۱۵ تا از قوی ترین شخصیت های الدن رینگ براساس لور داستان

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۵ تا از قوی ترین شخصیت های الدن رینگ براساس لور داستان

سرزمین های میانی در الدن رینگ مملو از موجودات قدرتمند است. حتی جدای از جنگجویان و هیولاهای ساده ای که در مناظر پراکنده هستند، شخصیت بازیکن Tarnished در تلاش برای تبدیل شدن به الدن لرد، شانه های خود را با انبوهی از قهرمانان اسطوره ای، نیمه خدایان و خدایان کاملاً درگیر می کند. علاوه بر این، موجودات دیگری وجود دارند که The Tarnished به سختی با آنها ارتباط مستقیمی برقرار می کند که از طریق بهره برداری های چشمگیر قبلی خود شهرت پیدا کرده اند.


با توجه به اینکه The Tarnished در مراحل مختلف تلاش خود با شخصیت‌های قدرتمندی روبرو می‌شود، برخی از آنها برای اهداف گیم‌پلی آسان‌تر از بقیه هستند و به بازیکن یک باس مبارزه منصفانه می‌دهند. با این حال، تنها از روی افسانه، مشخص است که برخی از شخصیت‌های Elden Ring قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگران دارند، مانند Dragonlord Placidusax و Queen Marika.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۵- Rykard, Lord Of Blasphemy

رایکارد در اصل یکی از کم قدرت ترین پانتئون الدن رینگ بود. او مطیع خواهران و برادرانش بود و برخلاف افتخار و عناوینی که خواهر و برادرش کسب کردند، به عنوان پریتور در لیندل خدمت کرد. با این حال، پس از شاترینگ، رایکارد از لیندل جدا شد و در تلاش برای به دست آوردن جاودانگی با مار خداخوار ادغام شد و به ارباب کفر معروف شد.

رایکارد در پوشش فعلی خود واقعاً قدرتمند است. او قادر به بلعیدن و به دست آوردن قدرت نیمه خدایان و خدایان دیگر در سرزمین های میانی است، و The Tarnished باید از یک بیلد بهینه Elden Ring استفاده کند تا امیدی برای شکست دادن او داشته باشد. این به ویژه با توجه به اینکه او دارای دو فرم مختلف با مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد است صادق است. حتی در هنگام مرگ، او به خود می بالد که واقعاً مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است، و این نشان می دهد که او ممکن است قدرت بیشتری داشته باشد که دیده نشده است.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۴- Mohg, Lord of Blood

Mohg که در Elden Ring با عنوان Lord of Blood شناخته می‌شود، یکی از شخصیت‌های قوی‌تر بازی با توجه به داستان آن است. بر خلاف برادرش مورگوت پادشاه فال، موگ این واقعیت را پذیرفت که او به عنوان یک فال ملعون به دنیا آمده است. در نتیجه وضعیتش به عنوان یک فال ملعون، موگ در جهان زیرزمینی زیر لیندل زندانی شد.

زمانی که موگ در زیر زمین بود با خدای بیرونی به نام مادر بی شکل روبرو شد. او خون او را با آتش شعله ور کرد که منجر به دسترسی او به جادوی شعله خون شد. با این جادو، Mohg یکی از خرده‌های Elden Ring را به دست آورد و عنوان Lord of Blood را به خود اختصاص داد و به طرز ماهرانه‌ای پیروانی را در این فرآیند جمع کرد. نفوذ او بر دیگران، و همچنین قدرت های خدادادی او، او را به یک دشمن دلهره آور تبدیل کرده است.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۳- Ranni

رانی جادوگر را می توان در رانی رایز در کلیسای اله پیدا کرد. قبل از اینکه رانی جادوگر نامیده شود، رانی پرنسس ماه رانی نامیده می شد. رانی جادوگر که یک امپراتوری و نیمه خدا بود، در اصل می توانست جایگزین ملکه ماریکا به عنوان حاکم سرزمین های میانی شود. علیرغم قدرتی که ظاهراً به او می داد، او نمی خواست عروسک خیمه شب بازی اراده بزرگ باشد. او به جای اینکه به سرنوشت خود تسلیم شود، تصمیم گرفت فعال باشد و شب بلک نایف اساسین ها را را سازماندهی کرد، که منجر به مرگ گادوین طلایی شد، جادوگر نیز روح او را به بدن یک عروسک منتقل کرد، بنابراین از نقش خود به عنوان یک امپایر فرار کرد. . در حالی که او به دلیل وجود درون بدن یک عروسک تا حدودی محدود است، تأثیر و توانایی های جادویی که رانی جادوگر نشان داده است، هنوز او را به یکی از قوی ترین شخصیت های الدن رینگ تبدیل کرده است. او هنوز در حال برنامه ریزی برای جانشینی ملکه ماریکا به عنوان یک خدا است، اما می خواهد به جای پیروی از دستورات اراده بزرگ، عصر جدیدی را آغاز کند.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۲- Astel

بسیاری از بازی‌های FromSoftware نکاتی از وحشت eldritch دارند و Elden Ring نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک بازیکن ممکن است به طور کامل دلتنگ Astel، Naturalborn of the Void، و خویشاوندانش در یک بازی باشد، زیرا این جانور فقط برای جستجوی Ranni و کاوش در مناطق زیرزمینی ضروری است. با این حال، برای کسانی که با Astel روبرو می شوند، این یک تجربه فراموش نشدنی است.

با این وجود، سطح قابل توجهی از تهدید برای دانش موجودات وجود دارد. این یک بیگانه است که از یک ستاره در حال سقوط متولد شده است و یکی از قدرتمندترین کاربران جادوی جاذبه در سرزمین های میانی است. علاوه بر حملات مبتنی بر جاذبه، قادر به تله پورت نیز می باشد. بنابراین، علاوه بر قوی بودن، گریزان است. برجسته ترین شاهکار آن تخریب شهر ابدی است که ظاهراً با فرود آوردن شهاب سنگ در آن به راحتی انجام داده است.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۱- Morgott, the Omen King

مورگوت، پادشاه فال، که از ملکه ماریکا و گادفری اولین لرد پیر و برادر دوقلوی موگ به دنیا آمد، فوراً در زیرزمینی‌های محبوس شد، زیرا او به عنوان فال ملعون متولد شد. مورگوت، پادشاه فال، سرانجام خون نفرین شده‌اش را به تیغه‌ای می‌بندد، که آن را به عنوان یک عصا در می‌آورد تا از حبس خود فرار کند.

پس از اینکه ملکه ماریکا حلقه الدن را شکست، مورگوت، پادشاه فال، یکی از رونزهای بزرگ را تصاحب کرد و ادعای لیندل را گرفت. او سپس با قهرمانان مختلفی مبارزه کرد که در تلاش بودند به درخت اردتری آسیب برسانند، با این باور که او در نهایت لرد الدن خواهد شد. او همچنین فرماندهی سواره نظام شب را بر عهده داشت که قدرت او را بیشتر کرد. نبوغ او در موفقیت علیرغم معایب اولیه، و همچنین تسلط او بر قهرمانان، مهارت های برتر او را نشان می دهد.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱۰- General Radahn

از میان تمام نیمه خداهای فعال در شاترینگ، هیچ‌کدام به اندازه ژنرال مهیج رادان احترام قائل نیستند. او در مهارت رزمی، رهبری و توانایی جادویی خود یک اسطوره است، و او را به یکی از قوی ترین شخصیت های حلقه الدن تبدیل کرده است. در طول شاترینگ، رادان یکی از بزرگترین تهدیدها در سرزمین های میانی بود، سطح تهدید او فقط با خواهر ناتنی اش مالنیا گره خورده بود.

زمانی که مالنیا و ژنرال رادان با هم جنگیدند، تا زمانی که مالنیا Scarlet Rot را آزاد کرد، یک بن بست کامل بود. در روزگار کنونی، رادان حواس خود را از دست داده است و مقدار زیادی از قدرت خود را صرف نگه داشتن ستاره ها می کند – اما او هنوز آنقدر خطرناک است که به The Tarnished توصیه می شود که ارتش کوچکی را احضار کند تا او را بهتر کند. این واقعیت که او علیرغم اختصاص مقدار قابل توجهی از قدرت خود برای عقب نگه داشتن ستارگان، تا این حد تهدید می کند، ثابت می کند که او یکی از قوی ترین شخصیت های الدن رینگ است.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۹- Malenia

شخصیتMalenia، Blade of Miquella، به عنوان سرسخت ترین رئیس الدن رینگ بدنام شده و تبدیل به یک چالش افسانه ای برای بازیکنان شده است. دانش او بیش از این با این شهرت مطابقت دارد، زیرا گفته می شود که او یکی از بهترین جنگجویان در سرزمین های میانی و همچنین رقیب ژنرال افسانه ای رادان است. در افسانه حلقه الدن، مالنیا نیز یک نیمه خداست و به همراه میکلای هالیگتری به عنوان یکی از اعجوبه های دوقلو شناخته می شود.

با این حال، مالنیا چیزی بیش از مهارت وحشتناک خود با تیغه دارد. او یک امپریایی است و بنابراین کاندیدای جایگزینی ملکه ماریکا به عنوان حامل حلقه الدن است. علاوه بر این، او میزبان Scarlet Rot است که در گذشته Caelid را با آن ویران کرده است. او این پتانسیل را دارد که با تبدیل شدن به یک الهه واقعی پوسیدگی، حتی قدرتمندتر شود. 

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۸- Dragonlord Placidusax

برای کسانی که در سرزمین‌های میانی زندگی می‌کنند، درخت Erdtree نماد قدرت نهایی و همچنین لنگر حاکمیت ملکه ماریکا و اراده بزرگ در جهان است. با این حال، این بخش کلیدی از جهان نیست، زیرا موجودات دیگر و دیگر خدایان بیرونی قبل از ظهور آن بر سرزمین‌های بین و حلقه قدیمی تسلط دارند.

اژدهای ارباب Placidusax یکی از این موجودات است که ادعا می‌کند اولین لرد پیری است که بر دیگر اژدهایان باستانی از Farum Azula حکومت می‌کرد و قبل از حکم طلایی Marika بود. حتی ترازوهای او به تنهایی قدرتمند هستند، زیرا از آنها به عنوان سنگ های آهنگری استفاده می شود که سازنده را قادر می سازد سلاح های خداکشی بسازد. اگرچه او شکست خورده است، او هنوز یک موجود مهم در فرهنگ است و اگر The Tarnished از راه خود برای مبارزه با او دست بردارند، همچنان یک تهدید مهم است.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۷- Godwyn The Golden

در روز کنونی Elden Ring، گادوین طلایی یک جسد نیمه جاندار است که برای همیشه توسط Cursemark of Death عذاب می‌کشد و مرگ را مانند یک انگل در سرزمین‌های میانی پخش می‌کند. علیرغم حالت نیمه جاندار فعلی اش، او هنوز هم از نظر روح و جسم، در زندگی به بهترین نیمه خدایان شهرت دارد. پسر ملکه ماریکا ابدی و گادفری اولین لرد بزرگ، او انتظارات زیادی داشت که به آنها عمل کرد.

از جمله شاهکارهای او، شکست فورتیساکس، یک لرد قبلی، در تک مبارزه است. با این حال، به عنوان یک نمایش قدرت حتی بیشتر، او از کشتن فورتیساکس امتناع کرد و در عوض با او دوستی برقرار کرد. آنها با هم فرقه اژدهای باستانی را تأسیس کردند که در آن لیندل نایتز می توانست طلسم اژدها را بیاموزد و ثابت کند که او بسیار تأثیرگذار است. تنها با مرگ گادوین بود که Shattering شروع شد و اوضاع بدتر شد.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۶- Godfrey, First Elden Lord

جنگجوی معروف به هوآرا لوکس که به گادفری، اولین ارباب الدن تبدیل می‌شود، فقط با معیارهای جنگجویان قدرتمند نیست. قدرت او به حدی است که در اعصار گذشته توانست همسر ماریکا ابدی، ملکه سرزمین‌های بین و حامل حلقه قدیمی را به خود جلب کند و تبدیل به همسر شود. او آنقدر قوی بود که سروش، ارباب جانوران را به عنوان مشاور استخدام کرد تا منابع خود را برای تحقق اشتیاق خود برای نبرد هدر ندهد.

گادفری به‌عنوان «نخستین» الدن لرد، جنگ علیه غول‌ها را رهبری کرد – که تنها یک تهدید بزرگ برای The Tarnished بود – و آنها را شکست داد. در بازی مناسب، او برمی‌گردد و تهدیدی مهم برای The Tarnished محسوب می‌شود، زیرا هر دو برای تبدیل شدن به الدن لرد رقابت می‌کنند. برخلاف دیگر شخصیت‌ها، او از جادو یا الوهیت برای تقویت خود استفاده نمی‌کند، فقط از سطوح افسانه‌ای از مهارت و قدرت استفاده می‌کند. او یک حریف ترسناک است که جایگاه خود را به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های الدن رینگ از طریق دستاوردهای گذشته و شاهکارهای رزمی فعلی خود به دست آورده است.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۵- Maliketh, the Black Blade

برادر ناتنی ملکه Marika the Eternal، Maliketh the Black Blade یک امپریایی است که در نهایت به کشتی حلقه الدن تبدیل می شود. با این حال، قبل از آن، او ملکه چشم گلوم را که رهبری رسولان خدایان را رهبری می کرد، شکست داد. به درستی، او تیغه سیاه رنگی را در دست می گیرد که رون مرگ در آن مهر و موم شده است. با این شمشیر، همه نیمه خدایان از مالیکث تیغ سیاه می ترسیدند، و نام او در نهایت مترادف با “مرگ نیمه خدایان” شد، که نشان دهنده قدرت باورنکردنی او در اوج خود بود.

علاوه بر این، او فرماندهی Black Blade Kindred را بر عهده داشت و توانایی او برای حمله با مقادیر قابل توجهی از قدرت را بیشتر کرد. اگرچه او در نهایت توسط The Tarnished سقوط کرد، اما مایه تاسف او، تاریخچه رزمی چشمگیر و موفق مالیکت باعث شده است که او را از بقیه شخصیت های Elden Ring متمایز کند.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۴- Lord Of Frenzied Flame

شخصیت Lord of Frenzied Flame یک خدای بیرونی است که می‌خواهد چیزی را که اراده بزرگ و نظم طلایی ساخته است، نابود کند. در حالی که تاریخ دقیق شعله دیوانه وار ناشناخته است، نکاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است شعله دیوانه در ابتدا با دیگر خدایان بیرونی مرتبط باشد. با این حال، به طور کامل از آنها جدا شد. Lord of Frenzied Flame عنوانی است که به افراد متعددی تعلق دارد و Tarnished می توانند خودشان به Lord of Frenzied Flame تبدیل شوند.

با این حال، در انتخاب این کار، The Tarnished به چیزی بسیار بزرگتر و بسیار بدتر تبدیل می شود. با استفاده از قدرت سه انگشت و شعله دیوانه وار، آنها می توانند به ارباب شعله دیوانه تبدیل شوند. بسیار بدتر از یک لرد صرف، تبدیل شدن به ارباب شعله های دیوانه کننده عذاب تقریباً قطعی برای سرزمین های بین است، زیرا حضور او زمین های اطراف او را می سوزاند و تهدید می کند که آن را به خاکستر تبدیل می کند.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۳- Miquella of the Haligtree

یکی از اعجوبه های دوقلو، میکلا از هالیگتری، نفرین شده به دنیا آمد. میکولا که برای همیشه در بدن یک کودک همیشه خردسال گیر کرده بود، تلاش کرد تا بر نفرین هایی که او و خواهرش به آن مبتلا شده بودند غلبه کند. با انجام این کار، او طلای بدون آلیاژ را ایجاد کرد که توانست از دخالت خدایان بیرونی جلوگیری کند و پوسیدگی را که مالنیا به آن مبتلا شده بود، به طور موقت متوقف کند. حتی چشمگیرتر، سوزن هایی که میکلا از هالیگتری با طلای بدون آلیاژ می ساخت، قدرت شعله دیوانه را خنثی می کرد.

میکولا در نهایت شروع به کاشت Haligtree کرد که امیدوار بود در نهایت به جایگزینی برای Erdtree تبدیل شود. او با این کار، مکان امنی را برای آزار دیدگان، جمع آوری پیروان و در نتیجه قدرت بیشتر فراهم کرد. او همچنین به دلیل موقعیتش به عنوان یک امپراتوری به خدایی نزدیک شد.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۲- Queen Marika

ملکه Marika the Eternal نیمه خدایی در مرکز پانتئون Elden Ring و شخصی است که خود حلقه Elden را حمل می کند. او پدر و مادر اکثر نیمه خداهای دیگر در صحنه است که بسیاری از آنها به تنهایی شخصیت های قوی الدن رینگ هستند. بسیاری از قدرت او ناشی از آغشته شدن به قدرت اراده بزرگتر است، خدای بیرونی که در حال حاضر بر سرزمین ها حاکم است.

اگرچه او هرگز در طول بازی مبارزه نمی کند، مردم در طول بازی The Tarnished بیشتر از قدرت ماریکا صحبت می کنند. علاوه بر این، او این قدرت را دارد که خود حلقه الدن را در هم بشکند و قوانین حاکم بر واقعیت را با قدرتش از بین ببرد. علاوه بر این، او و راداگان مشهور از Order طلایی یک شخص هستند، به این معنی که تمام قدرت و دستاوردهای او متعلق به اوست.

قوی ترین شخصیت های الدن رینگ

۱- The Elden Beast

باس نهایی الدن رینگ ، هیولا الدن توسط اراده بزرگ بر روی یک ستاره طلایی فرستاده شد تا به عنوان تجسم زنده مفهوم نظم عمل کند. زمانی که راداگان، خود مرد ملکه ماریکا، شکست خورد و بدن او را به شمشیر تبدیل کرد، او با The Tarnished مبارزه می کند. همچنین مفاهیمی وجود دارد که او کسی بود که ملکه ماریکا را در Erdtree به دام انداخته بود، زیرا او سعی می کرد The Tarnished را به طور مشابه به صلیب بکشد.
به نظر می رسد که هیولای الدن تجسمی از خود اراده بزرگتر است، با بخش نه چندان مهمی از قدرت یک خدای بیرونی. در ظاهر کوتاه خود، قدرت خود را از طریق شکنجه ماریکا و با استفاده از بدن او و گادفری به عنوان یک سلاح در مبارزه خود نشان می دهد. علاوه بر این، آرایه قابل توجهی از حملات مقدس طلایی دارد و بسیار گریزان است، و آن را به یک حریف دشوار برای مبارزه تبدیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *