۰

تهدید ایلان ماسک توسط هکر های معروف بخاطر توییت های بیت کوین

ایلان ماسک

تهدید ایلان ماسک توسط هکر های معروف بخاطر توییت های بیت کوین

به دنبال توییت ها و شوخی‌های جنجالی ایلان ماسک و در پی آن نوسانات شدید بازار رمزارزها و افت قیمت ارزهای دیجیتال، به خصوص بیت کوین، هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، ایلان ماسک را به خاطر دستکاری ارزش رمزارزها تهدید کردند و به او هشدار دادند.

هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، در ویدئویی با اشاره به اینکه که ثروت ایلان ماسک از غارت معادن زمرد آفریقای جنوبی توسط خاندان او به دست آمده است و به همین دلیل، او هیچ درکی از امید میلیون‌ها خرده فروش بازار رمزارزها ندارد، او را فردی بی‌ مسئولیت و خود خواه در قبال رفتارها و حرف‌ هایش دانستند که با توییت ها و شوخی‌های جنجالی اش، سرمایه افراد زیادی را که برای داشتن زندگی بهتر تلاش می‌کنند به خطر انداخته است.

ایلان ماسک

اما هشدار اصلی در آخر این ویدئو است، جایی که گوینده خطاب به ایلان ماسک می‌گوید: ” تا حالا فکر میکردی که باهوشترین فرد این بازی هستی، اما حالا با بد کسی طرف شدی، ما «Anonymous» هستیم، ما بی ‌نهایت هستیم، منتظر ما باش”

در آخر باید به این نکته اشاره کرد که هنوز مشخص نیست که هکرهای معروف موسوم به گروه «Anonymous»، قرار است چه اقدامی انجام دهند. اما انتظار می‌رود ایلان ماسک به دلیل سابقه موفق این گروه در اجرای حملات خود، پیامدهای آن را بسیار جدی بگیرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *