانورویز در شخصیت NEO لحظه ای فراموش نشدنی بود.

جسیکا هنویک با پروزه های عظیم بیگانه نیست. بالاخره او در جنگ ستارگان و بازی تاج و تخت نقش داشت. با این حال ، او پس از به دست آوردن نقشی در ماتریکس ۴ که بسیار مورد انتظار بود ،بازی کیانو ریوز به عنوان Neo بسیار سورئال است

همچنین او می گوید خیلی راحت است ، من با تماشای این فیلم ها بزرگ شدم. اولین باری که کیانو ریوز در صحته بودیم، یحیی [عبدال-ماتین دوم] و من نگاه مشترکی داشتیم ، “ای خدای من ، این اتفاق می افتد!”

اشتیاق تازه واردان Matrix 4 کاملاً قابل درک است. آخرین فیلم از سه گانه اصلی ماتریکس ، انقلاب های ماتریکس ، در سال ۲۰۰۳ به سینماها آمد ، بنابراین تقریباً دو دهه از آخرین حضور ما در شخصیت های فراموش نشدنی Neo ، Trinity و بقیه می گذرد. این واقعیت که جسیکا هنویک یکی از اولین افرادی بود که می توانست کیانو را دوباره در صحنه عمل ببیند ، بسیار مهیج بود.

ما می دانیم که جسیکا هنویک و یحیی عبدالمتین دوم تنها موارد جدید اضافه شده در خانواده ماتریکس نیستند. نیل پاتریک هریس ، جاناتان گروف همیلتون ، توبی اونوومر از Sensen 8 و تعداد زیادی از بازیگران دیگر در ماتریکس ۴ روی صفحه نمایش خواهند بود ، اگرچه جزئیات زیادی درباره اینکه چه نقشی را بازی خواهد کرد یا اینکه چگونه در فیلم جای می گیرند ، نداریم..

ما همچنین می دانیم که اشتیاق جسیکا هنویک نسبت به همه چیز کیانو ریوز با سری ماتریکس پایان نمی یابد. این بازیگر در پیوستن به سریال جان ویك در یك اسپین آف بسیار پر صدا بوده است. اگر چنین بود ، او افتخار بی نظیری را داشت که شاهد بود کیانو ریوز دو شخصیت برجسته خود را زنده می کرد.

، برادران وارنر در واقع تاریخ اکران The Matrix 4 را تغییر داده و روند تأخیرهای از سال ورود COVID-19 به بعد هالیوود را آزار می دهد. این فیلم اکنون قرار است از ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ راهی سینماها شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *