۰

کامل کردن چالش Predator در بازی فورتنایت

چالش فورتنایت

چالش فورتنایت ، به اسم Predator  با جدیدترین بروزرسانی به بازی اضافه شد. بازیکنان برای باز کردن قفل این شکارچی بین کهکشانی باید آنها را تکمیل کنند.

Predator هنوز خود در دسترس نیست ، اما در این بین می توانید بسیاری از آیتم های این کاراکتر را دریافت کنید. این چالش شما را به سه مکان مختلف در سراسر نقشه می فرستد تا بتوانید با NPC های مختلف صحبت کنید. چالش این است که با Beef Boss ، Remedy و Dummy صحبت کنید.

این چالش ها برای اولین بار در تاریخ ۱۳ ژانویه در دسترس قرار گرفتند. اکنون می توانید آنها را تکمیل کنید اما اگر دیگران در نزدیکی شما هستند و می توانند به راحتی شما را از بین ببرند ، باید مراقب باشید.

پیدا کردن Beef Boss, Remedy, Dummy

Beef Boss ، Remedy و Dummy همه در کنار Stealthy Stronghold واقع شده اند. هر کدام از آنها چندین نقطه اسپان روی نقشه دارند  اما به نظر می رسد که آنها تغییر داده شده اند بنابراین همیشه در همان منطقه نشان داده می شوند تا بازیکنان بتوانند این چالش ها را کامل کنند.

در نقشه زیر موقعیت این یه کاراکتر مشخص شده است:

Beef Boss در کنار کامیون مواد غذایی در بالای تپه نزدیک Stealthy Stronghold واقع شده است ، Dummy درست در پایین تپه در کنار صندوقچه و یک سنگ غول پیکر قرار دارد و Remedy کمی دورتر از خانه در شرق است. برای تکمیل چالش باید با هر سه نفر صحبت کنید.

بعد از حرف زدن با این سه کاراکتر چه به دست می آوریم؟

با تکمیل این چالش ، شکلک Plasma Caster Reticle را دریافت خواهید کرد. Predator اسکینی اسرارآمیز است که در ابتدای این فصل مورد رونمایی شد. برای باز کردن قفل آن ، باید این چالش ها و موارد دیگر را تکمیل کنید.

با پیشرفت فصل موارد بیشتری مشخص خواهد شد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *