۲۵ تا از محبوب ترین شخصیت های وان پیس | رتبه بندی ۲۰۲۴

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۵ تا از محبوب ترین شخصیت های وان پیس | رتبه بندی ۲۰۲۴

حتی چند دهه بعد، One Piece همچنان بر هر دو نمودار انیمه و مانگا تسلط دارد. دنیای One Piece بسیار وسیع است و بیش از ۱۱۰۰ قسنت را شامل می شود. در طول سفر، مجموعه انیمه با موفقیت شخصیت های مختلفی را برای تشویق در اختیار ما قرار داده است. این شامل قهرمانان پر شور و دوست داشتنی مانند لوفی و ​​آس تا آنتاگونیست های وحشتناکی مانند Doflamingo و Blackbeard می شود. هر شخصیت در دنیای One Piece اثری بر بینندگان گذاشته است، اما تنها تعداد کمی از آنها مورد علاقه طرفداران محسوب می شوند. با این حال، ما در این راهنما لیستی طولانی از ۲۵ شخصیت محبوب One Piece را گردآوری کرده ایم. بنابراین برای بررسی رتبه بندی شخصیت های مورد علاقه خود و مشاهده رتبه بندی اعضای خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری به ادامه مطلب بروید.
ما شخصیت‌های One Piece را بر اساس رتبه‌بندی آنها در نظرسنجی‌های محبوبیت و محبوبیت در بین طرفداران و همچنین ارزیابی نقش آنها در سریال رتبه‌بندی کرده‌ایم. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید نگاهی عمیق به لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece داشته باشیم.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۵. Buggy

باگی دلقک ستاره، یک شخصیت اصلی در فرانچایز One Piece است. او کاپیتان دزدان دریایی باگی است که اعضای آن شبیه بازیگران سیرک بودند (به استثنای آلویدا، کاپیتان سابق دزدان دریایی که به خدمه باگی پیوست و به دنبال انتقام متقابل از قهرمانان سریال، مانکی دی. لوفی بود). با این حال، گفت که خدمه پس از دستگیری او از او جدا شدند و به ایمپل داون، غیرقابل نفوذترین زندان در دنیای One Piece فرستاده شدند و با اشک از هرگونه امیدی برای نجات او دست کشیدند.وی یکی از محبوب ترین شخصیت های های وان پیس تبدیل شده و یکی از قوی ترین دزدان دریایی در حال حاضر است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۴. Carrot

کاروت یکی از اعضای قبیله مینکس زو است و وصیت نامه پدرو را بلافاصله پس از مرگ نابهنگام او به ارث برده است. او عضو موقت خدمه کلاه‌های حصیری از کل جزیره کیک تا قوس کانتری Wano بود. هواداران می خواستند او عضو دائمی تیم باشد زیرا او شخصیتی دوست داشتنی و لذت بخش است.

در حالی که به نظر می رسد او یک شخصیت جذاب است که قادر به مبارزه نیست، او می تواند به یک جنگجو در شکل سولونگ خود تبدیل شود و انواع مختلفی از دشمنان را شکست دهد. اگرچه او اکنون رهبر جدید مینکز است و همچنان یک متحد اساسی برای کلاه های حصیری خواهد بود. در نتیجه او یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۳. Corazon

دونکیشوت روزینانته برادر کوچکتر دوفلامینگو است، اما او نقطه مقابل اوست. او شخصیت بسیار ملایمی است که با اسم رمز Corazon کار می کرد. کورازون کسی بود که در کودکی به لاو نگاه می کرد و با دادن میوه شیطان Ope no Mi جان او را نجات داد. علیرغم داشتن زمان بسیار کمی برای نمایش، خیرخواهی او بی نظیر بود و او شخصیتی بسیار دوست داشتنی بود.

تعداد کمی از شخصیت‌های One Piece برای مدت کوتاهی می‌آیند، اما تأثیری که در قلب ما می‌گذارند برای همیشه باقی می‌ماند. Corazon متعلق به این دسته است و یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۲. Crocodile

کروکودیل قبلاً رئیس باروک ورکز بود. یک سندیکای جنایی در آراباستا. او اولین شروری است که می شناسیم که طعم شکست تلخ را به لوفی چشید. کروکودیل نمونه کاملی از یک شرور فریبنده است که به هیچ چیز دیگری اهمیت نمی دهد. اعمال شرور مضحک او طرفداران کافی را برای او جذب کرده است. او یک قدرت میوه شیطانی ویرانگر دارد که کیفیت خطرناک او را بیشتر می کند.

تا به امروز، او هنوز هم یکی از طولانی ترین آنتاگونیست های فعال در نمایش است، به لطف محبوبیتش. و بنابراین او قطعاً سزاوار جایگاهی در لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۱. Charlotte Katakuri

شارلوت کاتاکوری یکی از فرزندان Big Mom و یکی از فرماندهان شیرین Big Mom Pirates است. اعتقاد بر این بود که کاتاکوری قبل از رویارویی با لوفی هیچ شکستی نداشته است که نشان می دهد او چقدر قدرتمند است. آنچه کاتاکوری را متمایز می کند احترام او به مخالفانش در جنگ است، همانطور که از رویارویی او با لوفی مشاهده می شود. این امر تحسین بسیاری از طرفداران را برانگیخت، تا جایی که بسیاری از آنها می خواستند او در آینده کلاه حصیری یا حتی متحد لوفی باشد.

اگر نگاهی به شرورهایی بیندازیم که به شدت مورد تحسین طرفداران One Piece هستند، آنگاه کاتاکوری قد علم می کند. بنابراین، او مطمئناً در این لیست از محبوب ترین شخصیت های One Piece قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲۰. Donquixote Doflamingo

شخصیت Donquixote Doflamingo یک آنتاگونیست وحشتناک در One Piece است. او عادت داشت جوکر دنیای دی سی را به ما یادآوری کند. قهقهه شوم او برای ایجاد لرز در دل تماشاگران کافی است. او به عنوان “Yaksha بهشتی” شناخته می شود و دزدان دریایی Donquixote را رهبری می کند. دوفلامینگو قبلاً یک جنگ سالار دریاها و یک دلال دنیای اموات بود که به جوکر معروف بود.

دوفلامینگو یک نجیب جهانی بود و قوس شرور او مدت کوتاهی پس از ترک خانواده‌اش مری ژئویز آغاز شد. او یک دیوانه جسور و بداخلاق است که به دلیل شخصیت شیطانی خود به جایگاه فرقه در میان ستایشگران دست یافته است. در نتیجه طبیعت شرور خود، دوفلامینگو یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۹. Kozuki Oden

اگر شخصیتی وجود داشته باشد که بیش از همه توجه ما را در طول کمان کانتری Wano به خود جلب کرده است، پس باید کوزوکی اودن باشد. او یک ورود غیرمنتظره بود که به سرعت جایگاه خود را در قلب طرفداران One Piece تثبیت کرد. اودن، دایمیو کوری، شهری در وانو بود. او یکی از معدود افرادی است که در خدمه دزدان دریایی مشهور راجر و ریش سفید خدمت کرده است.

اودن در جوانی مردی بی دقت و وحشی بود، اما بعداً در زندگی به مرد بهتری تبدیل شد. طرفداران او را به خاطر رفتار گیرا و جایگاهش به عنوان یک سامورایی مهیب تحسین می کنند. در نتیجه، او به وضوح جدیدترین فرد اضافه شده به لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۸. Blackbeard

مارشال دی تچ آنتاگونیست اصلی نمایش و دشمن کلاه حصیری است. او دریاسالار دزدان دریایی ریش سیاه است و به طور گسترده ای به عنوان ریش سیاه شناخته می شود. مانند شانکس، اگرچه زمان کمتری روی صفحه نمایش دارد، اما شخصیت شیطانی‌تر او، طرفداران متفاوتی برای او به دست آورده است. او همچنین اکنون دو توانایی ویرانگر میوه شیطان را در کف دست خود دارد.

او قبلاً شروع به حرکت کرده است و به سرعت به مقام امپراتوری رسیده است. فقط زمان زیادی است که او با لوفی روبرو شود و همه ما در یک ترن هوایی عظیم پر از احساسات هستیم. بدون شک، Blackbeard یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۷. Marco

مارکو فرمانده لشکر اول دزدان دریایی ریش سفید بود. به دلیل قدرت میوه شیطان، او به مارکو ققنوس معروف بود. مارکو یک دزد دریایی دلپذیر و با تجربه در این دوران دزدان دریایی است. او در طول جنگ مارینفورد توانایی رزمی خود را ثابت کرد و دوباره به مینک ها، سامورایی ها و کلاه های حصیری در حمله به اونیگاشیما کمک کرد. این ماهیت همسر اول وفادار ریش سفید را نشان می دهد.

مارکو شخصیتی جسور و فداکار است که دوست دارد به دوستانش کمک کند. حتی پس از بازنشستگی، او توانست دزدان دریایی King و Queen of the Beast را به تنهایی نگه دارد. او یک ستاره درخشان و قطعا یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۶. Jinbe

جینبه سکاندار دزدان دریایی کلاه حصیری است و به شوالیه دریا معروف است. او یک مرد ماهی است و در کاراته مرد ماهی نیز متخصص است. او به لوفی در جنگ مارینفورد کمک کرد و لوفی او را در خدمه می خواست که بعداً پذیرفت. جینبه به خاطر وفاداری اش به لوفی، در مقابل یک امپراتور Big Mom ایستادگی کرد. طرفداران سال ها منتظر ماندند تا جینبه به خدمه ملحق شود و او نیز اخیراً این کار را انجام داد.

جینبه یک مرد اصولی و از اعضای ارشد خدمه است. او یکی از شخصیت های محترم سریال است و بدون شک یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۵. Tony Tony Chopper

تونی تونی چاپر دکتر دزدان دریایی کلاه حصیری است. او یک گوزن شمالی است که میوه شیطان Hito Hito no Mi را مصرف کرد که به او اجازه می دهد به میل خود به یک انسان/دورگ تبدیل شود. او قصد دارد پزشکی شود که بتواند هر بیماری را در جهان درمان کند و به سراسر جهان سفر کند و برای این کار به کلاه حصیری پیوست.

هلی کوپتر ظاهری کاوایی دارد و به آن خردکن «Cotton Candy Lover» می گویند. او حتی آهنگ خودش را دارد که مورد علاقه طرفداران است. اما وقتی نوبت به زمان نمایش می رسد، Chopper می تواند به یک هیولای مطلق تبدیل شود تا دشمنان خود را نابود کند. جایزه ۱۰۰۰ توت او منطقی نیست زیرا او مهارت های پزشکی بالایی دارد و در عین حال یک مبارز عالی است. بنابراین، Chopper در رتبه ۱۵ در لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۴. Usopp

یوسوپ تک تیرانداز دزدان دریایی کلاه حصیری است. او قبلا Usopp Pirates خود را داشت، اما پس از آن به کلاه حصیری پیوست. یاسوپ از دزدان دریایی مو قرمز پدر اوست. او لقب God Usopp را پس از قوس Dressrosa به دست آورد و در همه جای دنیا به این نام معروف است. اوسوپ یک پسر خنده دار است که دائماً لبخند را بر روی صورت فالوورهای خود می نشاند.

همانطور که شوخی هایش ترسو به نظر می رسد، او یکی از شجاع ترین مردان اطراف است. او همیشه برای آرمان های خود و دوستانش ایستادگی می کرد. این نشان دهنده پیشرفت او در طول زمان است. در نتیجه، God Usopp در لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece در رتبه چهاردهم قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۳. Silvers Rayleigh

شخصیت Silvers Rayleigh در کمان مجمع الجزایر Saboady به ما معرفی شد. همه ما به این فکر کردیم که این پیرمرد چه کاری می تواند انجام دهد و او به ما ثابت کرد که اشتباه می کنیم. او دست راست پادشاه دزدان دریایی بود و به طور گسترده به عنوان پادشاه تاریکی شناخته می شد. حتی پس از بازنشستگی نیز توانست با امپراطورها و دریاسالارها بجنگد و آنها را نگه دارد. ریلی پیرمردی جذاب است و به کلاه حصیری در آن قوس کمک کرد. او به لوفی درباره هاکی آموزش داد و او یکی از دلایلی است که لوفی به یک کاربر قوی هاکی تبدیل شد.

اجازه ندهید ظاهر این مرد شما را گول بزند، او همچنان مثل همیشه خونسرد و مشتاق است و طرفداران جداگانه ای برای او دارد. به همین دلیل او یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۲. Sabo

سابو رئیس ستاد ارتش انقلابی و دومین فرمانده مشهور مانکی دی. دراگون است. او همچنین برادر قسم خورده آس و لوفی است. سابو زمانی نجیب زاده ای بود که برای دنبال کردن آرزوهایش همه چیز را رها کرد. او به عنوان یک نجیب، دیگران را از خود حقیر نمی دانست. لوفی همیشه گفته است که سابو یک برادر واقعا مهربان است که به او الهام می‌دهد تا بهترین باشد.

سابو اراده آس را به ارث برده است و می توانید انعکاس آس را در هنگام خوردن میوه شیطان Mera Mera no Mi در او ببینید. او با آن میوه شیطانی فوق العاده قدرتمند است و بدون شک در آینده با دراگون دولت جهانی را ویران خواهد کرد. سابو در لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece در رده دوازدهم قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۱. Boa Hancock

بوآ هنکوک کاپیتان دزدان دریایی کوجا است و عموماً به عنوان ملکه دزدان دریایی / امپراتور مار شناخته می شود. ما او را برای اولین بار در قوس آمازون لیلی ملاقات کردیم. او اولین و تنها زن جنگ سالار دریایی است. او به عنوان زرق و برق دار ترین زن در جهان One Piece در نظر گرفته می شود. زیبایی او کاملاً طرفداران را شگفت زده می کند و توانایی های میوه شیطان او برای او ساخته شده بود.

مانند دشمنان او، پس از مشاهده زیبایی ابدی او و نحوه رفتار او در هنگام حضور لوفی، به سنگ تبدیل می شویم. فراتر از زیبایی او، قدرت مبارزه او نهفته است و او با قدرت هایش یک جانور مطلق است. در نتیجه، بوآ هنکاک یازدهمین شخصیت محبوب در One Piece باقی می ماند.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱۰. Nico Robin

نیکو رابین باستان شناس دزدان دریایی کلاه حصیری است. او به عنوان یکی از حریفان معرفی شد و به طور غیرمنتظره ای در انتهای قوس آلاباستا به کلاه های حصیری پیوست. همانطور که او در ابتدا ترسناک ظاهر شد، او کاملاً مخالف آن است. رابین چوان فردی مهربان و زمینی است. زندگی او پر از تراژدی بود، اما با کلاه های حصیری، او می خواهد به دوستانش کمک کند و جاه طلبی خود را برای کشف تاریخ جهان برآورده کند.

رابین به لطف درک گسترده اش از تاریخ و پونگلیف ها، سودمندی خود را در مبارزات و غیره ثابت کرده است. رابین قوی ترین عضو زن کلاه حصیری است و مورد قدردانی مردم در سراسر جهان است. در نتیجه، نیکو رابین دهمین شخصیت محبوب در One Piece باقی می ماند.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۹. Portgas D. Ace

شخصیت Portgas D. Ace فرمانده لشکر دوم دزدان دریایی ریش سفید بود. او برادر قسم خورده لوفی و ​​سابو و تنها پسر شاه دزدان دریایی راجر است. او به دلیل توانایی‌هایش در میوه‌های شیطانی به «Fire Fist Ace» معروف بود. همه ما تصور می‌کردیم که ایس، مانند لوفی، برای هدفش تا اخر ظآو را می بینیم تا اینکه جنگ مارینفورد اتفاق افتاد. آس مرد خوش تیپی بود که خیلی هم دلسوز بود.

آس به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین الگوهای لوفی برجسته بود. لوفی به همان شکلی که ما نگاه کردیم به او نگاه کرد. اگرچه ماجراجویی آس به پایان رسیده است، اما او به عنوان قهرمان گرامی ما در قلب ما زندگی خواهد کرد. آتشی که او در قلب ما روشن کرد هرگز خاموش نخواهد شد و او نهمین شخصیت محبوب در One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۸. Nami

نامی ناوبری در خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری است. او قبلاً به عنوان سارق گربه نامی شناخته می شد زیرا قبلاً دزدان دریایی را سرقت می کرد. اما پس از پیوستن به دزدان دریایی کلاه حصیری، او شروع به جذب قلب طرفداران کرد. نامی زنی دوست داشتنی و دوست داشتنی است که دوستی کلاه حصیری را تقویت می کند. او توانایی های ناوبری بسیار خوبی دارد و در صورت لزوم می تواند در مبارزات کمک کند.

دزد قلب نامی یکی از اعضای موسس کلاه های حصیری است و یکی از اولین شخصیت هایی است که در انیمه OP با او آشنا شدیم. از آن زمان، او برای همیشه در قلب ما باقی مانده است. به همین دلیل است که او در لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece در جایگاه هشتم قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۷. Whitebeard

ادوارد نیوگیت آکا ریش سفید قوی ترین مرد جهان نامیده شد. او رقیب مستقیم شاه دزدان دریایی ما راجر بود و این نشان می دهد که او چقدر قدرتمند بود. وقتی برای اولین بار با او آشنا شدیم، او مانند یک پیرمرد بی باک به نظر می رسید. اما صحنه فلاش بک او برای نشان دادن رنگ واقعی این مرد بیش از اندازه کافی بود. در حالی که بیشتر دزدان دریایی برای یافتن گنج راهی دریاها شدند، تنها چیزی که او همیشه می خواست یک خانواده بود.

حتی زمانی که او در اوج خود نبود، ریش سفید با شجاعانه ترین اقدامات خود در جنگ مارینفورد برای آس، جهان را تکان داد. ریش سفید یکی از سر به فلک کشیده ترین شخصیت های نمایش است و اویاجی را با احترام می خوانند، مانند اینکه طرفداران او را صدا می زنند. ریش سفید در رتبه هفتم لیست محبوب ترین شخصیت ها در One Piece قرار دارد

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۶. Gol D. Roger

این لیست بدون دزدان دریایی King Gol D. Roger کامل نخواهد بود. راجر یک مکمل ضروری به لیست شخصیت های کلیدی One Piece ما است. عصر بزرگ دزدان دریایی توسط او هنگامی که سخنرانی هیجان انگیزی را در حالی که می خواست از این دنیا برود ایراد کرد، افتتاح شد. با کشف افسانه One Piece، گل دی راجر اولین پادشاه دزدان دریایی شد. او بدون استفاده از توانایی های میوه شیطان، همه اینها را در حالی که بر دریاها تسلط داشت انجام داد. فقط تصور کنید که او چه شخصیت قوی ای دارد!

نسل دزدان دریایی که در حال حاضر در One Piece می بینیم، بعید است که بدون راجر وجود داشته باشد. با داشتن همه اینها، راجر راجر است و بدون شک یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۵. Shanks

احمقانه است که Shanks را از لیست محبوب ترین شخصیت های One Piece کنار بگذاریم. او مرد، اسطوره و افسانه است. شانکس یک شخصیت محبوب است، به لطف نگرش خشنش، علیرغم اینکه زمان کمتری روی صفحه نمایش دارد، اما فقط گاهی اوقات ظاهر می شود. او یکی از امپراتوران دریا شد و میوه شیطان نخورد. اگرچه طرفداران اغلب در مورد اینکه آیا او یک قهرمان است یا به زودی تبدیل به یک شرور می شود بحث می کنند، میراث او همیشه با صدای بلند مورد بحث قرار می گیرد.

لوفی محبوب ما برای شروع فرار دزدان دریایی خود از شنکس الهام گرفت. فیلم One Piece: Red که در سال ۲۰۲۲ اکران شد، برای طرفداران شانکس لذت فوق العاده ای داشته است. به‌عنوان خوانندگان مانگا، می‌توانیم تأیید کنیم که لذت بزرگی برای همه طرفداران انیمه در راه است. در نتیجه شانکس همچنان در رده پنجم قرار دارد.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۴. Trafalgar D. Water Law

کاپیتان دزدان دریایی قلب و دکتر ترافالگار لاو است. او یکی از بهترین شخصیت‌های نمایش است و هیروشی کامیا صدایش را انجام می‌دهد و او را باحال‌تر می‌کند (که VA برای Levi معروف از AOT است). این بیش از حد کافی بود تا وقتی که لاو وارد شد، طرفداران قابل توجهی را جذب کرد. و محبوبیت او زمانی که با دزدان دریایی کلاه حصیری متحد شد بسیار افزایش یافت.

تا به امروز، لاو میلیون‌ها طرفدار را با قدرت‌های میوه‌ای Ope No Mi خود جذب کرده است. او به عنوان جراح مرگ شناخته می شود و به عنوان چهارمین شخصیت محبوب در One Piece رتبه بندی می شود.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۳. Vinsmoke Sanji

سانجی، سرآشپز گروه Straw Heart Pirates، دومین نفر بعد از Zoro است. او به همراه زورو و لوفی عضوی از سه هیولا هستند. سانجی یک شخصیت همه کاره است زیرا او در نبرد با ضربات سوزان و وحشیانه خود برتری می یابد و به طور همزمان برای کل خدمه غذاهای لذیذ آماده می کند. سانجی به دلیل توجه به نگرش و احترامش نسبت به زنان، پایگاه قابل توجهی از طرفداران دارد.

لوفی اشاره کرد که بدون سانجی نمی تواند پادشاه دزدان دریایی شود. بنابراین بله، این همانقدر است که لوفی او را دوست دارد و او را برای خدمه مهم می داند. بنابراین، سانجی در لیست شخصیت های محبوب ما در One Piece سوم است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۲. Roronoa Zoro

رورونوآ زورو شمشیرزن دزدان دریایی کلاه حصیری است. قبل از تبدیل شدن به یک دزد دریایی، او یک شکارچی جایزه بود که با نام دزدان دریایی زورو شناخته می شد. او از تعقیب دزدان دریایی برای دریافت پاداش به تبدیل شدن به یک دزد دریایی تبدیل شد. آیا واقعاً می توانید آن را باور کنید؟ با این حال، کلاه حصیری بدون زورو یکسان نخواهد بود. زورو انتخاب مناسبی را برای پیوستن به خدمه پادشاه دزدان دریایی آینده انجام داد زیرا هدف او شکست دراکول میهاوک و تبدیل شدن به بزرگترین شمشیرزن جهان است.

از آنجایی که زورو مایل بود برای نجات کاپیتانش لوفی جان خود را در Thriller Bark به خطر بیندازد، وفاداری او به او قابل تردید نیست. از آن زمان به بعد، زورو به محبوبیت همه طرفداران One Piece تبدیل شد. زورو دست راست لوفی است و در حال حاضر دومین شخصیت محبوب در One Piece است.

محبوب ترین شخصیت های وان پیس

۱. Monkey D. Luffy

انتظار داشتید چه کسی در صدر باشد؟ این که Monkey D. Luffy محبوب‌ترین شخصیت تمام دوران در One Piece است، بی‌معنی است. او شخصیت اصلی مورد تحسین ما است و در حال حاضر از زمان زندگی خود در حالی که OP را دریافت می کند لذت می برد. لوفی برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی بعدی تلاش خود را آغاز کرد و او در مسیر درست حرکت می کند. لوفی راه طولانی را طی کرده است و امروز نیز الهام بخش است. او به عنوان یک کودک خردسال شروع به کار کرد که دستانش را برای شکست دادن دشمنان دراز کرد تا امپراتور دریا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *