۲۵ تا از بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران | آپدیت سال ۲۰۲۴

بهترین شخصیت شرور انیمه

۲۵ تا از بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

با افزایش قابل توجه تعداد انیمیشن های تولید شده در طول سال ها، بررسی جزئیات قبل از شروع یک انیمه جدید اهمیت بیشتری پیدا کرده است. یکی از پایه‌های یک انیمه خوب، یک شخصیت شرور خوش‌نویس است که نه تنها قدرتمند است، بلکه دارای فلسفه خاصی است. تعداد زیادی انیمه وجود دارد، اما همه آنها دارای شخصیت های شرور چشم نواز نیستند. با این حال، تعداد انگشت شماری شرور وجود دارند که در آزمون زمان مقاومت کرده اند و از آنها به عنوان بهترین شخصیت های شرور انیمه تا به امروز یاد می شود.

در طول سال ها، شخصیت های شرور انیمه تغییر زیادی کرده اند. به جای اینکه فقط شیطان خالص باشند، جالب تر و پیچیده تر شده اند. آنها نه تنها انگیزه هایی دارند که تا حدی معقول است، بلکه رویکرد واقعی تری به زندگی دارند. به همین دلایل، شخصیت های شرور انیمه جذاب تر از همیشه شده اند. بنابراین، برای یک شرور بسیار دشوار است که یکی از بهترین ها در نظر گرفته شود، مگر اینکه ویژگی های برجسته ای داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، لیست با تعدادی از افراد به روز شده است که می توان آنها را بهترین شرور در انیمه دانست.

۲۵- Itachi Uchiha

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه :Naruto: Shippuden

ایتاچی اوچیها یک نمونه عالی از آنچه می توانست باشد است. او یک نینجا بسیار با استعداد بود که پتانسیل پیشی گرفتن از تمام نینجاهای بزرگ را داشت. متأسفانه، او یک بیماری لاعلاج داشت که او را از انجام این کار باز داشت. در بیشتر داستان، طرفداران این تصور را داشتند که ایتاچی شیطانی است، و او در مسیر تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرورهای انیمه قرار داشت تا اینکه کیشیموتو تصمیم گرفت آن را بازخرید کند. به او. در حالی که ممکن است او دیگر یک شرور در نظر گرفته نشود، نمی توان از عملکرد ایتاچی تا زمان مرگش چشم پوشی کرد. او باهوش بود، توانایی‌های ظالمانه‌ای داشت و برخی از جالب‌ترین لحظات تاریخ انیمه را داشت.

۲۴- Sukuna

انیمه : Jujutsu Kaisen

در مراحل اولیه مانگا، مشخص شد که سوکونا یک فرد خطرناک است. با این حال مدتی طول کشید تا طرفداران قدرت واقعی او را ببینند. او دارای توانایی های دیوانه وار قدرتمندی بود که به او کمک کرد تا افرادی مانند ماهوراگا، جوگو، گوجو و غیره را شکست دهد.

سوکونا بی تفاوت است و هیچ اخلاقی ندارد. او بدون هیچ دلیلی مردم را به قتل رسانده است، فقط برای جلب رضایت خود. در حالی که او هنوز حذف نشده است، سوکونا قبلاً به عنوان یکی از بهترین شرورهای انیمه تمام دوران مطرح کرده است.

Blackbeard

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دورانبهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : One Piece

ریش سیاه Blackbeard یکی از قوی ترین شخصیت های One Piece است. او به دو میوه شیطان مختلف دسترسی دارد که هر دو بسیار قدرتمند هستند. یکی از آنها به او اجازه می دهد تا قدرت های دیگر Devil Fruits را باطل کند و به او مزیت قابل توجهی در تمام مبارزات بدهد.

دومین میوه شیطان به او کمک می‌کند لرزه‌هایی ایجاد کند که می‌تواند در کمترین زمان ممکن یک شهر را صاف کند. در حالی که قدرت های او برجسته است، بزرگترین ویژگی ریش سیاه هوش او است. او فردی حیله گر است که هر حرکت خود را با دقت برنامه ریزی می کند. این شانس موفقیت او را به شدت افزایش می دهد. Blackbeard هنوز به طور کامل درگیر داستان نشده است، اما وقتی این کار را کرد، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که او در لیست بالا بپرد.

۲۲- ​​​​​​Goku Black

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Dragon Ball

گوکو بلک به عنوان شرور اصلی حماسه Future Trunks در Dragon Ball Super عمل می کند. او یک شرور نسبتا جالب و یکی از بهترین چیزهای سریال است. گوکو بلک یک فرد باهوش و مبتلا به مگالومانیا بود. او با فانی ها مهربانی نمی کرد، عمدتاً به این دلیل که تا حدی نسبت به آنها حسادت می کرد.

وقتی صحبت از قدرت به میان می‌آید، گوکو بلک نباید از آن غافل شود. او می‌توانست اکثر حریفان خود را به راحتی در هم بکوبد، و اوضاع زمانی بدتر شد که او با زاماسو ترکیب شد. زنو به دلیل قدرت زیادش مجبور شد وارد عمل شود و یک بار برای همیشه از شر گوکو بلک خلاص شود.

۲۱- Boros

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : One Punch Man

بوروس آنتاگونیست اصلی فصل اول One Punch Man است. او یک بیگانه بود که مقدار زیادی قدرت جمع کرده بود و از جایی به جای دیگر می رفت تا رقبای مناسب پیدا کند. بوروس در طول تلاش خود چندین سیاره را نابود کرد که منجر به مرگ میلیون ها نفر شد.

در نهایت، او روی زمین فرود آمد، جایی که با سایتاما جنگید. مبارزه کاملاً باورنکردنی بود و قهرمان طاس باید کمی مبارزه می کرد. بوروس طراحی شخصیت جالبی داشت که او را از دیگر شخصیت های شرور این سری متمایز می کرد. جدای از آن، بوروس نیز از همان مشکل سایتاما رنج می برد، اما او به روشی اشتباه پیش رفت. سایتما به قدرت او اعتراف کرد و قطعا احترام زیادی بین آن دو وجود داشت.

۲۰- Mahito

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Jujutsu Kaisen

ماهیتو یکی از آنتاگونیست های اصلی جوجوتسو کایسن است. او یک فرد شرور است. ماهیتو به عواقب اعمال خود اهمیتی نمی دهد و از قدرت های خود برای آسیب رساندن به اطرافیان خود استفاده کرده است. اگر جادوگران نبودند، او در سراسر جهان آشوب ایجاد می کرد.
ممکن است ماهیتو باهوش‌ترین تبهکار نباشد، اما همچنان یک مبارز تأثیرگذار است. او توانست بدون هیچ مشکلی مقابل نانامی مبارزه کند که این خود گواه اصلی مهارت اوست. او تکنیک های مختلفی را در زرادخانه خود دارد که او را به یک دشمن مرگبار تبدیل می کند. ماهیتو شر خالص را به میز می آورد که او را از بقیه شرورهای صنعت انیمه جدا می کند.

۱۹- Takasugi

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Gintama (2005)

تاکاسوگی قبلاً دوست گینتوکی بود، اما پس از حمله آمانتو، او مسیری کاملاً متفاوت از رفیقش را در پیش گرفت. او رهبر یک جناح افراطی جوئی شد که تنها هدفش از بین بردن جهان بود. او پس از از دست دادن معلم خود انگیزه این کار را پیدا کرد.

تاکاسوگی بی رحم بود و رویکرد او منجر به مرگ بسیاری شد. تاکاسوگی علی رغم ذات بدخواهش، مورد احترام زیر دستانش بود. کاریزمای او نقش کلیدی در موفقیت او به عنوان رهبر یکی از قدرتمندترین جناح های سریال داشت. وقتی صحبت از شمشیرزنی به میان می آید، او یکی از بهترین های گینتاما است. او قادر است تمام جوخه های سرباز را فقط با تیغ خود بگیرد.

۱۸- Suzuki Toichiro

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Mob Psycho 100

سوزوکی یکی از آنتاگونیست‌های اصلی Mob Psycho 100 است. او بنیانگذار Claw بود، سازمانی مملو از افراد قدرتمندی که در جهت هدف سوزوکی برای تسلط بر جهان کار می‌کردند. سوزوکی فردی حیله گر بود و می دانست که چگونه از هر موقعیتی بهترین استفاده را بکند.

وقتی نوبت به قدرت های روانی می رسید، سوزوکی در سطحی متفاوت از اکثر افراد قرار داشت. او برای چندین دهه از بدن خود برای جمع آوری انرژی روانی استفاده کرد، تنها زمانی که برنامه خود را برای تسلط بر جهان آغاز کرد، آن را آزاد کرد. قدرت سوزوکی آنقدر زیاد بود که حتی موب هم نتوانست جلوی او را بگیرد. خوشبختانه برای موب، سوزوکی نتوانست قدرت خود را کنترل کند، که منجر به مرگ او شد.

۱۷_All For One

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : My Hero Academia (2016)

شخصیت All for One یکی از آنتاگونیست های بهتر در My Hero Academia است. او به تنهایی مشکلات زیادی را برای قهرمانان در ژاپن ایجاد کرده است. All for One قبلا قوی ترین شرور کشور بود و با All Might رقابت می کرد. اما وقتی متوجه شد که قدرتش رو به کاهش است، همه برای یک تصمیم گرفت که دیگران را وادار به انجام دستور او کند.

او لیگ شروران را ایجاد کرد و تومورا شیگاراکی را زیر بال خود گرفت. همه برای یک، شیگارکی را به فردی تبدیل کرد که او می‌خواست. همه برای یک از معدود تبهکارانی است که هم هوش و هم قدرت دارند و او را به فردی واقعاً تهدیدکننده تبدیل می‌کنند.

۱۶- Eren Yeager

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Attack On Titan

قرار دادن ارن در این لیست تصمصی سختی بود اما باتوجه به روند سریال ما باید او را به عنوان یک شرورو حساب کنیم .در ابتدای سریال، ارن یگر چیزی بیش از یک پسر بی گناه نبود که می خواست از مردم عزیزش محافظت کند. با پیشرفت داستان، طرز تفکر ارن به شدت تغییر کرد و او به فردی بدخواه تبدیل شد.

پس از به دست آوردن قدرت تایتان بنیانگذار، ارن تصمیم گرفت تا یک حمله تمام عیار به بقیه جهان انجام دهد. اقدامات ارن منجر به تخریب گسترده ای شد که در آن بیش از نیمی از جمعیت انسانی از بین رفتند. این مجموعه به طور گسترده تحولات ارن را پوشش می دهد و او را به یکی از بهترین شخصیت های شرور انیمه در تمام دوران تبدیل می کند.

انیمه : Dragon Ball Z

اینکه بگوییم فریزا شرور است، کمی دست کم گرفتن است. او شرور اصلی سری DragonBall و بزرگترین دشمن گوکو است. او در قسمت های دیگر نیز ظاهر شده است.

ارتش فریزا به بی رحمی اش معروف بود و داستان های وحشیانه آنها در سراسر جهان شناخته شده است. او به شدت دستکاری است و تمایل دارد با شوخ طبعی خود مخالفان خود را مسخره کند. برخلاف بسیاری از شرورها، فریزا یک سخنران شیوا است که به او کمک می کند تا ماهیت سادیستی خود را پنهان کند.

۱۴- The Major

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Hellsing Ultimate (2006)

سرگرد زیر نظر هیتلر در اس اس خدمت می کرد که در مورد او به عنوان یک شخص چیزهای زیادی می گوید. هیتلر او را مأمور ساخت خون آشام های مصنوعی کرد که می توانست در جنگ جهانی دوم استفاده شود. سرگرد در هرج و مرج و جنگ پیشرفت کرد و بنابراین هر کاری که در توان داشت انجام داد تا جهان را به تاریکی بفرستد.

با گذشت سالها، برنامه های سرگرد تغییر کرد و به جای ایجاد ارتشی از خون آشام ها، تصمیم گرفت جنگی را آغاز کند که تمام جهان را در بر می گیرد. همچنین، او به Alucard وابسته بود و می خواست خون آشام را به هر وسیله ای که لازم بود از بین ببرد.

۱۳- Muzan Kibutsuji

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Demon Slayer

موزان آنتاگونیست اصلی DemonSlayer است و همراه با شیاطین خود مسئول مرگ های بی شماری بوده است. موزان یک شخصیت بسیار قوی است که بدون هیچ مشکلی می تواند قدرتمندترین هاشیرا را شکست دهد. خون او همچنین به او اجازه می‌دهد تا انسان‌ها را به شیاطین تبدیل کند و سپس دستورات او را انجام دهند.
موزان فردی بی عاطفه است که هیچ توجهی به زندگی انسانها و حتی زیردستانش ندارد. او آنها را زباله های دور ریختنی می بیند، و در موارد متعددی، موزان حتی زیردستان خود را به قتل رسانده است تا نکته ای را بیان کند.

۱۲- Shogo Makishima

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Psycho-Pass

شوگو ماکیشیما به دلیل دستکاری بسیار معروف است و شوگو با توانایی خود در متقاعد کردن مردم، افراد بی شماری را به قبر آنها کشانده است.

یکی از چیزهایی که شوگو را به یک شرور مؤثر تبدیل می‌کند این است که او هیچ گونه دلسوزی ندارد و در موارد بی‌شماری نشان داده است که حاضر است از هر کسی که جرأت مخالفت با او را داشته باشد، خلاص شود. در برخی موارد، این به افرادی که او نیز از آنها خسته می شود نیز تسری پیدا می کند.

۱۱-Envy

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Fullmetal Alchemist: Brotherhood

همانطور که از نامش مشخص است، حسادت نسبت به اطرافیان خود حسادت می کند. او مردی است که از بدبختی انسان ها شکوفا می شود. حسادت ظالمانه است و از اعمال خود احساس پشیمانی نمی کند. او از شروع جنگ داخلی ایشولان که منجر به کشته شدن افراد بی‌شماری شد به خود می‌بالید و این نشان می‌دهد که او واقعاً به عواقب اقدامات خود اهمیتی نمی‌دهد.

علت اصلی نفرت حسادت نسبت به نوع بشر این است که به توانایی آنها در همکاری با یکدیگر حسادت می‌ورزد و بنابراین هر کاری که می‌تواند انجام می‌دهد تا زندگی آنها را به هم بزند. توانایی حسادت در تغییر شکل، او را به یک شرور بسیار خطرناک تبدیل می‌کند و به او اجازه می‌دهد تا خیلی راحت‌تر از یک آدم بد معمولی دردسر را شروع کند.

۱۰- Nagato Uzumaki

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Naruto

ناروتو داستانی جذاب درباره یک نینجا با سر بند انگشتی به همین نام است که آرزو دارد روزی هوکاگه شود. مسیر موفقیت ناروتو توسط بسیاری از افراد شرور مانع شد، اما تنها یکی از آنها اثر قابل توجهی بر روی ناروتو گذاشت و آن شرور کسی نبود جز ناگاتو اوزوماکی که رهبر آکاتسوکی بود.

ناگاتو برای استفاده از بدن اصلی خود بسیار ضعیف بود، بنابراین از اجساد افراد مرده برای مبارزه با حریف خود استفاده کرد. ناگاتو که شاگرد جیرایا بود، چیزهای زیادی از او آموخت و آنها مسئول شکل دادن به شخصیت او بودند. ناگاتو قدرتمند بود و ایده های خاصی داشت که واقعاً به آنها اعتقاد داشت.

۹- Yagami Light

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Death Note

شخصیت Yagami Light یکی از شناخته شده ترین نام های دنیای انیمه است که به لطف Death Note است. دنیای لایت که یک نابغه دبیرستانی بود، با برداشتن دفترچه مرگ که روی زمین افتاد، زیر و رو شد. پس از مدتی مشورت، لایت به این نتیجه رسید که تصمیم گرفت جهان را از شر تبهکاران خلاص کند.

با این حال، لایت به جنایتکاری تبدیل شد که مردم بی گناه را به قتل رساند. او نام کیرا را برگزید و به قتلی دست زد تا اینکه نیر و ملو پیشرفت او را متوقف کردند.

۸- Griffith

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Berserk

گریفیث رهبر گروه Reborn Band of Hawk در برسرک است. در نقطه خاصی از داستان، گریفیث مورد تحسین همه اعضای گروه اصلی گروه هاوک قرار گرفت. گریفیث پس از اینکه در آستانه مرگ قرار گرفت، خسوف را آغاز کرد که منجر به مرگ تقریباً همه اعضای گروه اصلی شد.
او که دوباره به عنوان فمتو متولد شد، ارتش جدیدی را تشکیل داد که مملو از حواریون قدرتمند است که می توانند کل شهرها را با خاک یکسان کنند. گریفیث رویای خود را بر همه چیز ترجیح می داد – دوستانش، اخلاقش، که او را واقعاً ترسناک می کرد.

۷- Yohan Liebert

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انمیه : Monster
مسلما بهترین شرور تاریخ انیمه، یوهان لیبرت آنتاگونیست هیولای نائوکی اوراساوا است. معمای یوهان و کاریزمای مضحک او او را در صدر رده بندی شرور قرار داد. او هیچ قدرت فوق العاده ای نداشت، فقط ذهن باورنکردنی اش را داشت که با آن می توانست ویران کند.

یوهان کل جمعیت یک شهر را به وحشت انداخت و مطلقاً احساس پشیمانی نکرد. این او را از بقیه تبهکاران انیمه جدا می کند، که به قدرت های منحصر به فردی نیاز دارند تا نشان خود را بگذارند.

۶- DIO

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : JoJo’s Bizarre Adventure

ماجراجویی عجیب جوجو همیشه شخصیت های به یاد ماندنی را در اختیار بینندگان قرار داده است. در بین آن شخصیت ها، نمادین ترین شخصیت DIO بود. او برای چندین دهه مزاحم خانواده جوستار بود. DIO جهان را در اختیار داشت که یکی از قوی ترین جایگاه های این سری است.

DIO یک فرد بدخواه بود و برای او کشتن یک نفر به سادگی له کردن یک حشره بود. او همچنین موفق به کشتن چندین شخصیت اصلی از جمله جاناتان جوستار، جوزف جوستار، کاکیوین و غیره شد.

۵- Donquixote Doflamingo

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : One Piece

دوفلامینگو قبلاً به عنوان یک شیچیبوکای خدمت می کرد که زیر نظر دولت جهانی در One Piece کار می کرد. او کشور Dressrosa را از پادشاه Riku گرفت و سال ها حکومت کرد.
دوفلامینگو یک مبارز با استعداد است که می تواند از هر سه نوع هاکی استفاده کند. علاوه بر این، او میوه شیطان خود را نیز بیدار کرده بود. وقتی صحبت از شخصیت به میان می‌آید، دوفلامینگو یک دزد دریایی بی‌رحم است که هیچ ابایی از کشتن پدر و برادر کوچکترش نداشت.

۴- Askelad

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Vinland Saga

شصیت Askeladd یکی از ستاره های فصل اول Vinland Saga بود. او مسئول قتل ثورز، یکی از بزرگترین مبارزان سریال بود. Askeladd فردی بسیار حسابگر بود که هر حرکت خود را برنامه ریزی می کرد.

او آنقدر فریبنده بود که تورفین مسحور او شد و در یک نقطه شروع به بت کردن او کرد. شخصیت او در پایان فصل اول به اوج خود رسید، جایی که او تظاهر به دیوانگی کرد و سر پادشاه را از تن جدا کرد.

۳- Meruem

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انمیه : Hunter x Hunter (2016)

پادشاه مورچه‌های کایمرا، Meruem در شکارچی x Hunter به عنوان تهدیدی برای موجودیت نوع بشر در نظر گرفته شد. او قوی ترین مورچه کایمرایی بود که به راحتی می توانست با نترو که یکی از قوی ترین شکارچی ها بود مبارزه کند.

شخصیت مروم زمانی که با کوموگی آشنا شد رشد کرد. او به فردی تبدیل شد که خشونت کمتری داشت و از منظرهای مختلف به مسائل نگاه می کرد. او همچنان مسئول مرگ های بی شماری بود.

۲- Sosuke Aizen

بهترین شخصیت شرور انیمه در تمام دوران

انیمه : Bleach

سوسوکه آیزن یکی از شناخته شده ترین چهره ها در جامعه انیمه است. آنتاگونیست از Bleach مسئول ایجاد هرج و مرج بزرگ بود. او در ابتدا کاپیتان لشکر پنجم بود، اما بعداً به انجمن روح خیانت کرد.

تعداد بسیار کمی از شرورها از هوشی مشابه آیزن که یک تاکتیک دان چیره دست است به خود می بالند. هوش آیزن به او این امکان را می داد که بدون تلاش بسیاری از حریفان را شکست دهد. آیزن با Kyoka Suigetsu خود می توانست هر پنج حواس را کنترل کند.

۱- Vicious

انیمه : Cowboy Bebop

شخصیت Vicious آنتاگونیست Cowboy Bebop، یکی از بهترین انیمه های دهه ۹۰ است. او علیه سندیکا اژدهای سرخ شورش کرد و در نهایت رهبر آن شد. ویسیوس تجربه جنگیدن زیادی داشت زیرا کهنه سرباز جنگ تایتان بود.

در مقایسه با اسپایک، ویسیوس یک قاتل خونسرد بود که هیچ توجهی به زندگی دیگران نداشت. او در هرج و مرج رشد کرد و اطمینان داد که هرگز پایان نخواهد یافت. اگر اسپایک ویسیوس را نمی‌کشت، نمی‌توان گفت که چه نوع ویرانی به بار می‌آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *