۰

Paranormal Activity 7 در دست ساخت است

Paranormal Activity 7

فیلم بعدی Paranormal Activity  کارگردان و نویسنده خود را پیدا کرده است. Paranormal Activity 7

هفتمین قسمت از سری فیلم ترسناک بسیار موفق Paranormal Activity به کارگردانی ویل ایوبانک (UnderWater) و نویسندگی کریستوفر لندون (Happy Death Day) ساخته خواهد شد.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، Paranormal Activity 7 در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ به سینماها می آید؛ لندون قبل از نوشتن و کارگردانی دو فیلم Happy Death Day ، چهار فیلم قبلی فعالیت Paranormal را نوشت و همچنین کارگردانی فیلم چهارم ، Paranormal Activity: The Marked Ones را برعهده داشت.

Eubank نیز هدایت فیلم UnderWater ، به علاوه فیلم های علمی تخیلی مستقل The Signal and Love را بر عهده داشته است.

فیلم بعدی فعالیت Paranormal توسط تولیدکننده این فرنچایز، اورن پلی و رئیس Blumhouse جیسون بلوم تولید خواهد شد که تاکنون در همه فیلم های این مجموعه همکاری داشته اند.

در حالی که هنوز هیچ جزئیات پیرامونی در این زمینه منتشر نشده است ، THR اعلام می کند که قالب کلی فیلم جدید مانند همه فیلم های قبلی  خواهد بود.

آخرین فیلم این سری Paranormal Activity: The Ghost Dimension 2015 بود؛ اگرچه این فیلم کمترین میزان فروش در مجموعه را تاکنون داشته است ، اما با بودجه تولید ۱۰ میلیون دلاری ، ۷۸.۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

Paranormal Activity یکی از چندین سریال ترسناک بزرگ است که طی چند سال آینده قسمت های جدیدی دریافت می کند.

بلوم هاوس فیلم Halloween Kills را در اکتبر اکران خواهد کرد ، در حالی که فیلم مورد انتظار Scream در ژانویه ۲۰۲۲ منتشر می شود. همچنین فیلم های جدید دیگری نیز در مجموعه اره برقی تگزاس ، اره و Candyman وجود دارد که قرار است بعداً در سال ۲۰۲۱ پخش شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *