۰

فیلم واندر وومن استفاده از موسیقی فیلم بتمن در Wonder Woman 1984

واندروومن

وقتی اواخر این ماه سختگیران DC Extended Universe فرصت تماشای “Wonder Woman 1984” از پتی جنکینز را پیدا می کنند ، ممکن است هنگام گوش دادن به نمره یک لحظه ویژه ، اوضاع آشنایی پیدا کنند. دلیل این امر این است که این فیلم پرفروش از یک قطعه موسیقی قدیمی استفاده می کند – به ویژه آهنگی که توسط هانس زیمر و توماس هولکنبورگ با نام مستعار Junkie XL برای Batman v Superman: Dawn Of Justice ساخته شده است. این به عنوان یک مکالمه کوچک زیبا و شفاف عمل می کند که لبخند را بر لب هواداران می نشاند ، اما آنچه جالب است که در مورد آن بدانید این است که (فیلم واندر وومن) در ابتدا قرار گرفتن آن قطعی نبوده است.

 

نقد ها و نمرات فیلم سینمایی  کیلیک کنیدWonder Woman 1984

بتمن

در مدرن پسا تولید ، استفاده از فیلمهایی که به آن آهنگ موقت گفته می شود ، موسیقی سنتی است که از قبل برای تولید فضا در حین ویرایش و در حالی که فیلم نهایی هنوز جمع می شود ، مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل همین رویه بود که ابتدا بخشی از موسیقی متن Batman v Superman: Dawn of Justice در فیلم Wonder Woman 1984 مورد استفاده قرار گرفت ، اما به دلیل مکالمات در حال انجام پتی جنکینز و هانس زیمر بود که در نهایت ماندگار شد.     فیلم واندر وومن

استفاده از موسیقی خاص در اوایل این ماه در جریان یک رویداد مطبوعاتی مجازی برای Wonder Woman 1984 ظاهر شد ، کارگردان در طول یک مصاحبه میزگردی که با ستاره گال گدوت همراه بود ، در مورد آهنگ سال کرد. وی توضیح داد که مانند هر مسیر موقت ، برنامه اصلی این بود که موقتی باشد (از این رو نام آن است) ، اما دو دلیل خاص وجود داشت که در نهایت حفظ شد:

اتفاقی که افتاده بود ، خنده دار است وقتی که شما با همان آهنگساز کار می کنید ، ما این کار را انجام دادیم و برش خورد و ضرب آهنگ آن کاملاً مناسب آن بود. بنابراین ، پس از آن هانس و بچه هایش ، آنها چیزهای مختلفی را نوشتند و فقط به جایی رسیدند که هانس مانند بود ، “چرا ما این کار را می کنیم؟ این از جهان DC است. این آهنگی است که در فیلم های آنها وجود داشته است. چرا برنمی گردد؟ ‘

فیلم واندر وومن
وانئر وومن

گرچه عمداً انجام نشده است ، اما اکنون این عمل در سینما – به ویژه در فیلم های پرفروش ابرقهرمانی – بسیار معمول است. همیشه اینطور نیست که از قطعه های دقیق فیلم از فیلم دیگر استفاده می شود ، اما فیلم ها اغلب از مضامین استفاده شده برای عناوین قبلی در یک پروژه دیگر استفاده می کنند ، حتی در مواردی که آهنگسازان مختلفی کار را انجام می دهند. در مورد Wonder Woman 1984 ، اتفاقاً کار تولید با همان شخصی بود که موسیقی ویژگی را که برای اولین بار شخصیت تیتراژ را وارد کانون کرد ، خلق کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *