لیست تمام نیمه خدایان الدن رینگ

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

لیست تمام نیمه خدایان الدن رینگ

بخش عظیمی از پس زمینه در الدن رینگ نیمه خدایان، فرزندان ماریکا، گادفری و راداگون را دنبال می کند. درخت پیچیده ای از خواهر و برادر، خواهر و برادر ناتنی و خواهر و برادر ناتنی، نیمه خدایان قدرتمند بازی، برخی از برجسته ترین چهره هایی هستند که هنوز در سرزمین های بین فعال هستند و در جنگ های داخلی شرورانه Shattering بین آنها مبارزه می کنند.

حلقه الدن در مورد ماهیت انواع مختلفی از الوهیت خود مبهم است. بسیاری از موجودات در کیهان شناسی الدن رینگ جنبه ای از الوهیت را تجسم می بخشند در حالی که به خودی خود خدا نیستند. با این حال، نوادگان ماریکا در پوشش‌های مختلف او همگی واجد شرایط هستند و تنها موجوداتی هستند که صراحتاً نیمه خدا خوانده می‌شوند. اکنون که DLC مورد انتظار Shadow of the Erdtree منتشر شده است، بالاخره بازیکنان به اطلاعات بیشتری دست یافته اند. این DLC داستان Miquella را به سرزمینی جدید با دشمنان بزرگتر و ترسناک تر دنبال می کند. در حالی که هنوز مشخص نیست که ملینا خواهر و برادر گمشده مالنیا و میکولا است یا خیر، اما جدید دیگری به این خانواده اضافه شده است.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۱۰ – Messmer

مسمر اضافه شده جدید ترسناک به گروه نیمه خدایان الدن رینگ است. مسمر یکی دیگر از فرزندان ماریکا، برادر مالنیا و میکلا است. مسمر با یک مار شیطانی در درونش متولد شد، بنابراین جای تعجب نیست که این باس با دو مار در کنارش آمده است. او و خواهر و برادرش همگی با یک نفرین به دنیا آمدند. مار به نام Abyssal Serpent اگر ماریکا یک چشمش را با مهر و موم جایگزین نمی کرد، مسمر را به طور کامل می بلعد.

به دستور ماریکا، مسمر به سرزمین سایه رفت تا کسانی را که تحت تأثیر نور فیض قرار نگرفته بودند، ریشه کن کند. ماریکا در نهایت مسمر را رها کرد. مسمر بدون هیچ دستور یا حرف جدیدی از مادرش در سرزمین سایه ماند تا به انجام ماموریت اصلی خود ادامه دهد. مسمر همچنین بیشتر به این نظریه بزرگ اشاره می‌کند که ملینا نیمه خدایی دیگری است، زیرا یکی از توصیف‌ها برای محبت او به خواهر کوچک‌تری اشاره می‌کند که “همچنین رویایی از آتش داشت.” اگرچه مشخص نیست، اما این یک نظریه طرفداران از زمان انتشار Elden Ring بوده است، و می تواند توضیح دهد که چگونه ملینا توانست درخت Erdtree را به آتش بکشد.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۹ – Godwyn the Golden

وNight of the Black Knives رویدادی است که مستقیماً مسئول وضعیت تاسف بار دنیای الدن رینگ است. گادوین طلایی مهمترین قربانی شب چاقوهای سیاه است، زیرا قاتلان بلک نایف مستقیماً او را هدف قرار دادند. گادوین قبل از مرگ معنوی خود به عنوان بزرگترین نیمه خدای الدن رینگ شناخته می شد.

در میان شاهکارهای برجسته‌اش، گادوین می‌توانست اژدهاها را تحت سلطه خود درآورد و با آنها دوست شود، شاهکاری که هیچ کس دیگری نمی‌توانست از پس آن برآید. با این حال، مرگ او به هر گونه مشارکت فعالی که می توانست در خط داستانی الدن رینگ داشته باشد، پایان داد. جسد در حال پوسیدگی او در پایگاه ادتری دفن شده است، و بلایت در سرتاسر سرزمین‌های الدن رینگ Between پخش می‌شود و منجر به ظهور کسانی می‌شود که در مرگ زندگی می‌کنند.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۸- Ranni

رانی جادوگر تنها دختر راداگون از گروه طلایی و همسر اول او رنالا، ملکه ماه کامل است. او همچنین یکی از مهم ترین نیمه خدایان در الدن است که یک خط داستانی و پایانی کامل به او اختصاص داده است. قبل از بازی، او شاهزاده قمری رانی، یکی از اعضای کلیدی سلسله ماریکا و یک امپریایی بود – یکی از سه نیمه خدایی که به عنوان جانشین بالقوه ماریکا مشخص شده است.

تمایل رانی به انتخاب سرنوشت خود او را به سمت یک طراح فعال در شب چاقوهای سیاه سوق می دهد. او به همراه ماریکا و رایکارد نقشه کشیدند تا گادوین را بکشند. رانی از این نقشه برای کشتن روح خود استفاده می کند، اما بدن خود را زنده می گذارد، که منجر به شکل عروسک خود در Elden Ring می شود. از آنجا، او کار می کند تا با دستور خودش در پایان عصر ستاره های الدن رینگ به یک خدا تبدیل شود.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۷- Mohg

دو تن از سه فرزند نیمه خدای ماریکا و گادفری در الدن رینگ Omens هستند که با نفرینی به دنیا آمدند که حکم طلایی آن را غیرقابل قبول می‌داند. به این ترتیب، موگ و برادرش، مورگوت، توسط خواهر و برادرشان طرد می‌شوند. به طور ضمنی گفته می شود که هیچ کس به جز پدرشان هیچ عشقی به آنها ندارد. در حالی که مورگوت با وفاداری شدید پاسخ داد، موگ تصمیم گرفت راه خود را بسازد.

موگ تنها نیمه خدای الدن رینگ است که به خدای بیرونی معروف به مادر بی شکل تقدیم شده است. او در کاخ موگوین خود در زیر سرزمین های اسرارآمیز بین با جسد اسیر برادر ناتنی اش میکلا زندگی می کند. نقشه موگ در سراسر الدن رینگ این است که میکلا را به عنوان یک خدا احیا کند و به عنوان همسرش حکومت کند، که هر دو به مادر بی شکل تقدیم شده اند.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۶- Rykard

رایکارد یکی دیگر از فرزندان راداگون و رنالا است. در تاریخچه خود، او یک شکارچی وفادار از حکم طلایی است که در ریشه کن کردن دشمنان آن نقش دارد. با این حال، شرایط او تا امروز الدن رینگ تغییر کرده است. گرسنگی رایکارد برای قدرت، او را وادار می کند تا به مار خداخوار اجازه دهد او را بخورد، و به حالت ترکیبی فعلی او به عنوان رایکارد، ارباب کفر، منجر شود.

وفاداری های رایکارد نسبت به سایر نیمه خدایان حلقه الدن روان تر بوده است. او از حمایت از حکم طلایی به کمک به رانی در شب چاقوهای سیاه می رسد. از آنجا، او به یکی از بدترین دشمنان مورگوت در Shattering تبدیل می شود. در روزگار کنونی، رایکارد و خانه آتشفشانی او به دنبال سرنگونی نظم طلایی و مصرف همه چیز هستند.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۵- Miquella

اتحادیه ماریکا و راداگون در الدن رینگ تنها دو فرزند به دنیا آورد: دوقلوهای میکلا و مالنیا. هر دوی اینها در میان تمام نیمه خدایان حلقه الدن منحصر به فرد هستند. مالنیا آلوده به اسکارلت رات به دنیا می آید، در حالی که میکلا به شکل یک کودک خردسال یخ زده است. با وجود این، هر دو امپریایی هستند که به عنوان خدایان بالقوه آینده تعیین شده اند. دیدگاه‌های میکلا از نظم خود در اطراف Haligtree متمرکز است، ساختاری که خانه همه کسانی است که توسط Order طلایی بیرون رانده شده‌اند.

با این حال، الوهیت سرنوشت میکلا نیست. او مدتهاست که در زمان الدن رینگ مرده است. برادر ناتنی‌اش موهگ او را می‌دزدد، او را به کاخ محگوین می‌برد و آنها را می‌کشد. به نظر می رسد که جسد میکلا همچنان در زیر سرزمین های بین در حال رشد است و در راستای برنامه های موگ برای احیای او به عنوان یکی از خدایان الدن رینگ است. با گسترش Shadow of the Erdtree، فاش شد که میکلا شکل خود را از دست داد تا به سرزمین سایه سفر کند. او با رادان عهد کرد و Starscourge مهیب را به عنوان همسر خود گرفت. جدایی میکلا از بدنش شبیه جدایی رانی است.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۴- Godrick

سGodrick the Grafted ارباب Limgrave است و اولین بازیکنان نیمه خدا احتمالاً در Elden Ring مبارزه می کنند. او همچنین یکی از مبارزان اصلی شاترینگ است. با وجود این، همه، از جمله افراد بسیار پایین تر از وضعیت نیمه خدا، او را تحقیر می کنند. تا حدی، این به خاطر میراث رقیق شده او است. گودریک به جای فرزند ماریکا از نوادگان گادوین است و بنابراین ضعیف تر است.

گودریک پیوند خورده نیز در جهان بدنام به عنوان ضعیف ترین نیمه خدای حلقه الدن است. او هر نبرد قابل توجهی را در شاترینگ شکست داده است و در شکست های پی در پی مورگوت و مالنیا تحقیر شده است. او برای تقویت نیروهایش به مزدوران متکی است و اعضای دیگر موجودات را برای افزایش قدرت خود پیوند می زند.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۳- Morgott

مورگوت، پادشاه فال، ماریکا و دیگر فرزند فال گادفری است. او بیشتر عمر خود را پنهان و دور از چشم گذرانده است. دوران کودکی او در حفره های زیرزمینی زیرزمینی زیر لنیدل، پایتخت سلطنتی به دام افتاده است. حتی زمانی که در جریان شکستن الدن رینگ پادشاه لیندل می شود، چهره خود را پنهان می کند و به عنوان پادشاه محجبه شناخته می شود.

مورگوت علیرغم آزار او توسط گروه طلایی، تنها نیمه خدای حلقه الدن است که کاملاً وفادار مانده است. او خواهر و برادر خود را به عنوان خائن محکوم می کند و برای حفظ امنیت لیندل در یک جنگ دفاعی می جنگد. او قبل از اینکه آنها را تحت نام خود به چالش بکشد، در ظاهر عمومی خود به عنوان Margit، The Fell Omen با Tarnished مبارزه می کند.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۲- Malenia

مالنیا بدنام ترین بااس الدن رینگ است که به عنوان یکی از بهترین جنگجویان در سرزمین های میانی شهرت دارد. او یکی از فرزندان دوقلوی ماریکا و راداگون است که از بدو تولد به اسکارلت روت مبتلا شده است. با این حال، مالنیا از دست دادن چشم‌ها و سه دست و پایش به دلیل این وضعیت، او را از تبدیل شدن به یکی از کشنده‌ترین مبارزان شاترینگ منع نکرده است.

وفاداری مالنیا برای تمام نیمه خدایان حلقه الدن منحصر به فرد است. او برای شکوه یا حکم طلایی خود نمی جنگد. در عوض، او حامی وفادار برادرش میکلا است. مالنیا بخش زیادی از شاترینگ را در هالیگتری صرف می کند، یا به میکلا کمک می کند یا بهبود می یابد. با این حال، او همچنین مسئول ایالت Caelid است. بدنام ترین عمل مالنیا در داستان الدن رینگ، رها کردن اسکارلت رات در طول دوئل تایتانیک خود با رادان است که کل منطقه را ویران می کند.

تمام نیمه خدایان الدن رینگ

۱- Starscourge Radahn

ژنرال رادان یکی از مورد احترام ترین نیمه خدایان در الدن رینگ است. او به‌عنوان یکی از بهترین سربازان و ژنرال‌های سرزمین‌های میانی شناخته می‌شود که بر خانواده کائلید حکومت می‌کند. او همچنین یک دانشمند و یک جادوگر است که به اندازه کافی در جادوی جاذبه برای مبارزه با ستاره ها مهارت دارد. با این حال، رادان در زمان الدن رینگ بسیار سقوط کرده است. رادان برای شکوه خود در Shattering، یکی از مهم ترین رویدادهای Elden Ring، می جنگد، حتی به Leyndell حمله می کند تا خود را از Morgott بالاتر ببرد. او با مالنیا دوئل می کند که نیروهایش به کائلید حمله می کنند و ثابت می کند که یکی از معدود افرادی در الدن رینگ است که می تواند با او برابری کند. با این حال، پوسیدگی اسکارلت او بدن و ذهن او را ویران می کند.

در زمان کنونی الدن رینگ، او یک جانور وحشی است که به سختی از محیط اطراف خود آگاه است. سربازان او جشنواره رادان را سازماندهی می کنند تا مرگی باشکوه را برای او رقم بزنند و از Tarnished دعوت شده است که در آن شرکت کنند. حالا با Shadow of the Erdtree، Tarnished بار دیگر با این دشمن قدیمی روبرو می شوند. میکلا رادان را به همسر موعود خود احیا می کند تا به میکلا کمک کند تا به خدایی واقعی صعود کند. اگر بازیکنان فکر می‌کردند که اولین نسخه Radahn یک مبارزه سخت است، از سختی Radahn جدید غافلگیر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *