۰

فورتنایت اسکین کاراکتر Aloy در بازیHorizon Zero Dawn را هفته دیگر به بازی اضافه می کند

فورتنایت

قهرمان بازی Horizon Zero Dawn  به نام Aloy قرار است به زودی ستاره بعدی بازی باشد که به فورتنایت می رود. همانطور که در پست جدید وبلاگ PlayStation تأیید شده است ، Aloy به عنوان اسکین جدیدی برای تجهیز بازیکنان در سیزن Primal ملحق می شود و همچنین گرفتن این اسکین با یک مسابقات جدید و حالت زمان محدود مشخص می شود.

مواردی که وارد آیتم شاپ بازی فورتنایت می شوند ، شامل گلایدر Glinthawk ، پیک اکس Spear Aloy ، ایموت Heart-rizon ، شیلد صورت Weaver و یک کوله پشتی مخصوص است. اگر ترجیح می دهید همه آنها را یک باره بگیرید ، باندل Horizon Zero Dawn را می توانید خریداری کنید که با اسم  Aloy the Skywatcher به فروش می رسد.

هر کسی که ایکسن Aloy را داشته باشد و در PlayStation 5 خود فورتنایت را بازی کند ، قفل Ice Ice Hunter Aloy Style را باز می کند.

فورتنایت
فورتنایت

برای ایجاد تعادل در کراس اوور ، یک مسابقات ویژه Duos در ۱۴ آوریل برگزار می شود. Aloy Cup به طور انحصاری در PS4 و PS5 در دسترس خواهد بود و تیم های با عملکرد عالی در هر منطقه باندل Horizon Zero Dawn را قبل از ورود به آیتم شاپ دریافت می کنند. بازیکنان در یک مسابقه ، می توانند امتیازات اضافی دریافت کنند و آن تنها با کشتن دشمنان با تیر وکمان در ۱۰ مسابقه مختلف است که در ۳ ساعت انجام می شود.

فورتنایت

با ورود Aloy به بازی یک حالت دو نفره جدید به بازی اضافه شده به نام Team Up است. با وارد شدن به این بخش ( که زمان محدودی دارد ) هر دو بازیکن به اسکین های لارا کرافت و الوی مجهز خواهند شد و هر کدام از آنها تنها می توانند از سلاح های مخصوص خود استفاده کنند. یعنی الوی فقط از تیر و کمان و لارا کرافت فقط از دو کلتش استفاده می کند.

همچنین حیوانات درون بازی وجود خواهند داشت و با کشتن آنها و کرفت کردن آیتم هایشان می توانید سلاح های خود را بروز رسانی کنید.

این مود از ۱۶ تا ۱۸ آپریل فعال خواهد بود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *