بخش چند نفره Cyberpunk 2077 از اولویت سی دی پراجکت رد، خارج شد

سایبرپانک

“مدیر ارشد اجرایی CD Projekt Red به‌تازگی طی جلسه‌ای با سهام‌داران این استودیو گفته که توسعه‌ی بخش چندنفره سایبرپانک ۲۰۷۷ درحال‌حاضر در اولویت‌های پایینی برای آن‌ها قرار دارد”

اخبار بازی سایبرپانک تمامی ندارد بعد انتشار بازی بخاطر مشکلات گسترده و فراوان نسخه کنسول نسل هشتمی بازی هر روز شاهد اخبار های متعدد از این بازی و استودیو سازنده آن سی دی پراجکت هستیم  از شکایت سهامداران و شرکت های آمریکایی به سازندگان بازی و معذرت نامه های سی دی پراجکت حذف از استور پلی استیشن حالا در جدید ترین اخبار این بازی پر سرو صدا  علاوه بر آپدیت جدید آن سی دی پراجکت اعلام کرد برنامه ریزی ها برای بخش چند نفره cyberpunk 2077 به تاخیر افتاده است.

بازی سایبرپانک 2077

بروزرسان ۱.۰۶ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد.

براساس اطلاعات منتشر شده، به‌روزرسان ۱.۰۶ عنوان Cyberpunk 2077 مشکل ماموریت دوم Conflict را برطرف می‌کند و در عین حال موجب بهبود عملکرد، کاهش میزان کرش و مدیریت حافظه بر روی کنسول‌ها شده است. علاوه بر این، محدودیت ۸ مگابایتی فایل ذخیره‌ی بازی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی حذف شده است که این محدودیت پیش‌تر موجب خراب شدن فایل‌ها می‌شد.

بازی سایبرپانک 2077

مدیر ارشد اجرایی CD Projekt Red به‌تازگی طی جلسه‌ای با سهام‌داران این استودیو گفته که توسعه‌ی بخش چندنفره سایبرپانک ۲۰۷۷ درحال‌حاضر در اولویت‌های پایینی برای آن‌ها قرار دارد، علاوه‌بر رفع مشکلات فعلی بازی، روی ساخت نسخه‌ای اختصاصی برای کنسول‌های نسل بعدی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز کار می‌کند. آن‌ها همچنین قول انتشار دو بسته‌ی الحاقی بزرگ و قابل‌توجه را برای سایبرپانک ۲۰۷۷ به بازیکنان داده‌اند که به احتمال زیاد اکنون در مراحل توسعه به ‌سر می‌برند.

بخش چند نفره Cyberpunk 2077
بخش چند نفره Cyberpunk 2077

 بازی جاه طلبانه و بزرگی که به دلیل سهل انگاری به یکی از نامیید کننده ترین بازی های کنسول های نسل هشتمی تبدیل شد اتفاقی که کمتر کسی آنرا پیش بینی میکرد اما با این وجود بازی توانسته ۱۳ میلیون نسخه  بفروشد اما در جدول فروش هفتگی به غیر از هفته اول وضعیت خوبی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *