۶۰ تا از محبوب ترین شخصیت های انیمه در تمام دوران

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۶۰ تا از محبوب ترین شخصیت های انیمه در تمام دوران

قضاوت یک سریال انیمه ژاپنی همیشه به کیفیت نوشته یا انیمیشن آن نیست. اغلب، طرفداران در مسابقات محبوبیت شرکت می کنند تا تصمیم بگیرند که کدام شخصیت های انیمه بهترین هستند. شخصیت‌های جذاب و با طراحی خوب می‌توانند تعریف‌کننده باشند و یک سری انیمیشن متوسط ​​را با قدرت ستاره‌ای محضشان به یک سریال واقعا فراموش‌نشدنی تبدیل کنند. برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه به خوبی بهترین بخش‌های مجموعه خود را به تصویر می‌کشند، در حالی که برخی دیگر استاد دزدیدن نورافکن هستند.
بهترین شخصیت‌های انیمه معمولاً عامل «آن» را دارند که آنها را از همه محبوب‌تر می‌کند، مانند ترکیبی از دیالوگ‌های جذاب، صحنه‌های به یاد ماندنی، یا حتی یک فلسفه و جهان‌بینی جالب. هر طرفدار انیمه، انیمه‌های مورد علاقه خود را خواهد داشت، اما تعداد زیادی از شخصیت‌ها همچنان به اوج رسیده‌اند.

فهرست مطالب

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۶۰- Frieren

بانوی جن که به سادگی به نام فریرن شناخته می شود، قهرمان فیلم فریرن: فراتر از پایان سفر است، یک جن جاودانه که همه آن را دیده و انجام داده است. فریرن به طرفداران انیمه کمک می کند تا ژانر فانتزی را با نگاهی تازه کشف کنند، زیرا فریرن در یک مهمانی نوع اجباری لگولاس نیست — او رهبر است و این بر نحوه ارائه روایت تأثیر می گذارد.

طرفداران انیمه علاقه زیادی به جن فریرن پیدا کردند، از حساسیت عاطفی و شخصیت رواقی او گرفته تا طلسم سازی قدرتمند و دانش پیشرفته او درباره جهان. فریرن یک قهرمان بی خیال است که هیچ نقص یا ضعف جدی ندارد و به او اجازه می دهد بدون نگرانی در سفر خود پیش برود. او همچنین مصمم است تا عمیق‌تر با انسان‌های کوتاه‌مدت اطرافش ارتباط برقرار کند و پتانسیل‌های آنها را پرورش دهد، و او را به شخصیت مادری برای فرن تبدیل کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۹- Rimuru Tempest

ریمورو طوفان نمونه ای از یک قهرمان قدرتمند isekai است که به خوبی نوشته شده است. او ستاره فیلم That Time I Got Reincarnated as a Slime یا به اختصار تنسورا، مردی است که با ضربات چاقو کشته شد و به عنوان یک لجن در غار دوباره متولد شد. بهترین دارایی ریمورو مهارت Predator بود که به او اجازه می داد مهارت ها و جادوهای جدید موجودات دیگر را جذب کند.

ریمورو به زودی به شدت قدرتمند شد، اما قرار نبود او یک شخصیت سفر قدرت باشد. جذابیت واقعی ریمورو ماموریت او برای ساختن یک کشور کاملاً جدید صلح و مدارا برای همه هیولاها است، تلاشی خیرخواهانه که او را به یک شخصیت تاریخی در دنیای ایسکای تبدیل می کند. ریمورو دوستان زیادی پیدا می کند، روابط دیپلماتیک برقرار می کند و با دشمنان قدرتمند مبارزه می کند تا رویای خود را به واقعیت تبدیل کند و در صلح با هیولاهای دیگر خود زندگی کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۸- Marin Kitagawa

مارین کیتاگاوا از My Dress-Up Darling نمونه ای جذاب از یک دختر جنکی یا یک شخصیت زن پرانرژی است که همیشه در حال چیزی است. دختران جنکی مانند مارین اغلب از دوست‌یابی لذت می‌برند و اشتیاق شدیدی به سرگرمی‌های خود دارند و در مورد مارین، این سرگرمی، بازی در فضای مجازی است. مارین لباس پوشیدن را دوست دارد، اما در خیاطی لباس چندان عالی نیست. بنابراین، او تصمیم گرفت واکانا گوجو را به عنوان خیاط جدید خود استخدام کند.

مارین با واکانا دوستی حواس پرت و در عین حال سالم و معنی دار برقرار کرد و آنها بهترین ها را در یکدیگر به نمایش گذاشتند. مارین به واکانای تنها و ناامن تا حدودی اعتبار و همراهی می‌داد، در حالی که مهارت‌های خیاطی او را تحسین می‌کرد و سرگرمی‌های خود را با او در میان می‌گذاشت. همچنین، مارین دختری مهربان، غریب و کمی ناقص است که احساس می‌کند بزرگ‌تر از زندگی اما در عین حال واقع‌بین است و به جذابیت او می‌افزاید.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۷-Kaguya Shinomiya

Kaguya-Sama: Love is War یک انیمه بسیار محبوب نبرد عقلانی بین رئیس شورای دانش آموزی Miyuki Shirogane و وارث ثروتمند Kaguya Shinomiya است که عمیقاً با یکدیگر هجوم آورده اند. آنها بیش از حد سرسختانه مغرور هستند که نمی توانند احساسات خود را اعتراف کنند، بنابراین سعی می کنند یکدیگر را فریب دهند تا ابتدا این اعتراف را انجام دهند.

Miyuki طرفداران خود را دارد، اما طرفداران انیمه عاشق Kaguya Shinomiya به عنوان بهترین دختر سریال هستند. او ممکن است از یک خانواده بسیار ثروتمند باشد، اما کاگویا برای ثروت قلبی نیز ارزش قائل است. او دوستی‌های معنادار خود را گرامی می‌دارد و دوست دارد با همکلاسی‌هایش وقت باکیفیت بگذراند و او را بیش از یک اوجو-ساما دیگر کند. کاگویا همچنین گاهی اوقات به طرز لذت بخشی دچار نقص می شود، از ناامنی های دلسوزانه اش گرفته تا جنبه های احمقانه غیرمنتظره شخصیتش. او ممکن است تریلیون ها ین را به ارث ببرد، اما در مدرسه، کاگویا فقط به میوکی و بازی عشق آنها اهمیت می دهد و طرفداران انیمه نمی توانند از آن در شخصیت محبوب انیمه سیر شوند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۶- Thorfinn Karlsefni

سری Vinland Saga ممکن است یک انیمه اکشن وحشیانه قرون وسطایی باشد، اما نویسنده Makoto Yukimura هرگز قصد تمجید از جنگ و خشونت را نداشته است. در عوض، این انیمه – و مانگای منبع آن – نقشی را که خشونت در زندگی مردم ایفا می کند، زیر سوال برده و مورد انتقاد قرار می دهد. قهرمان داستان تورفین کارلسفنی ممکن است قول انتقام از قاتل پدرش را داده باشد، اما انتقام هرگز برای او خوشبختی نمی آورد. در عوض، تورفین باید با خلق چیزی جدید به دنبال سرنوشت واقعی خود باشد.

تورفین قانع کننده است زیرا قوس شخصیتی او مستقیماً با مضامین عمیق وینلند ساگا از خشونت، بخشش و یافتن هدف خود در زندگی گره خورده است. تماشای او در نبرد نیز بسیار لذت بخش است، و دیدن تورفین شکسته برای اولین بار پس از از دست دادن همه چیز، امید را جلب می کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۵- Makima

ماکیما یک نمونه کلاسیک از وایفوی “دختر بد” است که طرفداران انیمه دوستش دارند حتی اگر مرموز، ترسناک و فوق العاده خطرناک باشد. مرد اره‌ای برقی به دلیل رویکرد منحصر به فردش به شخصیت‌های زن، یک ساعت مچی/خواندنی با طراوت است که باعث می‌شود آن‌ها به طرز شگفت‌انگیزی ناقص باشند و بر شخصیت‌های آن‌ها تاکید می‌کند و نه ظاهر عالی‌شان.

از ابتدا، ماکیما خیرخواه دنجی و تقریباً یک مادر رضاعی بوده است، اما در تمام مدت چیزی در مورد او وجود داشته است. طرفداران انیمه مشتاقند تا ببینند ماهیت و اهداف واقعی ماکیما چیست و خوانندگان مانگا از قبل حقیقت کامل این شخصیت را می‌دانند – و همچنان او را به عنوان یک شرور وحشی و یکی از بهترین شخصیت‌های مرد اره‌ای برقی دوست دارند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۴- Alucard

شخصیت alucard نیروگاه بدنام خون آشام از سری مانگا/انیمه seinen Hellsing است. او الگوی یک ضدقهرمان متقاعد کننده، یک جنگجوی شوم و بی رحم است که از طرف سازمان جهنمی با هم نوعان خود مبارزه می کند در حالی که هیچ احساساتی ندارد. با این حال، او ممکن است برای شاگردش سراس ویکتوریا استثنا قائل شود، زیرا او تا حدودی از او محافظت می کند.

Alucard یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه در تمام دوران است زیرا او به شیوه ای جذاب غلبه کرده است. حتی اگر مبارزات او به طور قابل پیش‌بینی آسانی باشد، باز هم تماشای آلوکارد که دشمنانش را طعنه می‌زند و با آنها بازی می‌کند، سپس آنها را بدون اینکه حتی قدرت کامل خود را آزاد کند، درهم می‌کوبد، سرگرم‌کننده است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۳- Sasuke Uchiha

ساسوکه اوچیها اغلب به‌عنوان شخصیت رقیب نهایی در نظر گرفته می‌شود که همتای با استعداد و خشمگین قهرمان داستان، ناروتو اوزوماکی است. ساسوکه از همان ابتدا به عنوان یک نینجا ماهر که اغلب در ناروتو ظاهر می‌شد، تأثیر زیادی بر جای گذاشت، با این حال آنها همچنان رقابتی قوی داشتند و یکدیگر را تحت فشار قرار دادند تا حتی قوی‌تر شوند.

داستان واقعی ساسوکه زمانی شروع شد که او برای به دست آوردن قدرت بیشتر با اوروچیمارو، سرکشی کرد و پیوند خود را با ناروتو و بقیه اعضای تیم ۷ در این روند شکست. او همچنین رابطه جالبی با برادرش ایتاچی اوچیها داشت. از آنجا، ساسوکه مرز بین ضدقهرمان و شرور را محو کرد و خود را در تاریکی گم کرد تا اینکه در پایان داستان دوباره با تیم ۷ متحد شد. همه اینها او را به یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه تبدیل کرده است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۲- Koyomi Araragi

کویومی آراراگی شخصیت اصلی کل فرنچایز مونوگاتری است و همچنین پرکاربردترین راوی است. زندگی دبیرستانی او با حمله خون آشام شینوبو اوشینو زیر و رو شد و از آن زمان تاکنون با او ارتباط برقرار کرده است. کویومی مرتباً به او خون می‌دهد و در ازای آن، قدرت‌های خون‌آشامی مانند بازسازی دارد.

کویومی فردی تنها است که دوستی را رد می کند، اگرچه به نظر می رسد دلایل دقیق آن متفاوت باشد. در یک مورد، کویومی دوستی را رد کرد تا در صورت صدمه دیدن دوستانش آسیبی نبیند و به او اشاره کرد که همدلی را یک ضعف می‌داند. بار دیگر، کویومی ادعا کرد که از دوستی دوری می‌کند، زیرا ترجیح می‌دهد نظر عمومی دیدگاه او را نسبت به واقعیت و حقیقت مخدوش نکند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۱- Yuno Gasai

یونو گاسای، شخصیت اصلی انیمه یاندر یا عاشق وسواسی است که برای دور نگه داشتن افراد دیگر از موضوع مورد علاقه خود به تعقیب و حتی خشونت متوسل می شود. یونو همه چیز را دارد، از ظاهر کاذب شیرین و درون هیولاآمیزش گرفته تا عادت به حمل سلاح و رگه های حسادت او.

علاقه عاشقانه یونو یوکیتارو است، و او هر کاری می‌کند تا او را دوست داشته باشد و دیگران را از خود دور کند. از قضا، نام یونو از جونو، الهه زنانگی و مادری رومی گرفته شد، اما هیچ چیز ملایم و مادرانه ای در مورد شخصیت انیمه یونو یادره وجود ندارد. با این حال، علیرغم رفتار شدید او، یونو گاسای یکی از شخصیت های مورد علاقه جامعه انیمه است، یادآور این است که همیشه برای دختران بدی مانند او مخاطب وجود خواهد داشت.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵۰- Asuna Yuuki

شخصیت Asuna Yuuki همبازی Sword Art Online است و از بسیاری جهات، از علاقه عشقی خود، خود کیریتو، قانع‌کننده‌تر است. آسونا برای یک طرفدار انیمه نوجوان احساس کمتری برای خود درج می کند و بیشتر شبیه بهترین دوست سالمی است که او است. به خاطر کمک او بود که کیریتو از دنیای دیجیتال اینکراد خارج شد.

Asuna با گذشت زمان حتی بهتر شد و خود را به عنوان یکی از بهترین شخصیت های انیمه در isekai از بسیاری جهات مورد علاقه طرفداران قرار داد. او یک بار نیاز به نجات پیدا کرد، اما پس از آن به شدت به کیریتو لطف کرد، و همچنین یک مادر فوق‌العاده و بهترین دوست برای یوی بود، بنابراین رتبه او در رتبه ۴۵ در میان محبوب‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه تمام دوران قرار گرفت. اگرچه طرفداران بهترین دختران بیشتری برای انتخاب دارند، که برخی از آنها Asuna نمی تواند به راحتی با آنها رقابت کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۹- Sanji Vinsmoke


انواع قهرمانان One Piece در میان محبوب ترین شخصیت های انیمه در تمام دوران قرار می گیرند، از جمله اعضای برجسته خدمه کلاه حصیری مانند Sanji Vinsmoke. او یک رزمی کار و یک سرآشپز متعهد است که مصمم است روزی All Blue را پیدا کند، اما در این بین، او به سادگی خوشحال است که در خدمه Luffy حضور دارد و از رقابت با Roronoa Zoro مراقبت می کند.

سانجی با روش‌های زن‌بازانه‌اش طرفداران بی‌شماری One Piece را به خود جلب کرد، و او همیشه از ملاقات با خانم‌های جوان زیبا مانند نیکو رابین، پرنسس نفلتاری ویوی، و پری دریایی شیراهوشی و دیگران خوشحال است. طرفداران همچنین حملات لگد سانجی با مضمون غذا و نگرش سخت و خونسرد او را با کت و شلوار و سیگارش در بیشتر داستان های داستانی دوست دارند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۸- Eikichi Onizuka

شEikichi Onizuka در میان محبوب ترین شخصیت های انیمه قرار می گیرد نه به دلیل قدرت جادویی یا تلاش حماسی برای نجات جهان، بلکه به دلیل فاکتور خونسردی محض و خرد زمینی اش. ایکیچی ممکن است یک معلم خلافکار پانک باشد، اما او درس های زندگی ارزشمندی برای آموزش به شاگردانش در کلاس های ۳-۴ دارد.

ایکیچی ممکن است رگه های انحرافی داشته باشد و به عنوان یک معلم بسیار نامتعارف باشد، اما طرفداران انیمه همچنان او را دوست دارند زیرا او به عنوان یک مرد جوان گمشده احساس می کند که می خواهد چیزی را بهتر کند، البته به آرامی. در طول داستان معلم بزرگ اونیزوکا، یک نوآوری جذاب نیز وجود دارد که یک پانک حواس پرت تبدیل به معلم می شود و به سختی می داند که در آن نقش چه می کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۷- Saber

سابر یک شخصیت اصلی در فرنچایز کلی Fate است. او یکی از بسیاری از قهرمانان اسطوره‌ای است که شخصیت‌های اصلی می‌توانند در کنارشان بر سر جام مقدس بجنگند، و قطعاً یکی از قوی‌ترین و نجیب‌ترین آنها نیز هست. از این گذشته، سابر یک شاه آرتور است که جنسیت دارد و شهرت دارد که باید به آن عمل کند.

در انیمه‌های Fate و داستان‌های رمان‌های مختلف، صابر در کنار و علیه همه شخصیت‌ها می‌جنگید و حتی در یکی از آنها عاشق شیرو امیا بود. در جنگ، سابر با شمشیر Excalibur که معمولاً نامرئی است و دارای تیغه ای مبتنی بر باد است، متخصص است. مهارت او در استفاده از تیغه او را به یکی از همه کاره ترین شخصیت های انیمه تبدیل می کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۶- Taiga Aisaka

تایگا آیساکا همبازی کمدی رمانتیک محبوب تورادورا است، جایی که او و قهرمان داستان ریوجی تاکاسو داستان را با دوست یکدیگر شروع می کنند، اما در عوض به تدریج عاشق یکدیگر می شوند. تایگا در ابتدا به عنوان یک تسوندری بی‌رحمانه چندان دوست‌داشتنی به نظر نمی‌رسید، اما پس از آن طرفداران انیمه با او بیشتر آشنا شدند.

تایگا آیساکا بسیار آسیب پذیرتر از آن چیزی بود که ظاهر سخت و ببر مانندش تا به حال پیشنهاد می کرد، و ریوجی این را خودش دید. علیرغم اختلافات او و تایگا، ریوجی قول داد که از او حمایت کند و به او کمک کند، و به همین دلیل، تایگا بی نهایت سپاسگزار بود و از هر جهت که مهم بود واقعاً از او قدردانی کرد. به لطف موفقیت سریال او، او یکی از شناخته شده ترین شخصیت های انیمه در یک نمایش عاشقانه است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۵- Shinobu Oshino

شینوبو اوشینو از شهرت Bakemonogatari یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه خون آشام است. او همچنین قهرمان چندین قوس داستانی مختلف بود و با برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سریال از جمله میمه اوشینو در مدرسه Eikou Cram و کیومی آراراگی مرتبط است.

شینوبو زمانی یک انسان بود، شاهزاده خانمی به نام رولا، اما پس از آن نفرین شد. هرکسی که بیش از حد به او نزدیک می شد، قبل از اینکه یک خون آشام قدرتمند او را نیز تبدیل به یک خون آشام کند، مجبور شد جان خود را بگیرد. در حال حاضر، شینوبو راضی است که به عنوان یک دختر ۸ ساله ظاهر شود و بدون اکثر قدرت های خود عمل کند، و اجازه می دهد جنبه هیولایی او پنهان بماند. شخصیت‌های خون‌آشام سرگرم‌کننده مانند شینوبو معمولاً محبوب هستند، اگرچه تعداد زیادی از شخصیت‌های انیمه باحال‌تر و غیرخون آشام، مانند قهرمان‌های اکشن شونن، ضرب و شتم خود را دارند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۴- Kamina

وKamina به راحتی یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه است که با کهن الگوی هیبو همخوانی دارد. ممکن است کامینا از نوع “گنگ، پر سر و صدا، اما دوست داشتنی” باشد، با این حال او چیزی بیش از این دارد. کامینا نشان دهنده ماهیت تحت ستم بشریت و میل آن به آزادی است، با کامینا و سایمون که رهبری حمله به Beastmen برای بازپس گیری سطح زمین را بر عهده دارند.

کامینا در گورن لاگان به عنوان «برادر بزرگ باحال» کاریزمای قوی داشت و به عنوان رهبر غیر رسمی تیمش و کمک خلبان ربات جنگی گورن لاگان خدمت می کرد. او تأثیر عمیقی بر هر کسی که او را ملاقات کرد بر جای گذاشت و پس از مرگ نابهنگامش، سایمون مطمئن شد که از سایمون تقلید کرده و روح او را به خوبی در آینده ادامه می دهد. او به راحتی یکی از برترین شخصیت های انیمه از یک سری مدرن mecha است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۳- Ichigo Kurosaki

ایچیگو کوروساکی، قهرمان فیلم بلیچ، به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه جهان در تمام دوران تبدیل نشد، زیرا او از یک انیمه شونن “سه بزرگ” آمده بود. طراحی ایچیگو او را از قهرمانان هیبو مانند لوفی، ناروتو و گوکو متمایز می‌کند، زیرا ایچیگو یک پانک سرسخت سوندره با قلبی خوب است، بسیار شبیه به یوسوکه اورامشی قبل از او.

ایچیگو با ترکیب جالب ماجراجویی‌های سبک isekai، شخصیت سرسختش، قدرت‌های شیک Soul Reaper و عزم سرسختانه‌اش برای محافظت از همه دوستانش به هر قیمتی تبدیل به نمادی شد. ایچیگو همچنین دارای عمق عاطفی غیرمنتظره ای است، زیرا او هنوز با غم درگذشت مادر محبوبش دست و پنجه نرم می کند که لایه بیرونی قلبش را سخت کرده است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۲- Kiyotaka Ayanokouji

شخصینKiyotaka Ayanokouji یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای است که از سری انیمیشن‌های دبیرستانی آمده است – در این مورد، Classroom of the Elite. او دانش آموز سال دوم دبیرستان پرورش پیشرفته است، موسسه ای غیرعادی که برای اطمینان از اینکه پسران و دختران نخبگان جامعه تحصیلات خوبی می گیرند و به ستون های سخت کوش جامعه ژاپن تبدیل می شوند، طراحی شده است.

چیزی که کیوتاکا را به یک شخصیت انیمه محبوب تبدیل می‌کند، ویژگی‌های خودسازی او نیست، بلکه ترکیب سرگرم‌کننده‌اش از هوش فوق‌العاده و شخصیت بیرونی‌اش به عنوان فردی آرام و بی‌تفاوت است. او از بیرون بی آزار و نرم به نظر می رسد، اما کیوتاکا فردی بسیار با بصیرت است که می تواند دیگران را دستکاری کند و با قدرت مغزش به هر چیزی که می خواهد برسد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۱- Violet Evergarden

رViolet Evergarden یک مجموعه انیمیشنی محبوب و تاثیرگذار است که قهرمان اصلی آن، خود Violet Evergarden، در بین طرفداران انیمه محبوب است. ویولت از یک جنگ وحشتناک جان سالم به در برد و هر دو دستش را از دست داد، بنابراین اکنون دو پروتز فلزی دارد تا بتواند به عنوان عروسک حافظه خودکار کار کند.

ویولت یک شخصیت انیمیشنی جذاب اما از نظر احساسی آسیب پذیر است که مصمم است به مردم کمک کند تا با قدرت حروف تایپ شده ارتباط برقرار کنند یا دوباره به هم متصل شوند. حتی ممکن است پس از اتمام یک نامه دیکته شده و کمک به مردم در تحویل آن نامه ها، چه خوشحال یا غمگین، اشک در بیاید.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴۰- Osamu Dazai

شخصیت Osamu Dazai یکی از چندین شخصیت انیمه Bungou Stray Dogs است که بر اساس یک شخص واقعی ساخته شده است – در این مورد، Osamu Dazai نویسنده و رمان نویس ژاپنی، که از سال ۱۹۰۹ تا ۱۹۴۸ زندگی می کرد. نسخه انیمه این شخصیت همچنین در تضاد با Bungou Stray است. آتسوشی ناکاجیما، قهرمان سگ ها.

این شخصیت محبوب انیمه متعلق به آژانس کارآگاه مسلح است، اگرچه قبلاً یک سازمان زیرزمینی به نام مافیا بندر را رهبری می کرد. اوسامو همچنین یکی از تاریک ترین شخصیت های انیمه است که بانداژهای روی بدن او نشان دهنده تمایل او به خودکشی است. با وجود تاریکی بد شخصیت ها، Osamu بسیار محبوب و جالب است و در بین محبوب ترین شخصیت های انیمه در رتبه ۳۵ قرار می گیرد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۹- Hisoka Morow

هیسوکا مورو آنتاگونیستی است که طرفداران Hunter x Hunter دوست دارند از او متنفر باشند و با اکراه دوستش دارند. از یک طرف، هیسوکا واقعاً نسبت به قهرمان جوان سریال، گون فریکس ترسناک است، و قبلاً با گون جنگیده است، اما طرفداران همچنان هیسوکا را تحسین می کنند، زیرا او چیزی بیشتر از شرارت دارد.

هیسوکا گاهی اوقات از گون دفاع می کند یا به او کمک می کند اگر دلیل خوبی برای این کار داشته باشد، عمدتاً برای اینکه مطمئن شود گون آنقدر قوی است که روزی به درستی او را به چالش بکشد. هیسوکا همچنین ظاهری به یاد ماندنی شبیه به شوخ طبعی و سبک مبارزه جذاب نن بر اساس خواص آدامس مانند دارد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۸- Arataka Reigen

طرفداران انیمه عاشق شخصیت‌های انیمه‌ای مثل شیگئو کاگیاما در Mob Psycho 100 هستند، اما طبق گفته MyAnimeList، آنها شخصیت ثانویه Arataka Reigen را بیشتر دوست دارند. برخلاف موب، ریگن هیچ قدرت روانی یا ماوراء طبیعی ندارد، اما او آن را با ترفندهای هوشمندانه و کاریزمای محض جبران می کند.

در حالی که موب نیروگاه واقعی روحی و روانی دفتر مشاوره روح و چنین است، ریگن تاجر کت و شلواری مسئول است، و او آن را خوب و احمقانه جلوه می دهد. ریگن با کلمات حیله گرانه خود و ذهنیت “تقلبی تا زمانی که آن را بسازی”، مشتریان زیادی را متقاعد کرده است که او نیز استاد مخفیانه است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۷- Roy Mustang

روی موستانگ یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه در سریال محبوب Fullmetal Alchemist: Brotherhood است، یک افسر نظامی جاه طلب که آرزو دارد روزی کل کشور آمستریس را رهبری کند. او تقریباً خود را در اثر خشم و نفرت نسبت به حسادت از دست داد، اما دوستانش او را از لبه پرتگاه عقب کشیدند و او درس خود را آموخت.

روی موستانگ به دلیل کیمیاگری ویرانگر شعله، شخصیت جذابش به عنوان یک ضدقهرمان خوش قلب با جنبه کمدی و رابطه جذابش با دیگر شخصیت ها طرفداران زیادی دارد. او و ادوارد اغلب یکدیگر را آزار می‌دهند، اما روی با ماس هیوز بهترین دوست بود و ریزا هاوکی نیز برای او خاص است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۶- Zero Two

اZero Two یک انیمه وایفو نسبتاً محبوب از سری انیمه mecha Darling in the FranXX است. او به عنوان یک دختر وحشی و مرموز با موهای صورتی و شاخ های قرمز کوتاه معرفی شد و به سرعت به عنوان کمک خلبان عزیزش به قهرمان Zero Two متصل شد.

حتی اگر طرفداران انیمه از پایان انیمه خوششان نیامد، Zero Two هنوز هم به عنوان یک وایفوی جنگجوی بی‌بیت تاثیر زیادی بر جای گذاشت. شخصیت نیرومند و در عین حال شیرین او موقعیت او را به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای که وجود داشت تضمین کرد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۵- Mai Sakurajima

مای ساکوراجیما زمانی که برای اولین بار در انیمه Rascal ظاهر شد، در وسط یک کتابخانه با لباس دختر خرگوش ایستاده بود، در حالی که همه او را نادیده می گرفتند، اولین تاثیر قوی را گذاشت. او یکی از قربانیان سندرم نوجوانی بود و همچنین با قهرمان داستان، ساکوتا آزوساگاوا، دوست شد.

مای کمی کودره و تسوندره. با این حال، او همچنین یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای است زیرا قلب خوبی در فضای بیرونی سرد و از نظر احساسی دور دارد. او همچنین با خواهر کوچکتر ساکوتا، کید، که قطعاً به حمایت شخصی خواهر بزرگتری مانند مای نیاز داشت، به خوبی کنار آمد. شخصیت مهربان و باهوش مای جایگاهی را برای او در میان محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه تمام دوران به ارمغان آورد، اگرچه تعداد زیادی از بهترین دختران حتی از او محبوب‌تر هستند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۴- Yato

رNoragami یک انیمه فانتزی محبوب بر اساس مانگای در حال انجام به همین نام است. در این سریال، خدایان کاملا واقعی هستند، اما برخی از خدایان جزئی مانند یاتو، که قصد دارد روزی دین بزرگی را در اطراف خود تشکیل دهد، ناامید شده اند.

یاتو گاهی اوقات می تواند بداخلاق و بیهوده باشد، اما او همچنین دوست واقعی هیوری است و به طرز عجیبی برای یک خدا نیز قابل ارتباط است. بیشتر از همه، یاتو یک دشمنی مداوم با پدر خودخواهش دارد و ممکن است هر دو با هم درگیر شوند و هیوری در وسط همه چیز گرفتار شود.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۳- Kirito

سریSword Art Online به طور پیوسته به یک غول انیمه تبدیل شده است. این سریال بر رونق isekai که طرفداران امروزی می شناسند تأثیر گذاشت و همچنین به عنوان یکی از موفق ترین فرنچایزهای رسانه ای مطرح شد. حتی در حال حاضر، فصل های جدید انیمه تلاش می کنند تا موفقیت صاعقه در بطری SAO را به دست آورند و به نظر می رسد هر سال یک سریال جدید isekai معرفی می شود.

در حالی که هر یک از اعضای گروه التقاطی SAO در تعریف این سری نقش داشته اند، اما مرد اصلی آن همیشه خود گیمر حرفه ای، Kirito، خواهد بود. چه طرفداران انیمه با نگرش آرام کیریتو ارتباط برقرار کنند یا عاشق ماجراهای مختلف او در بازی های ویدیویی و عاشقانه باشند، کیریتو همه جا را با کاریزمای خود پر می کند. Sword Art Online هنوز هم یکی از محبوب ترین انیمه های حال حاضر است که Kirito یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه به دلیل آن است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۲- Hitagi Senjougahara

هیتاگی سنجوگاهارای باکمونوگاتاری از دیگر شخصیت‌های زن سریال متمایز است. او طعنه آمیز است، گاهی اوقات به طرز دردناکی صریح است، و تحت رشد شخصیتی معنادار قرار گرفته است. او همچنین به‌عنوان یکی از بحث‌برانگیزترین افراد شناخته می‌شود، زیرا به نظر می‌رسد که طرفداران نمی‌توانند درباره او تصمیم بگیرند.

Senjougahara عشق اصلی کویومی به Bakemonogatari است. او یک تسوندر واقعی با یک شوخی هوشمندانه برای هر موقعیتی است. هیتاگی کاملاً غیرقابل دسترس و حتی عمداً ترسناک است، اما بعداً شروع به باز کردن صحبت با دیگران می کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۱- Joseph Joestar

جوزف جوستار، قهرمان دوم و بی خیال ماجراجویی عجیب جوجو است و احساس می کند با پدربزرگش، جاناتان که از کنشیرو الهام گرفته شده است، بسیار متفاوت است. در قوس داستانی Battle Tendency، جوزف با تاکتیک‌های هوشمندانه، شیطنت‌های حواس‌انگیز و تمایل قلبی‌اش برای انتقام از سزار زپلی، به یکی از بهترین شخصیت‌های انیمه تبدیل شد.

سپس، در Stardust Crusaders، جوزف به عنوان یک مرد مسن با شوخ طبعی و جذابیت بیشتر از همیشه در حالی که خون آشام دیو را در کنار جوتارو شکار می کرد، بازگشت. در حالی که جوتارو کوجو نمادین ترین قهرمان جوجو است، جوزف جوستار به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه انتخاب شد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳۰- Megumin

شخصیت Megumin یک تقلید مسخره از اکثر دختران و جادوگران جادویی در انیمه است که کاملاً با مضامین طنز خرابکارانه فرنچایز cmedic Konosuba مطابقت دارد. مگومین یک نوجوان جوان با استعداد است که در جادوهای انفجاری تخصص دارد و هیچ چیز دیگر، و او فقط می تواند یک انفجار در روز به راه بیندازد.

مگومین ممکن است یک پسر خودمحور باشد که به حمایت زیادی نیاز دارد، اما طرفداران انیمه هنوز او را به عنوان یکی از بامزه ترین و به یاد ماندنی ترین بهترین دختران می ستایند. او فقط یک شخصیت گنگ نیست. مگومین بهترین دوست کازوما می شود و باید رقابت یک طرفه یونیون را با او تحمل کند که تا حدودی دوستی آنها را تیره می کند. چنین شخصیت جذابی مطمئناً یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تمام دوران خواهد بود و مگومین در رتبه ۲۵ قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۹- Rem

Rem from Re:Zero یکی از وفادارترین شخصیت های انیمه این سری و شاید تمام انیمه ها است. در ابتدای سریال، سوبارو با رم و خواهر دوقلویش، رام، ملاقات می کند، در حالی که آنها توسط Roswaal L. Mathers استخدام می شوند.

در کل، رم یک خواهر بزرگ برای رام است و وفاداری او به سوبارو تحسین برانگیز است. اگرچه رم کمی تکان‌دهنده است، اما حاضر است از هر یک از آنها دفاع کند، مهم نیست که چه کار می‌کند. در حالی که او قوی ترین مبارز اطراف نیست، انعطاف پذیری ذهنی رم را نمی توان انکار کرد. او به عنوان سنگ عاطفی سوبارو ناتسوکی در زمانی که او بیش از همه به یکی از آنها نیاز داشت، خدمت کرد، روحیه سوبارو را بالا برد و او را متقاعد کرد که با وجود تمام ترس و دردی که تجربه کرد، مبارزه کند. سوبارو چیزهای زیادی به رم مدیون است و طرفداران انیمه ها رم را به خاطر آن دوست دارند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۸- Spike Spiegel

شخصیت Spike Spiegel از Cowboy Bebop حس جالبی از مد و حرفه ای حتی جالب تر دارد. به عنوان یک گانگستر سابق که تبدیل به شکارچی فضل شده است، اسپایک یک مبارز ماهر است که با ضربان طبل خودش پیش می رود – حتی اگر هم تیمی هایش را بی نهایت آزار دهد. طرفداران انیمه که بدنام تنبل است و به ندرت بدون سیگار در دهانش دیده می شود، عموماً موافق هستند که اسپایک یکی از باحال ترین و بدترین شخصیت های این رسانه است.

بین حس مد اسپایک، نگرش رواقی و در عین حال قابل ربط، و حرکات بد تفنگی، به راحتی می توان فهمید که چرا طرفداران انیمه اینقدر اسپایک را دوست دارند. با روحیه آزاد مانند اسپایک، طرفداران همیشه در لبه صندلی های خود نگه داشته می شوند و هرگز نمی دانند که در آینده چه انتظاری دارند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۷- Kakashi Hatake

کاکاشی هاتاکه ناروتو یکی از محبوب ترین مربیان انیمه است. با توجه به تیم ۷، نینجا کپی‌کت همیشه اهمیت کار گروهی را به شینوبی‌های جوان منتقل می‌کرد. اگرچه او به اندازه کافی قوی است که به تنهایی کار کند، اما تجربیات کاکاشی به او آموخت که کار تیمی همیشه بهتر از عجله کردن متکبرانه به نبرد به تنهایی است.

تک لاینرهای کاکاشی، مهارت های تقلید جوتسو و انعطاف پذیری ذهنی کاکاشی تنها چند مورد از دلایلی است که هواداران او را بسیار دوست دارند. کاکاشی بارها خود را مبتکر جوتسو، نابغه طعنه آمیز، و در کل یک شخصیت دوست داشتنی و نینجا تحسین برانگیز ثابت کرده است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۶- Saitama

سایتاما قهرمان محبوب و محبوب فیلم One-Punch Man است. او قدرتمندترین موجودی است که تا به حال در جهانش وجود داشته است، اما او با برنامه تمرینی ساده و در عین حال سخت خود راهی طولانی را طی کرد تا به آنجا برسد. در حالی که او در ابتدا تبدیل به یک قهرمان برای تفریح ​​شد، سایتما در نهایت متوجه شد که می خواهد به عنوان یک قهرمان واقعی شناخته شود و مورد احترام قرار گیرد.

از آنجایی که سایتاما بسیار غلبه کرده است، هیچ دشمنی واقعاً او را نگران نمی کند. متأسفانه، او از قهرمانی خسته شده است زیرا هیچ کس نمی تواند در سطح او بایستد. افسوس، سایتاما در اطراف پرسه می زند و برای یک حریف قوی دعا می کند تا بتواند دوباره احساس زنده بودن کند. او هم یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه است و هم یکی از بی‌تفاوت‌ترین شخصیت‌ها در مورد قدرتش.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۵- Emilia

امیلیا اولین شخصیت انیمه Re:Zero بود که سوبارو ناتسوکی زمانی که خود را به طور مرموزی به دنیای ایسکای فانتزی تله‌پورت کرد با او آشنا شد. در ابتدا، امیلیا با سوبارو نسبتا سرد رفتار می کند، اما سپس آنها در املاک روزوال دوستان خوبی می شوند و امیلیا احساسات عاشقانه ای نسبت به دوست NEET خود پیدا می کند.

امیلیا همچنین نامزدی برای ادعای تاج و تخت سلطنتی در میان چندین نامزد دیگر بود و طرفداران اغلب او را عاشقانه با سوبارو می فرستند. با این حال، بسیاری از طرفداران Re:Zero او را به عنوان مانعی برای جفت شدن سوبارو/رم می بینند، که قطعا در جامعه انیمه محبوب تر است. با این حال، امیلیا به لطف ظاهر زیبا و شخصیت جذابش طرفداران زیادی دارد، بنابراین از نظر محبوبیت، در بین تمام شخصیت‌های انیمه رتبه بیستم را دارد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۴- Ken Kaneki

کن کانکی یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های انیمه تمام دوران است و حتی کسانی که هرگز این سریال را ندیده‌اند، حداقل شکل غم‌انگیز او را تشخیص می‌دهند. داستان غول یک چشم واقعاً یک تراژدی است، اما طرفداران او را به چند دلیل تحسین می کنند. بسیاری کانکی را یکی از بهترین قهرمانان انیمیشن تمام دوران می دانند.

کن کانکی مردی با لایه های مختلف و به همان اندازه ایرادات است. سفر کانکی در توکیو غول سفری از رنج، درد و یک واقعیت وحشتناک و کابوس‌وار است. این سریال یک کشمکش مداوم بین طرف غول کانکی را به تصویر می کشد که علیه انسانیت او می جنگد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۳- Hachiman Hikigaya

هاچیمن هیکیگایا شخصیت اصلی کمدی رمانتیک نوجوان من اسنافو است که اغلب با نام اختصاری اورگایرو شناخته می شود. او به عنوان یک فرد تنهای متوسط ​​نهیلیست که نمی خواهد با دیگران معاشرت کند، شروع می کند. گفته می شود، او مانند دیگر نوجوانان بدخواه در انیمیشن نیست. بیشتر رفتارهای او ناشی از ناامنی های عمیق است، چیزی که بسیاری از بینندگان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

کاراکتر انیمه نوجوان هیجان انگیز اورگایرو در نهایت ثابت می کند که او جنبه نرمی دارد. هاچیمن یک تسوندر واقعی است که به نظر می رسد دیگران را از خود دور می کند تا نفرت خود را پنهان کند. برخلاف دیگر قهرمان‌های داستان، هاچیمن نمی‌تواند فقط از قدرت دوستی و خوش‌بینی برای وادار کردن زندگی به مسیر خود استفاده کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۲- Mikasa Ackerman

میکاسا آکرمن از بازی Attack on Titan به سرعت تبدیل به یک شخصیت انیمیشنی مورد علاقه طرفداران شد. او بدبخت نهایی است و قدرت خود را به عنوان یک مبارز چندین بار در طول حمله به تایتان ثابت کرده است. بینندگان عاشق پویایی بین میکاسا، برادر خوانده‌اش، ارن یگر، و دوست دوران کودکی‌شان، آرمین آرلرت هستند.

در پایان مانگای Attack on Titan، می توان با اطمینان گفت که میکاسا بهترین سرباز در سپاه بررسی بود. تحسین میکاسا برای ارن واقعی است و بسیاری از طرفداران از رابطه آنها قدردانی می کنند. داستان پس زمینه میکاسا نیز یکی از غم انگیزترین داستان های سریال است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۱- Satoru Gojo

ساتورو گوجو جوجوتسو کایسن قوی ترین جادوگر جوجوتسو روی کره زمین است. گوجو با تکنیک های نفرین شده که به همان اندازه زرق و برق دار و وحشتناک قدرتمند هستند، یک واندرکاند است که وجودش ارواح نفرین شده و کاربران نفرین شده را تحت کنترل نگه می دارد.

طرفداران شخصیت جسور گوجو را دوست دارند و اینکه او چیزی را خیلی جدی نمی گیرد. گوجو به عنوان یک مربی برای یوجی و بقیه شاگردانش، همیشه رویکردی غیرمستقیم دارد و آنها را تشویق می‌کند تا خودشان راه‌حل‌هایی پیدا کنند. گوجو ممکن است مغرور و به طرز خشمگینانه ای مغرور ظاهر شود، اما او کاملاً حق دارد که چنین رفتار کند. او همچنین در حال حاضر یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲۰- Itachi Uchiha

ایتاچی یکی از قوی ترین و ظریف ترین شخصیت های ناروتو است. داستان قبیله اوچیها یکی از محوری ترین داستان ها در کل مجموعه است که اساساً روایت را تغییر می دهد. در نهایت، ایتاچی جان خود را به خطر انداخت و برای نجات ساسوکه وانمود کرد که یک شرور است.

از بسیاری جهات، ایتاچی تعریف واقعی شینوبی بود. نه تنها این، بلکه او ضدقهرمان ایده آلی است. ایتاچی یکی از خوش‌نویس‌ترین و پیچیده‌ترین شخصیت‌های ناروتو است، بنابراین جای هیچ سوالی وجود ندارد که چرا او یکی از محبوب‌ترین انیمه‌ها به‌عنوان یک کل است و رتبه ۱۵ را در میان محبوب‌ترین شخصیت‌ها دارد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۹- Kurisu Makise

سریSteins;Gate یکی از محوری ترین و تاثیرگذارترین انیمه های زمان خود بود، اما یکی از شخصیت ها توجه بقیه را به خود جلب کرد. کوریسو ماکیسه به عنوان یک سوندر اصلی، عشق و توجه زیادی را از طرفداران به خود جلب کرد. کوریسو در Steins;Gate به عنوان محقق در برنامه تحقیقات مغز دانشگاه ویکتور کندریا معرفی شده است.

کوریسو با اکراه با رینتارو متحد شد و شریک جنایت او شد – چه خوب چه بد. اگرچه او به شدت سرد می شود، اما جنبه شیرین کوریسو دوست داشتنی است و او را از بقیه بازیگران متمایز می کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۸- Eren Yeager

ارن قهرمان فیلم Attack On Titan است و به‌عنوان یک شخصیت انیمه‌ای ظاهراً متوسط ​​شروع به کار کرد: کوتاه‌مغز، تکان‌دهنده و همیشه آماده برای مبارزه. او آرمان های نجیب نجات بشریت از دست تیتان ها برای انتقام از کسانی که از دست داده بود داشت.

همانطور که ارن بیشتر در مورد جهان یاد گرفت، به فردی بسیار تاریک تبدیل شد. در این مرحله، منصفانه است که بپرسیم آیا واقعاً می توان ارن را به دلیل اعمالش یک قهرمان در نظر گرفت. گفتنی است، دقیقاً به همین دلیل است که او شخصیتی خوش خط و پیچیده است که از هنجارها دور شده است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۷- Gintoki Sakata

ساکاتا گینتوکی یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های انیمه تمام دوران است. گینتوکی به عنوان قهرمان گینتاما، دلقک کلاس نهایی است. او سلطان کمدی انیمه است و به حق با شوخ طبعی و تنبلی تزلزل ناپذیرش که تقریباً تحسین برانگیز است، تاج را به دست آورده است.

گینتوکی که به “دیو سفید” معروف است، در دوره ادو انقلابی شد. با این حال، وقتی مخاطب او را ملاقات می‌کند، هر «کار عجیبی» را که پیدا می‌کند برای گذراندن زندگی‌اش انجام می‌دهد. گینتوکی به همان اندازه فروتن، احمق و کاملاً عالی است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۶- Heero Yuy

هیرو شخصیت اصلی New Mobile Report Gundam Wing بود و محبوبیت این سریال در غرب او را به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه از آن نسل تبدیل کرد. سرد، حسابگر و مصمم، برای رسیدن به اهدافش دست از سر هیچ چیز نمی کشد و وقت کمی برای دوستان دارد. برای این منظور، او حتی پس از شناخت کوتاهی از رلینا پیس کرافت را تهدید به کشتن می کند.

با وجود این، هیرو به دلیل تربیت غیرمعمولش بیشتر جدی است و در واقع اصلا آدم بدی نیست. ماهیت ساده او همچنین با خلبانان دیگر گاندام مانند تروا بارتون تضاد خوبی داشت. به همین ترتیب، هیرو مترادف با لباس‌های موبایل محبوب Wing Gundam و Wing Gundam Zero است که او را به یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های انیمه در فرنچایز Gundam تبدیل می‌کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۵- Kenshiro

اساساً بروس لی با مکس دیوانه تلاقی کرد، کنشیرو از Fist of the North Star یک شخصیت انیمیشنی نمادین است که به دلیل عدالت وحشیانه اش شناخته شده است. او با عبور از زمین بایر آینده دیستوپیایی خود، آخرین شاگرد هنر رزمی “هوکتو شینکن” است. این به او اجازه می دهد تا بدن حریفان را به معنای واقعی کلمه پس از ضربه زدن سریع به بدن آنها منفجر کند.

اگرچه او بیشتر به خاطر یکی از برترین شخصیت‌های انیمه شناخته می‌شود که به زندگی دشمنانشان خشن پایان می‌دهد، اما این تمام چیزی نیست که برای او وجود دارد. Kenshiro همچنین دارای یک سمت نرم تر است و فداکارانه از افراد بی گناه محافظت می کند. این ویژگی قهرمانانه فقط زندگی او را غمگین تر می کند و او در واقع یکی از غم انگیزترین شخصیت های انیمه است، یعنی در آثار کلاسیک شونن.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۴- Guts

گاتس قهرمان برسرک است. او قهرمان غم انگیز نهایی است و تبدیل به پسر پوستر انیمه های تاریک فانتزی شده است. Guts یکی از خوش خط ترین قهرمانان تمام دوران و یکی از منحصر به فرد ترین ها در رسانه است.

زندگی گاتس با مجموعه ای از حوادث آسیب زا تعریف شد، اما او در سراسر برسرک رشد شخصیت تحسین برانگیزی را تجربه کرد. او یاد گرفت که چگونه از درد خیانت و آسیب های دوران کودکی عبور کند تا مرد بهتری شود. به دور از یک شخصیت تک بعدی، Guts با بسیاری از شخصیت های مرتبط با شخصیت های شونن و سینن مطابقت دارد. او فقط به آنها ظرافت و عمق می دهد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۳- Levi Ackerman

لوی آکرمن از Attack on Titan به طور گسترده ای یکی از بهترین قهرمانان درخشنده تمام دوران در نظر گرفته می شود. او قوی ترین سرباز بشریت و همچنین کاپیتان لژیون پیشاهنگی و جوخه عملیات ویژه است. لوی با حس شوخ طبعی، رفتارهای تمیز و در کل بدجنسی خود، قلب طرفداران را در سراسر جهان به دست آورده است.

جدا از اینکه یک رهبر باورنکردنی است، مهارت‌های جنگی Levi واضح است که چیزی برای تمسخر نیست. با تربیت سخت و استعدادهایی که او را تقریباً شکست ناپذیر می کند، لوی جایگاه خود را به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ایمن کرده است. برخی از حیاتی ترین لحظات حمله به تایتان شامل مبارزه لوی با تایتان ها و سربازان دشمن است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۲- Naruto Uzumaki

ناروتو اوزوماکی یکی از قهرمانان شونن اصلی «سه بزرگ» و یکی از شناخته شده ترین شخصیت های انیمه است. او از پایین شروع کرد، اما اکنون هوکاگه است. ناروتو یک طرد شده کامل بود که به نظر می رسید در مطالعاتش سست شده بود، اما او برای تبدیل شدن به فردی که امروز است تلاش زیادی کرد.

ناروتو از تمرین با سانین جیرایا افسانه‌ای گرفته تا مبارزه با دشمن دوران کودکی‌اش، ساسوکه، همه چیز را تجربه کرده است. نینجا شماره یک Knucklehead Ninja قلب طرفداران را در همه جا به دست آورد، بنابراین هیچ شکی وجود ندارد که چرا او یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه تمام دوران است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۱- Edward Elric

سریال Fullmetal Alchemist به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین سریال های شونن در تمام دوران در نظر گرفته می شود. ادوارد الریک انیمه را رهبری کرد و به لطف نگرش پرشور و تندش نسبت به همه چیز به سرعت به محبوبیت طرفداران تبدیل شد. او یک مستضعف واقعی است که هرگز تسلیم نمی شود، مهم نیست زندگی چه چیزی به او می زند.

پس از اینکه یک آزمایش به طرز وحشتناکی اشتباه می شود، ادوارد یک بازوی خود را از دست می دهد و روح برادرش آلفونس در یک زره فلزی به دام می افتد. پس از آن، ادوارد مخاطب را به سفری خیره کننده می برد و به طرفداران انیمه ماجرایی را می دهد که به شدت در جستجوی آن هستند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱۰- Sung Jinwoo

سونگ جین وو قهرمان Solo Leveling است و اگرچه این در ابتدا یک وبتون بود، اما اقتباس از انیمه آن او را به یک شخصیت انیمه تبدیل می کند. او که در ابتدا ضعیف ترین شکارچی در بازی Solo Leveling بود، پس از بستن پیمانی با اسرارآمیز «سیستم» به یکی از قوی ترین ها تبدیل شد. این به او اجازه می دهد تا بر توانایی های خود بسازد و با دشمنانی بسیار قوی تر از خودش مقابله کند.

سانگ جین وو و مجموعه انیمه هایش در حال حاضر بسیار محبوب شده اند. به طور خاص، Jinwoo، هنجارهای شخصیت‌های انیمه ضعیف را زیر پا می‌گذارد، البته در مورد شخصیت‌های قدرتمند. با توجه به موفقیت انیمه Solo Leveling، بسیاری از افراد دیگر او را در سراسر جهان می شناسند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۹- Rintaro Okabe

رینتارو اوکابه قهرمان عجیب و غریب Steins;Gate است. او دانشمند حواس پرت نهایی است و مؤسسه تحقیقاتی گجت آینده را رهبری می کند. رفتار او به همان اندازه که عجیب و غریب است، اما طرفداران شیطنت های او را بخشی از جذابیت او می دانند.

اوکابه بازی وانمود کردن به عنوان یک مامور ویژه را دوست دارد و در مورد “سازمانی” که قرار است او را جذب کند، پارانویا را ابراز می کند. یکی از عجیب ترین عادات او این است که دوست دارد با خودش تلفنی صحبت کند و به ظاهر به هیچ چیز هیستریک نمی خندد. حتی اگر این تمایلات قطعاً عجیب و غریب هستند، طرفداران دسیسه های پیرامون شخصیت اوکابه را ستایش می کنند و از صداقت او قدردانی می کنند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۸- Killua Zoldyck

حتی با وجود اینکه گون قهرمان داستان است، Killua واقعاً به لطف توسعه شخصیت غنی خود، نمایش را در Hunter x Hunter دزدید. علیرغم اینکه کیلوا از یک خانواده قاتل بود، با نشان دادن رشد عاطفی سالم – هم به عنوان یک پسر جوان و هم به عنوان یک شخصیت درخشان – انتظارات را زیر پا گذاشت. او باید ارزش واقعی زندگی انسان را یاد می گرفت.

در آرک امتحان شکارچی، کیلوا هیچ ابایی از کشتن مردم نداشت. با این حال، در پایان داستان، کیلوا وزن گرفتن جان شخص دیگری را درک می کند. کیلوا شخصیت دوست داشتنی دارد و طرفداران او را به خاطر آن می ستایند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۷- Light Yagami

لایت یاگامی قهرمان Death Note و یک نماد انیمه در نوع خود است. لایت پس از انتصاب خود به عنوان «خدای دنیای جدید» با دفتر و قلم خود، خود را داور نهایی عدالت می دید. همانطور که او شروع به کشتن جنایتکاران کرد، لایت هدف اصلی خود را از دست داد و در نهایت شروع به کشتن هر کسی که در راه او قرار می گرفت را آغاز کرد.

لایت هویت «کیرا» را به خود گرفت و به نام نجات جهان تبدیل به یک قاتل دسته جمعی شد. او می خواست جهانی بسازد که کاملاً با آرمان هایش مطابقت داشته باشد. لایت قرار نیست دوست‌داشتنی باشد، اما او برای تحلیل جذاب است و شخصیتی غیرقابل انکار خوب است که Death Note را از ابتدا تا انتها به یک انیمیشن جذاب تبدیل می‌کند.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۶-Roronoa Zoro

زورو از One Piece یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه تمام دوران است. او ثابت می کند که شخصیت های پشتیبان و نفرات دوم می توانند مورد علاقه طرفداران باشند. زورو اولین همکار در کلاه حصیری بود. او در ابتدا به عنوان یک بلندگوی معمولی ظاهر شد که معتقد بود نمایش قدرت همه چیز است، اما به سرعت فهمید که او بهترین نیست فقط به این دلیل که بیشترین شمشیر را در اختیار دارد.

سفر زورو برای تبدیل شدن به یک استاد شمشیرباز تحسین برانگیز است. او بسیاری از آنتاگونیست ها، زیرساخت ها و روبات ها را در مسیر خود نابود کرده است. زورو دیگر آن طرفداران خشمگینی نیست که در شروع One Piece با آنها ملاقات کردند. اکنون، او در سطح بالایی قرار گرفته و ثابت کرده است که یک رفیق قابل اعتماد است، و این، همراه با فاکتور خونسردی محض، Roronoa Zoro را به ششمین شخصیت محبوب انیمه تبدیل کرده است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۵- L Lawliet

شخثیت L Lawliet از Death Note یکی از شناخته شده ترین شخصیت های انیمه تمام دوران است. L فوق العاده است، اما مطمئناً تمایلات عجیب و غریب خود را دارد، مانند دندان شیرین و وضعیت بدنام نشستن. او توسط دسیسه احاطه شده است، بنابراین هیچ سوالی وجود ندارد که چرا او یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه تمام دوران است.

Death Note به اندازه کافی جذاب است، اما افزودن L به بازیگران آن واقعاً آن را به عنوان یک کلاسیک تثبیت کرد. ناتوانی اجتماعی و هاله اسرارآمیز L به او این امکان را می داد که مستقیماً از نمای لایت ببیند. با استدلال قیاسی خود، L خود را یک محقق برجسته نشان داد.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۴- Sailor Moon

شخصیت Sailor Moon که با نام Usagi Tsukino نیز شناخته می‌شود، شخصیت اصلی انیمه در فرانچایز Sailor Moon و یکی از پیشاهنگان ملوان سری است. اگرچه او یک تناسخ از پرنسس سرنیتی است، اما این سرنوشت بزرگ در ابتدا برای دختر جوان پرخاشگر گم می شود. با این وجود، او به زودی به عنوان یکی از قدرتمندترین و مهم‌ترین پیشاهنگان ملوان شناخته می‌شود.

Sailor Moon فراتر از جهان خودش، یکی از مهم ترین و قابل تشخیص ترین شخصیت های انیمه است. او مترادف با ژانر دختر جادویی است و نشان می دهد که چگونه انیمه فقط برای پسرها نیست. فرنچایز Sailor Moon همچنان قوی است و قهرمان همچنان یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۳- Amuro Ray

شخصیتAmuro Ray اولین بار در Mobile Suit Gundam اصلی ظاهر شد و به یکی از نمادین ترین شخصیت های انیمه تبدیل شد. برخلاف شخصیت‌های جوان خوش‌دست در انیمه‌ی مکانیکی Super Robot، آمورو از خودش مطمئن نبود و نمی‌خواست هیچ ارتباطی با جنگ علیه زئون نداشته باشد. این با وجود خلبانی ماهرانه او از RX-78-2 Gundam بود که او را به یک دارایی حیاتی برای طرف درگیری تبدیل کرد.

آمورو همچنین یک نیوتایپ بود و او را به یک انسان پیشرفته تبدیل کرد. این موضوع هرگز به ذهن او نرسید و به ویژه پس از مرگ غم انگیز لاله سونه، او بیش از هر زمان دیگری به جان انسان ها اهمیت داد. از آن زمان، او شناخته شده ترین خلبان فرنچایز Gundam است و همچنان مترادف با RX-78-2 و جدول زمانی Universal Century است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۲- Lelouch Lamperouge

شخصیت Lelouch Lamperouge شخصیت اصلی Code Geass و یکی از پیچیده ترین شخصیت های این رسانه است. للوچ شاهزاده ای بود که در صف تاج و تخت بریتانی قرار داشت. با این حال، للوچ پس از ترور مادرش و مجروح شدن خواهرش به شدت از وضعیت خود صرف نظر کرد. او پس از کشف سی.سی. قسم خورد که انتقام اعضای خانواده اش را بگیرد. و به دست آوردن قدرت Geass.

للوچ رهبر گروه شوالیه های سیاه شد و در نهایت تشنه قدرت شد. او به دوستان خود خیانت کرد و هزاران بی گناه را در سفر خود برای انتقام کشت. به عنوان صفر نقابدار، للوچ در نهایت به ظالمی تبدیل شد که از آن متنفر بود. للوچ دستکاری می‌کند و مانند پیاده‌های شطرنج با جان انسان‌ها بازی می‌کند، اما دقیقاً به همین دلیل است که او به عنوان یکی از محبوب‌ترین شخصیت انیمه‌های جهان بسیار جذاب است.

محبوب ترین شخصیت های انیمه

۱- Monkey D. Luffy

لوفی از One Piece به عنوان رهبر “سه بزرگ” شونن جامپ در نظر گرفته می شود. او کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری و قهرمان محبوب One Piece است. او از ابتدا فروتنانه در دریای آبی شرقی آمد و در نهایت به دنبال تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی بود.

لوفی شخصیتی به یاد ماندنی دارد و جذابیت های زیادی برای دور زدن دارد. او طرفداران را به خنده، گریه و خیره شدن در هنگام دستیابی به شاهکارهای غیرقابل درک وادار کرده است. دوست نداشتن لوفی سخت است و حتی نادیده گرفتن هر یک از دستاوردهای او در طول سریال سخت تر است . برای همین لوفی میواند محبوب ترین شخصیت تاریخ انیمه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *