۰

لوگوی سریال Loki بیانگر همه داستان فیلم است

Loki

در کجای یک نمایش می توانید داستان آن را پیدا کنید؟ در دیالوگ ها و پلات ها، همچنین در موسیقی ، طراحی صحنه و… ؛ اگر افراد خلاق در یک برنامه حضور داشته باشند از هر چیز دیگری به دنبال دریافت داستان و اطلاعات فیلم هستند .

 به گفته ستاره سریال Loki ،تام هیدلستون در مصاحبه جدید با امپایر ، حتی لوگوی یک نمایش می تواند به شما چیزی بگوید و این خصوصاً در مورد نمایش دیزنی + لوکی صدق می کند. هیدلستون گفت: “من می خواهم تازه بودن این سریال را برای زمان انتشار حفظ كنم ، اما چیزی كه باید به آن فكر کنیم لوگوی این فیلم است كه به نظر می رسد به طور مداوم تغییر می کند و شکل های مختلفی به خود می گیرد. و لوکی شکل دهنده اصلی این ماجرا است” 

Loki

ویژگی شخصیتی و طبیعت Loki طوری است که شما در تمام مدت حضور او در MCU متوجه نمی شوید که واقعا چه کسی است؟ یعنی معلوم نیست که او یک قهرمان است یا یک شرور و ضد قهرمان و همچنین هیچوقت نمی دانید که چه زمانی می توانید به او اعتماد کنید یا نه.

بعد از این حرف ها او به نام بردن حالت های مختلفی که لوکی تا الان به خود گرفته است اشاره کرد و ادامه داد؛ من فکر می کنم که لوگوی سریال Loki که به طور مداوم در حال تغییر است می تواند نشانگر مهم بودن هویت در این مجموعه باشد و همینطور نشانگر اینکه او می تواند به چند شخصیت مختلف تبدیل شود و مدام رنگ عوض کند ، و این نیز می تواند به خود ما بینندگان نیز مربوط شود.

او در آخر گفت: من فکر کردم که این بسیار هیجان انگیز است زیرا من همیشه لوکی را یک سازه بسیار پیچیده می دانم. شخصیتی که می تواند این همه ماسک بزند و تغییر شکل دهد و به نظر می رسد که حتی کوچیک ترین احساساتی در او وجود ندارد و حس وفاداری او بسیار پایین است.

سریال Loki در ۱۱ جوئن ۲۰۲۱ در شیکه دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *