۰

گوگل : کنسول Stadia هنوز زنده است و امسال بیش از ۱۰۰ بازی برای آن منتشر می شود

کنسول Stadia

نیت آهارن ، مدیر بازاریابی و توسعه دهنده ، گفت: با وجود بسته شدن Stadia Games & Entertainment ، استودیوی توسعه داخلی گوگل ، سرویس استریم Google Stadia “زنده و سالم است”.

آهارن به ( GamesIndustry.biz ) گفت که Stadia در مقابل همه تلاطم ها به خوبی کار می کند. در واقع ، آهارن توجه به عرضه بازی های اخیر در پلتفرم Stadia را به عنوان شواهدی از سلامتی آن اعلام کرد.

کنسول Stadia
کنسول Stadia

Ahearn گفت: “ما در راه رسیدن به بیش از ۱۰۰ بازی جدید برای Stadia در سال ۲۰۲۱ هستیم و همچنان Stadia را به مکانی عالی برای بازی کردن در دستگاههایی که از قبل متعلق به شما هستند ، تبدیل خواهیم کرد.” “من به هر کسانی که حرف من را باور نمی کنند می گویم که توجه داشته باشید که ما چگونه به عمل آوردن سخنان خود ادامه می دهیم ، زیرا ما برنامه Stadia Makers را توسعه می دهیم و با استودیوهای AAA مانند Capcom ، EA ، Square Enix ، Ubisoft و دیگران همکاری می کنیم. “

گوگل در اوایل سال جاری استودیوی داخلی بازی سازی خود Stadia Games & Entertainment را تعطیل کرد. ۱۵۰ کارمند ، از جمله جید ریموند ، تهیه کننده Assassin’s Creed ، تحت تأثیر تعطیل شدن ناگهانی قرار گرفتند. برخی از آنها در Haven Entertainment Studios استخدام شده اند ، که در حال حاضر کار بر روی IP اصلی PlayStation شروع کرده اند. با این حال ، برای سایر افراد آسیب دیده ، این شرکت گفت که برای بیشتر اعضای تیم SG&E ممکن است شغلی پیدا کند.

کنسول Stadia

Stadia اخیراً شاهد بازی های جدیدی مانند Resident Evil Village به این سیستم عامل بوده است. همچنین این شرکت انتشار ۱۰۰ بازی جدید در سال ۲۰۲۱ را برای این کنسول تایید کرد ؛ گوگل همچنین یك نوار جستجو به Stadia اضافه كرد ، یك ویژگی غایب عجیب و غریب با توجه به اینكه گوگل یك شركت جستجوگر است و گزارش ها حاکی از آن است که چندان هم خوب نیست.

کنسول Stadia کنسول Stadia کنسول Stadia کنسول Stadia کنسول Stadia

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *