۰

خبر های خوب ویزن دیزل بر دنباله فیلم bloodshot

دنباله فیلم bloodshot

سال ۲۰۲۰ بدون شک یک خط ظاهراً پایان ناپذیر از دومینوهای غول پیکر بوده که دائماً سقوط می کنند و گاهی اوقات هرچه را که روی آن قرار بگیرند از بین می برند. یکی از این دامین ها دقیقاً بالای گیشه آفیس فروخته شده و فیلم های پرفروش را به فلاپ تبدیل کرده است. Bloodshot یکی از اولین و سخت ترین بازدیدها را به خود اختصاص داد و تنها کسری از درآمد مورد انتظار خود را از سینماها به ارمغان آورد ، حتی با وجود کتاب های کمیک برای هموار کردن مسیر ، اما به نظر می رسد اکنون Vin Diesel خبرهای خوبی در راه است.

فیلم های آینده وین دیزل: آنچه در انتظار ستاره سریع و خشن است (کیلیک کنید)

دنباله فیلم bloodshot

علی رغم نتیجه نه چندان مطلوب در باکس آفیس ، وین دیزل ، بازیگر نقش عناوین Bloodshot و شخصیت بد ساکن هالیوود ، پس از گذشت تقریباً ۹ ماه از اکران تئاتر خود ، به اینستاگرام رفت تا برخی از “خبرهای خوب” فیلم را تحریک کند:

تیزر تبلیغاتی Vin Diesel اولین اعلامیه از زمان اکران در سینما نیست. Bloodshot ، مانند سایر فیلم های منتشر شده در طی همه گیر شدن  کرونا ، مجبور شد خلاقیت ایجاد کند تا در جهت کسب سود و حفظ پایگاه فن آوری خود تلاش کند. اگرچه در سینماها به طور قابل قبولی ناموفق بود ، اما Bloodshot با سیستم عامل های پخش به عنوان یکی از اولین فیلم هایی که پس از همه گیری همه گیر به VOD رفت ، روند خوبی را پشت سر گذاشت. اکنون ، به نظر می رسد خبر خوبی می تواند در آینده باشد ، که منطقی است ، با توجه به اینکه دنباله ای پس از موفقیت در VOD پخش می شود.

دنباله فیلم bloodshot

علاوه بر این ، با گسترش Bloodshot در سراسر سرویس های پخش جریانی که با ریشه کتاب های کمیک آن جفت شده بود ، توانست جز انتخاب های تماشاگران باشد. علی رغم تلاش های عجیبی ، با توجه به اینکه نظر منتقدان درباره این فیلم مطلوب نبود ، هیچ بردی وجود نداشت. هرچند که بررسی های بد با عشق به یک واقعیت مطابقت ندارند:

به نظر می رسد انتشار اعلامیه ها و تیزرهای منظم ، شگفتی  های لازم برای زنده نگه داشتن و مرتبط بودن Bloodshot را به جاهایی که از قبل وجود داشته اند ، خورانده است. با توجه به این دنباله که قبلاً ذکر شد و به نظر می رسد وین دیزل برای حفظ نقش خود تأیید شده است ، ما تعجب می کنیم که تیم Bloodshot چه چیز دیگری برای طرفداران در نظر گرفته است.

 

دنباله فیلم bloodshot

برچسب‌ها:, ,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *