۲۸ تا از بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران | لیست به روز شده ۲۰۲۴

بهترین قهرمانان انیمه

۲۸ تا از بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران | لیست به روز شده ۲۰۲۴

بخشی از چیزی که انیمه را فوق العاده می کند این است که واقعاً چقدر گسترده است. این اصطلاح حتی واقعاً به یک ژانر اشاره نمی کند. در واقع فقط به محتوای انیمیشن ژاپن اشاره دارد. و بنابراین، وقتی در مورد بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران صحبت می‌کنیم، از حجم وسیعی از مواد اولیه استفاده می‌کنیم. ما می‌توانیم همه چیز را از کارآگاه‌های خجالتی فیلم‌های میازاکی گرفته تا بچه‌های جاه‌طلبی با قدرت فوق‌العاده که در بسیاری از ژانر شونن نفوذ می‌کنند، در نظر بگیریم. با در نظر گرفتن این موضوع، لیست ما از بهترین قهرمانان انیمه را ببینید که تا به حال به صفحه نمایش بزرگ و کوچک رسیده اند.

۲۸. Astro Boy

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Astro Boy

این تایک روباتیک کوچک به عنوان یک OG از ژانر انیمه در نظر گرفته می شود زیرا او برای اولین بار در سال ۱۹۵۲ وارد صحنه شد. او یکی از اولین شخصیت هایی است که ما را جذب انیمه کرد که مطمئنم همینطور است. بسیاری از طرفداران که اکنون در اوایل تا اواسط ۳۰ سالگی خود هستند. Astro Boy یک قهرمان کلاسیک است – او مبارزه با موجودات شیطانی را که دنیای آینده نگر او را آزار می دهد با لبخند بر چهره انسان هایی که امنیت خود را به او می سپارند می کشد.

۲۷. Ash Ketchum

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Pokémon

شAsh همیشه رویای تبدیل شدن به یک استاد پوکمون را داشت و به محض رسیدن به سن ۱۰ سالگی به آزمایشگاه پروفسور اوک شتافت تا اولین پوکمون خود را دریافت کند. Ash که در ابتدا می خواست Squirtle را انتخاب کند، در نهایت پوکمون پیکاچو را دریافت کرد و به سفر خود رفت. Ash که به‌عنوان یک مربی کاملا غیر ماهر شروع به کار کرد، با کمک دوستانش Misty & Brock موفق شد پوکمون‌های جدیدی را تصاحب کند و سالن‌های ورزشی را در کانتو شکست دهد و به او اجازه ورود به لیگ پوکمون را داد. از آن زمان او همچنان به سفر، یافتن دوستان جدید و گرفتن پوکمون های جدید ادامه می دهد، در حالی که همچنان هدف خود را برای تبدیل شدن به یک استاد پوکمون دنبال می کند. از آنجایی که این هدف بسیار به قلب او نزدیک است، گاهی اوقات کمی عجولانه عمل می کند و با حداکثر سرعت ممکن به نبرد بعدی می شتابد.

۲۶. Emma

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : ‘The Promised Neverland’

اما سزاوار جایگاهی در این لیست از بهترین قهرمانان انیمه است، زیرا توانایی او در ایجاد یک طرح اصلی به طرز شگفت انگیزی دارد و در حالی که تحت فشار بسیار زیاد است، برای خیر مردمش سالم می ماند. او یک کودک اعجوبه نیست که بتواند با افرادی که ۱۰ تا ۲۰ سال از او بزرگتر هستند مبارزه کند – او یک دختر کوچک بسیار خوش بین و ورزشکار است که برای تامین امنیت خود و دیگران کار شگفت انگیزی انجام داده است. –

۲۵. Kenshiro

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : ‘Fist of the North Star’

کنشیرو هر بار که ضربه تمام‌کننده‌ای را به دشمن بدشانسی که جرات امتحان کردنش را دارد وارد می‌کند، این جمله را بیان می‌کند. من همیشه دوست دارم او را با آرامش و با اعتماد به نفس در حال حرکت در دنیای پسا آخرالزمانی در حالی که اعمال قهرمانانه انجام می دهد و شکست تمام نیروهای شیطانی که سرهای زشت خود را برمی دارند تماشا کنم. کنشیرو همان کهن الگوی شخصیت‌های فیلم هنرهای رزمی کلاسیک است – او همیشه در پایان پیروز می‌شود، حتی زمانی که استادان هوکوتو شینکن قوی‌تری را پذیرفته است و پس از اتمام آخرین نبرد خود، به غروب آفتاب می‌رود

۲۴. Arsene Lupin III

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : ‘Lupin the Third’

شخصیت Arsene Lupine III تقریباً به اندازه یک شخصیت انیمیشنی نمادین است که در مانگا، چندین فیلم و چند سریال تلویزیونی به نمایش درآمده است. این شخصیت نوه آرسن لوپن، یک کارآگاه فرانسوی است که توسط موریس لبلان در سال ۱۹۰۵ ساخته شد و گاهی اوقات به عنوان تکرار فرانسوی شرلوک هلمز از آن یاد می شود. در حالی که بسیاری ممکن است میازاکی را با کارهای فانتزی مبتنی بر طبیعت و جهان‌ساز استودیو گیبلی در چند دهه گذشته بشناسند، بازنمایی برجسته از لوپین سوم را می‌توان در اولین کارگردانی او در سال ۱۹۷۹، قلعه کالیوسترو، یافت

۲۳. Vash the Stampede

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Trigun

شخصیت Vash the Stampede قهرمان اصلی سریال انیمه/مانگا Trigun است. او یک مرد مسلح اسرارآمیز و سرگردان است که به دلیل خرابی و هرج و مرج که او را احاطه کرده است به عنوان The Humanoid Typhoon نیز شناخته می شود. او با یک هفت تیر بزرگ نقره ای، از شهری به شهر دیگر سفر می کند. او در ابتدا توسط مریل استرایف و میلی تامپسون، دو نماینده انجمن بیمه برناردلی که در حال بررسی ادعاهای مطرح شده به دلیل خسارات ناشی از طوفان مرموز انسان نما هستند، کشف شد.

۲۲. Senku Ishigami

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : ‘Dr. Stone’

شخصیت Senku Ishigami قهرمان اصلی انیمه و سریال مانگا دکتر استون است. او یک شیمیدان متخصص ۱۶ ساله و اعجوبه علم است که در میان میلیاردها انسانی بود که با رویداد سنگ‌سازی، یک پدیده جهانی که در آن یک چراغ سبز مرموز همه انسان‌ها را به سنگ تبدیل کرد، زندگی‌شان برای همیشه تغییر کرد.
در آوریل ۵۷۳۸ پس از میلاد، حدود ۳۷۰۰ سال پس از سنگ‌سازی، سنکو ناگهان از خواب بیدار شد و از محفظه سنگی خود بیرون آمد و متوجه شد که تمام آثار تمدن بشری در زمان گم شده است. سنکو پس از احیای دوست صمیمی خود تایجو اوکی و علاقه عاشقانه تایجو، یوزوریها اوگاوا، اعلام می کند که قصد دارد جامعه را از ابتدا بازسازی کند و با استفاده از قدرت علم، همه انسان های روی زمین را احیا کند.

۲۱. Yusuke Urameshi

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : ‘Yu Yu Hakusho’

درک میزان تأثیرگذاری یو یو هاکوشو دشوار است. این مجموعه بدیهی است که بر اثر بعدی توگاشی Hunter x Hunter تأثیر می گذارد، اما صادقانه می توان آن را به عنوان طرح اولیه ژانر شونن مدرن در نظر گرفت. هم اژدهای اصلی و هم YYH به روایت همه جا حاضر معاصر “بچه قوی می شود” که در بسیاری از انیمه ها یافت می شود کمک کردند. و در مرکز همه چیز یوسوکه اورامشی قرار دارد، یک آدم بدجنس اما دوست داشتنی که در کل سریال روی شما رشد می کند.

۲۰. Saber

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Fate

صابر گفته شده است که احساسات انسان را درک نمی کند. وقتی شمشیر کالیبرن را از سنگ بیرون کشید، همه را کنار گذاشت که بیشتر شبیه یک خدا شد و کمتر شبیه یک انسان شد. او به عدالت، شرافت و کشورش اهمیت می دهد. او خود و لذت هایش را فدای بریتانیا کرد. اگرچه یک شمشیرزن باورنکردنی بود، اما متواضع بود. اعتماد او به کسانی که او را نزدیک خود نگه می داشت مانند شوالیه های میز گرد قوی بود. در دل او گناه زیادی از سقوط بریتانیا وجود داشت و در خود تردید داشت که چه کاری می‌توانست به گونه‌ای دیگر انجام دهد و چه اشتباهی انجام داده است، به ویژه پس از اینکه رایدر به او به خاطر شیوه‌هایش به عنوان پادشاه توهین کرد و متوجه شد لنسلوت دیوانه شده است.

۱۹. Izuku Midoriya

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : My Hero Academia

ایزوکو میدوریا که با نام قهرمان و دوران کودکی اش دکو نیز شناخته می شود، قهرمان اصلی مجموعه My Hero Academia است.

او در ابتدا در طول زندگی خود به دلیل نداشتن ویژگی های عجیب و غریب توسط دوست دوران کودکی اش که کاتسوکی باکوگو تبدیل به قلدر شده بود و بسیاری از افراد همراه او مورد عذاب و آزار و اذیت قرار گرفت، اما پس از ملاقات با بت خود، قهرمان شماره ۱، همه توان و تحت تاثیر قرار دادن او قرار گرفت. شجاعت و مهارت‌های خود را به دست آورد و سپس به مهارت افسانه‌ای One For All دست یافت و با توانایی‌های خود در کلاس ۱-A و همچنین نهمین و آخرین کاربر آن تبدیل به یک قهرمان در تمرین شد. او یکی از نزدیکترین دوستان اوچاکو اوراراکا است.

۱۸. Gintoki Sakata

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Gintama

گینتوکی سامورایی است که در عصری زندگی می کند که دیگر به سامورایی ها نیازی نیست. بیگانگان ظالم برای اضافه کردن به مشکلات او به سیاره زمین حمله کرده اند. گینتوکی در کنار دو کودک، کاگورا و شینپاچی، کارهای عجیب و غریب انجام می دهد. او در جنگ جوی به دلیل موهای نقره ای و لباس سفیدی که در جنگ می پوشید، به «شیطان سپید» (شیرویاشا) معروف شد که همراه با قابلیت های چشمگیرش در شمشیرزن، او را در بین همرزمانش مشهور کرد و ترس را برانگیخت. در قلب آمانتو

گینتوکی به طور طبیعی موهای نقره‌ای رنگی دارد که به خاطر کمبود زندگی عاشقانه‌اش سرزنش می‌کند. او علاقه زیادی به دختر هواشناسی اخبار تلویزیون، کتسونو دارد. در واقع، تا به امروز، تنها زمانی که دیده شده است که او سرخ شده است، زمانی است که سعی می کند از سگ ساداهارو و کتسونو استفاده کند تا فرصتی برای صحبت با او پیدا کند.

۱۷. Nausicaä

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Nausicaä of the Valley of the Wind

شخثیت Nausicaä در دنیای ویران شده آینده که توسط سموم جوی نابود شده و با حشرات غول پیکر ازدحام شده است، داستان یک شاهزاده خانم جوان، شجاع و بی گناه است که عشق به همه موجودات زنده و عزم پرشور برای درک فرآیندهای طبیعت او را به خطری وحشتناک سوق می دهد. ، فداکاری و در نهایت پیروزی. مانند اکثر فیلم‌های استودیو گیبلی، نه خیر و نه بد وجود دارد، بلکه دیدگاه‌ها، ضعف‌ها و جنگ قدرت متضاد هستند. در طول فیلم، انیمه میازاکی الهام‌بخش است. به ویژه ترسیم جنگل مسموم از زیبایی ماورایی برخوردار است.

۱۶. Motoko Kusanagi

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Ghost in the Shell

موتوکو کوساناگی شخصیت اصلی در مجموعه انیمه Masamune Shirow’s Ghost in the Shell Stand Alone Complex است. او یک سایبورگ پیشرفته با قابلیت های بسیار پیشرفته است که به عنوان یک حرفه ای واقعی در خط وظیفه خود شناخته می شود. موتوکو که اغلب به عنوان “سرگرد” (少佐) شناخته می شود، یکی از بهترین ماموران پلیس است و تیم او که به عنوان بخش ۹ شناخته می شود نیز بسیار مورد توجه است. در تداوم Stand Alone Complex، Motoko Kusanagi فردی مطمئن، محاسبه‌گر و تا حدودی گوشه‌گیر است. با وجود آن، او از بی احساسی فاصله زیادی دارد. او می داند که چگونه دوستانه باشد و همسالانش او را کاملاً قابل دسترس می دانند، در حالی که خشم او چیزی است که باید دید. با این حال، در زیر پوسته، او از داستان سایبری شدن یا پروتز تمام بدن خود محافظت می کند که به خاطرات او از دوران کودکی آسیب زد.

۱۵. Tanjiro Kamado

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Demon Slayer

تانجیرو کامادو قهرمان اصلی سری Demon Slayr: است. او برادر بزرگتر نزوکو کامدو و فرزند ارشد خانواده فقید کامدو است. او یک شیطان کش با رتبه کانو و عضوی از سپاه شیطان کش است که برای یافتن راهی برای تبدیل نزوکو به یک انسان و شکار شیطانی که مسئول قتل خانواده او و او است یکی شد.تانجیرو قبل از اینکه تبدیل به یک شیطان کش شود، قبل از سلاخی خانواده اش توسط موزان، زغال سوز بود، در حالی که خواهر کوچکترش، نزوکو، به یک شیطان تبدیل شد.

۱۴. Jotaro Kujo

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : JoJo’s Bizarre Adventure


جوتارو کوجو قهرمان اصلی قسمت سوم سریال ماجراجویی عجیب جوجو، Stardust Crusaders، و سومین جوجو این مجموعه است. او همچنین به عنوان متحد اصلی در Diamond is Unbreakable و Stone Ocean ظاهر می شود و به عنوان یک شخصیت درجه سوم در Vento Aureo ظاهر کوتاهی دارد. در نتیجه تمام حضورهایش، جوتارو تکراری ترین قهرمان سریال جوجو است.

جوتارو یک بزهکار ژاپنی است که از طرف پدرش ریشه ژاپنی دارد و از طرف مادرش ریشه نیمه انگلیسی و نیمه ایتالیایی دارد. جوتارو یک زندگی معمولی دارد تا اینکه دشمن قدیمی خانواده جوستار، DIO، بازگردد. جوتارو پس از اینکه می بیند که مادرش هالی به دلیل بیدار شدن دوباره DIO بیمار می شود، در کنار پدربزرگش جوزف جوستار و گروهی از دوستانش سفری را در سراسر جهان آغاز می کند تا مادرش را نجات دهد و خون آشام را یک بار برای همیشه شکست دهد.

۱۳. Gon Freecss

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Hunter x Hunter

شخصیت Gon Freecss تمام چیزی است که یک قهرمان انیمیشن باید باشد. خالق ناروتو، کیشیموتو تایید کرده است که گون بخشی از الهام بخش شخصیت اصلی او بوده است، و این موضوع را نیز اضافه می کند. وقتی صحبت از اعجوبه‌های جوان و شاید خیلی مهربان با قدرت شگفت‌آور می‌شود، گون طرح اولیه است. قوس “Chimera Ant” نیز یک تغییر روایی جالب برای Gon ایجاد می کند و یکی از جالب ترین پیشرفت ها در تمام انیمه ها است. Hunter x Hunter را به طور جدی تماشا کنید. –

۱۲. Eren Yeager

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Attack on Titan

اسپویل ها: ارن ضدقهرمان اصلی است. در بسیاری از قوس های اولیه Attack on Titan، به نظر می رسد که او بیشتر یک قهرمان سنتی شونن است که مشتاق شکست دادن شرورها و نجات عزیزانش است. اما همانطور که نمایش ادامه دارد، ارن واقعاً به یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های اخلاقی در این ژانر تبدیل می‌شود. یوکی کاجی با صداپیشگی نقش استادانه ای انجام می دهد و این واقعا یکی از جالب ترین و پیچیده ترین پیشرفت ها نه تنها در انیمه بلکه در انواع هنر ها است.

۱۱. Guts

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Berserk

شخثیت Guts یکی از آن قهرمانان انیمه است که برای هیچ مردی نمی‌توان آن را تحمل کرد. روزهای اولیه مزدوری او برای دنبال کردن بسیار جذاب است و من دقیقاً همین احساس را در مورد تعامل او با گریفیث و کاسکا دارم. هنگامی که او کاملاً رشد کرد و دوباره به تنهایی باز شد، گاتس به نمادین ترین شخصیت تبدیل می شود. “شمشیرزن سیاه” معروف یکی از موارد مورد علاقه من است، زیرا شما فقط باید به داستان فوق العاده افسرده کننده آن مرد را احساس کنید. از نمادین بودن این شخصیت همین بس که میازاکی خالق سری سولز همیشه ارادت خودش را به این شخصیت و مانگای آن نشان داده است.

۱۰. Himura Kenshin

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Rurouni Kenshin

هیمورا کنشین با نام اصلی هیمورا شینتا، قهرمان اصلی و شخصیت اصلی سریال رورونی کنشین است. او به عنوان هیتوکیری افسانه‌ای انقلاب میجی شناخته می‌شود، هیتوکیری باتوسای، با نام دقیق‌تر هیمورا باتوسای کنشین، ده سال را در سفر به ژاپن به عنوان رورونی در جستجوی رستگاری گذرانده است، و یک ساکاباتو را با خود حمل می‌کند و قول می‌دهد که پس از خدمتش در این کشور دیگر هرگز نکشد. باکوماتسو به عنوان یک قاتل برای آرمان امپریالیستی. در سال ۱۸۷۸، او به توکیو می رسد و در Kamiya Dōjō اقامت می کند، جایی که نذر او در حالی که برای حفظ صلح کشور مبارزه می کند مورد آزمایش قرار می گیرد.

۹. Shinji Ikari

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Neon Genesis Evangelion

شخصیت Shinji یک انحراف واقعاً جالب از قهرمانان انیمه سنتی است که بسیاری از این لیست را نقطه‌گذاری می‌کنند. او به جای اینکه یک ایده آلیست بیش از حد مشتاق باشد که می خواهد جهان را نجات دهد، در واقع نوجوانی منفعل تر است که به انجام کاری که هیچ علاقه ای به آن ندارد سوق می دهد. همه ما لزوماً نمی‌توانیم با سر در موقعیت‌های پرمخاطره ای که در آن قرار دارند فرو برویم. شینجی، برعکس، آینه‌ای از تجربیات انسانی مرتبط‌تر از ترس، تردید و افسردگی است. او شخصیت فوق العاده قدرتمندی است زیرا چگونه می توانیم خود را در او ببینیم.

۸. Sailor Moon

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Sailor Moon

شخصیت Usagi “Serena” Tsukino AKA Sailor Moon قهرمان اصلی مجموعه مانگا و انیمه با همین نام است. او می تواند پرواز کند و قدرت های جادویی دیگری نیز دارد. او در ابتدای سریال ۱۴ ساله است. او از کار مدرسه متنفر است و بسیار تنبل است. با همه اینها، او صاحب یک گربه سیاه به نام لونا است. وقتی صحبت از غذا می شود، او ترجیح می دهد که شیرینی بخورد و حتی هویج را تحقیر می کند، حتی هویج را در دست می گیرد تا ببیند خراب یا تیره نیست. گاهی اوقات وقتی او لباس‌های غیررسمی می‌پوشد، می‌توان پیگ‌تیل‌های بنه‌ای او را با رنگ‌های مختلف پاپیون تزئین کرد. در لباس پیشاهنگ ملوان، دامن و یقه او در ابتدا کاملا آبی است. او همچنین دو کمان قرمز دارد: یکی روی تنه و دیگری در پشت. هنگامی که او در وهله اول جام خلوص را به دست می آورد، برای اولین بار از آن برای ارتقای خود استفاده می کند و در این فرآیند، دامن آبی او سفید می شود با نوارهای زرد و آبی در لبه و کمان پشتی او با روبان های کشیده سفید می شود. علاوه بر این، کمربند قلب کیهانی او به دور کمر او اضافه شده است

۷. Spike Spiegel

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Cowboy Bebop

اسپایک اشپیگل قهرمان اصلی انیمه سریال Cowboy Bebop است. او یک شکارچی جوایز یا “کاوبوی” (همانطور که چندین بار از او نام برده می شود) در یک سفینه فضایی به نام بی باپ است و با خدمه خود متشکل از دوست قدیمی خود، جت و اعضای اخیرش، Faye، Ed و Ein در فضا سفر می کند. .

صداپیشگی او توسط کویچی یامادرا در نسخه ژاپنی و استیو بلوم در نسخه انگلیسی انجام می شود که صداپیشگی اولی نیز صداپیشگی جوبی کیباگامی و کین هایویند بود.

۶. Light Yagami

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Death Note

لایت یاگامی پس از کشف یادداشت مرگ اسرارآمیز و سرنوشت‌ساز، از آن برای تبدیل شدن به چهره‌ای به اصطلاح خداگونه استفاده می‌کند که توانایی کشتن هرکسی را که فکر می‌کند از زندگی آن‌ها محروم است، دارد. تماشای تلاش او برای انجام ماموریت زندگی جدیدش، من را برای تمام مدتی که در این نمایش نام‌گذاری داشت، مجذوب خود نگه داشت – طبیعت حیله‌گر و اقدامات لایت که او را در آن منطقه خاکستری اخلاقی قرار می‌دهد، ضدقهرمان‌های زیادی وجود دارند که توضیح می‌دهند.

۵. ASTA

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Black Clover

آستا قهرمان اصلی مجموعه فیلم شبدر سیاه است. او یتیمی است که در کلیسایی در دهکده به نام هاگ بزرگ شده است. او صاحب گریمور شبدر ۵ برگ و همچنین عضوی از بلک بولز و شوالیه سلطنتی است. او یک شوالیه جادویی ارشد درجه یک است. آستا نسخه وفادار یک قهرمان انیمه شنون است ، مهربان ، شجاع ، شکمو چیزی که ما ا به یاد خیلی شخصیت های اصلی دیگر میاندازد.

۴. Edward Elric

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Fullmetal Alchemist

انیمه Full Metal Alchemist: Brotherhood بدون شک بهترین انیمه در این لیست است و بسیاری از موفقیت های سریال به نوشتن قهرمان و دوتاگونیست آن بازمی گردد. ادوارد در طول نمایش بسیار تکامل می‌یابد، اما به جای اینکه مانند برخی از ضدقهرمانان فهرست به سمت تاریکی برود، در طول اجرای پرفراز و نشیب سریال، یک قطب‌نمای اخلاقی قوی را حفظ می‌کند. کیمیاگری یکی از جالب ترین سیستم های قدرت در انیمه است که به ادوارد اجازه می دهد از منظر زیبایی شناسی و از لنز توسعه شخصیت به طور همزمان باحال باشد. ادوارد درد و رنج بسیار زیادی را تحمل می کند و مجبور است کارهای ناخوشایندی انجام دهد، اما او و برادرش تا انتها حس باورنکردنی درست و غلط را حفظ می کنند. –

۳. Naruto Uzumaki

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Naruto

برای بسیاری از افرادی که انیمه تماشا نمی‌کنند، ناروتو احتمالاً شناخته‌شده‌ترین قهرمان داستان از کل ژانر است. به عنوان مرکز یکی از سه غول بزرگ انیمه ، خوشبین ساده لوح نمی توانست در هیچ جای دیگری از این لیست باشد. بسیاری از انیمه های معاصر (My Hero Academia، Jujutsu Kaisen، و حتی Black Clover) از ناروتو و شخصیت اصلی آن الهام می گیرند.قطعا ناروتو یکی از بهترین شخصیت های تمام دوران انیمه هست و طرفدارن سرسخت زادی هم دارد.

۲. Goku

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : Dragon Ball

گوکو یک احمق دوست داشتنی است. او از یافتن یک شغل واقعی در بهترین حالت همسرش چی-چی صرف نظر می کند تا بتواند تمرین کند و در یک لحظه برای یک سری نبردهای داستانی دیگر آماده شود. دنبال کردن سفر او از یک کودک جوان تأثیرپذیر به یک مرد کاملاً بالغ که قدرتش هیچ حد و مرزی نمی شناسد، تماشای آن از سال های کودکی بسیار سرگرم کننده بوده است. این شخص در چندین موقعیت مردم زمین و حتی سیاره نامک را نجات داده است، خود را به اشکال جدید و قدرتمند سطوح “Super Saiyan” ارتقا داده و خود را به خاطر پسرش قربانی کرده است. مطمئناً، او بسیار ساده لوح است و عادت بدی دارد که بخواهد با کسی که سطح قدرتی قابل مقایسه با او دارد دست بزند.

۱. Monkey D. Luffy

بهترین قهرمانان انیمه در تمام دوران

انیمه : One Piece

مردی که روزی پادشاه دزدان دریایی خواهد شد، شاه قهرمانان انیمه نیز هست. داستان قهرمانی بیش از حد جاه طلب، آزاردهنده اما دوست داشتنی و فوق العاده قدرتمند بدون مانکی دی. لوفی وجود نداشت. بخشی از چیزی که او را متمایز می کند و تماشای او را بسیار لذت بخش می کند این است که چگونه مهمترین دارایی او در واقع مهربانی و وفاداری به دوستانش است. مسیر ۱۰۰۰ قسمتی لوفی و کلاه حصیری ها هنوز تمام نشده ما بی صبرانه منتظریم بلاخره روزی او را به عنوان پادشاه دزدان دریایی ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *