بازی GTA 6 در شهر وایس سیتی رخ خواهد داد و در سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود

بازی GTA 6

تام هندرسون: بازی GTA 6 در شهر وایس سیتی رخ خواهد داد و در سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود.

تام هندرسون منبع داخلی بازی‌هایی مانند Call of Duty و Battlefield، مدعی شده که GTA 6 احتمالاََ در Vice City جریان خواهد داشت و شامل یک نقشه‌ی در حال تکامل، محیطی مدرن و شخصیت اصلی زن نیز می‌شود، در ابتدا هندرسون ادعا می‌کند که GTA 6 در شهر وایس سیتی مدرن رخ می‌دهد و دلیل اصلی آن GTA: Online است. اگر داستان GTA 6 در دهه ۸۰ یا ۹۰ قرار داشت، آنگاه اضافه کردن مودهای خلاقانه‌ی آنلاین به پروسه‌ای غیرممکن یا به شدت چالش‌برانگیز تبدیل می‌شد

در نهایت هندرسون به این موضوع اشاره دارد که GTA 6 به دلایل مختلف، احتمالاََ تا سال قبل از ۲۰۲۴ و یا حتی ۲۰۲۵ عرضه نخواهد شد.
سالهای سال خبری از GTA 6 نخواهد بود ! یک اینسایدر معتبر و شناخته شده که اطلاعات بسیاری پیرامون پروژه های کمپانی عظیم راک استار دارد، خبرهای تازه ای از GTA 6 منتشر کرده است که به صورت تیتر وار مرور خواهیم کرد. با گیمرزپاردایس همراه باشید

بازی در دنیای مدرن روز جریان دارد و خبری از ستینگ دهه هشتاد برخلاف شایعه های قبلی نخواهد بود. دلیل اصلی انتخاب دنیای مدرن به واسطه GTA Online است و راک استار میخواهد تا حدممکن برای پشتیبانی از این بخش سودزا آزادی عمل داشته باشد.

بازی در شهر وایس سیتی روایت میشود و برخلاف انچه تصور میشود نقشه به ان شکل غیر منتظر بزرگ نخواهد بود و با مرور زمان نقشه بازی گسترده و تغییر میکند. این امر را همانند تغییر نقشه بازی فورتنایت در فصل های مختلف تعبیر کرده اند که به لطف DLC ها رخ میدهد.

بازی در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد.

چندین شخصیت اصلی خواهیم داشت که یکی از آنها مونث میباشد

شخصیت مونث بازی یکی از شخصیت های اصلی گروه است و مسئولیت های پیرامون تکنیکی را همچون هک کردند و غیره را بر عهده دارد

اینسایدر لو دهنده اطلاعات انتظار دارد بازی حوالی سالهای ۲۰۲۴-۲۵ عرضه شود و سه دلیل را باعث و بانی این امر میداند:

۱. راک استار بشدت بر روی آسایش کارمندان خود توجه دارد و نمیخواهد فشار اضافه کاری بیش از حد را به کارمندان خود همچون پروژه های عظیم قبلی اجبار کند.
۲.از انجایی که بازی فقط بر روی نسل جدید و پی سی عرضه خواهد شد، راک استار آنقدر صبرخواهد کرد که فروش کنسولهای نسل جدید به اندازه ای باشد که انها نهایت حد فروش خود را تجربه کنند.
۳ و دلیل سوم و حائز اهمیت! بازی GTA5 همچنان مانند کارخانه چاپ پول عمل میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *