۰

فیلم های ماموریت غیرممکن ۷ و ۸ دیگر پشت سر هم فیلم برداری نمی شوند

Mission: Impossible

نتظار می رفت فیلم های اکشن تام کروز Mission: Impossible 7 و ۸ پشت سر هم فیلمبرداری شوند اما استودیوی فیلم سازی پارامونت برنامه را تغییر داده و بعداً دنباله آن را فیلمبرداری خواهد کرد.

MS7 اکنون مراحل فیلمبرداری خود را به پایان می رساند ، اما کروز وظیفه دارد تا برای فیلم Top Gun: Maverick به سر صحنه برود ، بنابراین طبق منابع Deadline ، او برای فیلمبرداری Mission: Impossible 8 در دسترس نخواهد بود. در این گزارش آمده است که این وقفه نباید خیلی چشمگیر و طولانی مدت باشد.

کارگردان کریستوفر مک کواری اخیراً در اینستاگرام گفت که Mission: Impossible 7 فیلمبرداری در ابوظبی ، آخرین لوکیشن این فیلم اکشن را به پایان رسانده است. تیم سازنده اکنون به “لندن” برگشته اند تا آخرین سکانس ها را ضبط کنند و فیلم را به پایان برسانند.

Mission: Impossible 7 قرار است در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ اکران شود ، در حالی که دنباله آن برای ۴ نوامبر ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. با این حال ، اینکه آیا اخبار گزارش شده بر تاریخ تأثیر می گذارد یا خیر ، باید منتظر ماند.

Deadline همچنین گزارش داده است که گزارش های تابولید انگلستان در مورد تأخیر در تولید Mission: Impossible 7 به دلیل مشکلات همه گیری کرونا درست نیست.

فیلمبرداری پشت به پشت یک استراتژی تولیدی است که شامل فیلمبرداری دو یا چند فیلم در یک لوکیشن است تا هزینه ها را کاهش دهد.

از نمونه های مشهور فیلم هایی که پشت سر هم تولید می شوند ، می توان به سه گانه ارباب حلقه ها ، هری پاتر و یادگاران مرگ قسمت های ۱ و ۲ و توایلایت: ۱ و ۲ اشاره کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *