علاقه کیانو ریوز به پروژه های آینده نگرانه مانند ماتریکس یا سایبرپانک ۲۰۷۷

جان ویک

از زمان حضور در نقش تد لوگان در ۱۹۸۹ و Bill & Ted’s Excellent Adventure ، کیانو ریوز در طول ۳۰ سال حرفه ای ، نقش های مختلفی را به عهده گرفت. اما همانطور که توسط رزومه اش نشان داده می شود ، او با فیلم هایی مانند The Day the Earth Stood Still و A Scanner Darkly بیشتر به ژانرهای علمی تخیلی و فانتزی متمایل می شود. حالا ، این بازیگر دلیل اینکه چرا به سمت پروژه های آینده نگرانه مانند ماتریکس و سایبرپانک ۲۰۷۷ گرایش پیدا می کند می گوید.(علاقه کیانو ریوز به سایبرپانک)

 

کیلیک کنید پیام جالب کیانو ریوز برای هوادارانی Cyberpunk   ۲۰۷۷

یکی از بزرگترین دلایل هیاهوی زیاد Cyberpunk 2077 ظاهر کیانو ریوز به عنوان یک شخصیت قابل بازی جانی سیلورهند بوده است. این ظاهر آخرین پروژه ریوز با محوریت یک جامعه دوگوشی یا مدینه فاضله است که در آینده ای دور بنا شده است. البته این از همان مردی ناشی می شود که بخشی از نقطه عطف ژانر علمی تخیلی بود. با این اوصاف ، ریوز برای بی بی سی توضیح داد که چگونه خواندن کتاب های علمی تخیلی و خیالی بر کار او تأثیر می گذارد.

علاقه کیانو ریوز به سایبرپانک

بله ، من در مورد آینده کنجکاو هستم و فکر می کنم در ویلیام گیبسون و نورومنسر بزرگ شوم و فیلیپ کی دیک را بخوانم ، حتی راهنمای Hitchhiker برای کهکشان. تماشای Road Warriors ، Mad Max ، Bladerunner. حتی سیاره میمون ها. خواندن ارباب حلقه ها. کاوش خیال ، داستان علمی. من نمی دانم ، من فقط احساس می کنم نقاشی هایی که در این نوع داستان سرایی وجود دارد ، اغلب بررسی جهانی است که در آن زندگی می کنیم. برای من چیزی مشکوک یا حمایتی در شرکت در این داستان ها وجود دارد ، اما همچنین به من کمک می کند دنیای خود را تعریف کنم جهان را مشاهده و تفسیر کنم

علاقه کیانوریوز به سایبرپانک
جان ویک

از نظر هر طرفدار کیانو ریوز ، این حضور چیز جدیدی نیست زیرا این بازیگر همیشه عشق خود را به این دو ژانر ابراز داشته است. ریوز با توجه به شخصیت و سخنان بینش خود ، عمیق و درون نگر است. و این ممکن است زمینه بازی های ویدئویی و فیلم های اخیر او را فراهم کند.

در حالی که Cyberpunk 2077 مهمترین نگرانی او در حال حاضر است ، کیانو ریوز فقط کار ماتریکس ۴ را با بازی کری-آن ماس و جادا پینکت اسمیت انجام داد. در ابتدا تولید به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 در مارس متوقف شد. تولید آن در ماه آگوست قبل از بسته شدن در اوایل نوامبر از سر گرفته شد. این دومین احیای علمی-تخیلی ریوز پس از پیوستن به الکس وینتر برای بیل و تد چهره موسیقی امسال است.

خوشبختانه طرفداران جان ویک نیازی به دلهره ندارند زیرا این بازیگر قرار است نقش خود را به عنوان قاتل مورد علاقه همه برای دو فیلم دیگر تکرار کند. فیلمبرداری هر دو فیلم پشت سر هم با جان ویک ۴ که قرار است در ماه مه سال ۲۰۲۲ آغاز شود فیلمبرداری خواهد شد. کیانو ریوز با نوشتن یک سریال محدود کمیک در آینده BRZRKR برای BOOM عشق خود را به ژانرها بیشتر می کند! استودیوها این مجموعه ۱۲ شماره ای توسط ریوز ، نویسنده مت كیندت و هنرمند ران گارنی در فوریه ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود.

می توانید شخصیت Keanu Reeves را در Cyberpunk 2077 در رایانه های شخصی ، Stadia ، PlayStation 4 و Xbox One ببینید. در سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن ۵ و سری X / S ایکس باکس می رسد. در مورد ماتریکس ۴ ، در حال حاضر انتظار می رود که در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ به سینماها بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *