۱۰ شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

شرورهای شونن

۱۰ شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

در دنیای One Piece، ده ها شخصیت قدرت شکست دادن اکثر شرورهای شونن را دارند. برخی حتی می‌توانند قهرمان‌های شونن را شکست دهند، اما با توجه به توانایی‌های بسیار متفاوت در One Piece و روش‌های گوناگونی که شخصیت‌ها می‌توانند به طور بالقوه در یک مبارزه پیروز شوند، وقتی صحبت از شکست دادن دیگر شخصیت‌های شونن به میان می‌آید، نتایج زیادی حاصل می‌شود.شخصیت‌های One Piece چه به دلیل Devil Fruits، توانایی‌های فیزیکی یا حتی هوش و ذکاوت آن‌ها، طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های جنگی دارند که اگر یک شخصیت شرور سر راه آن‌ها قرار می‌گرفت، می‌توانستند به دیگر روایت‌های شونن پایان دهند. برخی از شخصیت‌ها برای دیگر جهان‌های شونن بسیار قدرتمند هستند.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۱۰- Akainu

میوه شیطانی Magu Magu no Mi به او توانایی تبدیل بدن خود به ماگما و حتی ایجاد آن را می دهد. که یکی از قوی‌ترین میوه‌های شیطان در این سری به حساب می‌آید، قدرت ویرانگر محض می‌توانست شهرها، حتی کشورها را هموار کند. قدرت تهاجمی Akainu’s Devil Fruit، همراه با شکست ناپذیری تقریباً او به عنوان یک Logia-Type، آکاینو را به نیرویی تبدیل می کند که در بیشتر جهان های شونن دیگر قابل محاسبه است.

حتی اگر یک شرور بتواند با آکاینو تماس فیزیکی برقرار کند، از آنجایی که او از گدازه ساخته شده است، لمس بدن او قابل بحث نیست. به نظر می رسد که راه های بسیار کمی برای آسیب رساندن به آکاینو وجود دارد و تخریب محض او بر محیط اطرافش باعث می شود او به یکی از قدرتمندترین مبارزان انیمه تبدیل شود.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۹-Tsuru

مسلماً یکی از میوه‌های شیطان کمتر شناخته شده، Woshu Woshu no Mi یا Wash-Wash Fruit، به Tsuru اجازه می‌دهد تا انسان‌ها را به انسان‌های لباس‌شویی تبدیل کند و با یک لمس، آنها را کاملاً بی‌حرکت کند. فرقی نمی‌کند که یک دشمن شرور چه قدرتی داشته باشد، تا زمانی که تسورو بتواند یک بار روی آن‌ها فرود بیاورد، بدون هیچ راهی برای فرار، کاملا منجمد می‌شوند.

علاوه بر این، میوه شیطان او همچنین مقدار معینی از شر را در درون فرد می‌شوید، بنابراین بسته به شروری که با آن روبرو می‌شود، آنها می‌توانند خوب شوند یا اشتیاق خود را برای ارتکاب شر از دست بدهند. تنها نقطه ضعف او سن و عدم توانایی های دفاعی او خواهد بود. اگر او بتواند به هر شرور نزدیک شود، تسورو در صورتی که بتواند با هدف خود ارتباط برقرار کند، برنده خواهد شد.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۸-Sabo

به لطف Mera Mera no Mi، میوه شعله شعله، سابو از نوع Logia است و بدنش از آتش ساخته شده است. بر خلاف دیگر قهرمانان شونن که می‌توانند از آتش استفاده کنند یا از آن استفاده کنند، سابو کاملاً از آتش ساخته شده است. مانند ماگمای ناوگان دریاسالار آکاینو، آتش سابو با همان توانایی‌های دفاعی یک لوجیا-تایپ مرگبار است.

قابلیت های مخرب او به او اجازه می دهد تا با تعداد زیادی از شروران دیگر روبرو شود، تا زمانی که آنها هیچ نوع قدرت آب یا یخی نداشته باشند. سابو همراه با توانایی های رزمی تن به تن و عطش خون در نبرد، مبارزی ترسناک در هر شونن است. تنها راه مقابله با آتش سابو می تواند هر قدرتی باشد که بتواند شعله های آتش او را جذب کند یا آنها را خاموش کند.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۷- Fujitora

دریاسالار بودن در وان پیس به معنای داشتن یک میوه شیطان مضحک قدرتمند است. میوه شیطان دریاسالار Fugitora، Zushi Zushi no mi، Press Press Fruit به او توانایی کنترل جاذبه را می دهد. او اساساً می تواند هر فرد یا جسمی را با گرانش به هر جهتی که انتخاب کند حرکت دهد. توانایی کنترل گرانش کسی می تواند به او اجازه دهد به سادگی یک شرور را در هوا شناور کند یا آنها را روی زمین له کند.

او حتی می تواند شهاب سنگ ها را از آسمان بکشد. علاوه بر این، قابلیت‌های حرکتی فوجیتورا به او اجازه می‌دهد تا به حریفان خود نزدیک شود و سپس بتواند از مهارت‌های شمشیر خود برای به پایان رساندن کار استفاده کند. تنها نقطه ضعف او نابینایی است و همچنین باید روی استفاده از نیروی گرانشی خود تمرکز کند. اگر از فاصله نزدیک به او حمله شود، آنقدر حواس او پرت می شود که مجبور شود با شمشیر از خود دفاع کند و میوه شیطان خود را به طور موقت لغو کند.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۶- Roronoa Zoro

مهارت زورو با تیغه فقط توسط هاوکی میهاوک پیشی گرفته است. در غیر این صورت، او مرگبارترین مبارز شمشیر در One Piece است و اگر قرار باشد با هر شرور شونن دیگری مبارزه کند، شانس شکست دادن آنها را دارد، به خصوص اگر آنها از شمشیر هم استفاده کنند. او به دلایلی شماره دو لوفی است. از آنجایی که زورو قبلاً به مبارزه با کاربران Devil Fruit عادت کرده است، تجربه کافی برای مبارزه با سایر توانایی‌هایی که اغلب در آثار شونن وجود دارد را دارد.

تنها نقطه ضعف زورو مبارزه با برد است، کاری که او می تواند انجام دهد، اما به دلایل واضح، فاصله نزدیک بیشتر سبک اوست. با توجه به اینکه تعداد زیادی از شرورهای شونن جنگنده های نزدیک به هم هستند، زورو شانس خوبی برای برنده شدن کامل با سه شمشیر خود دارد.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۵- Trafalgar D. Water Law

لاو یکی از باهوش‌ترین شخصیت‌های One Piece در نظر گرفته می‌شود، اغلب کسی که نقشه‌ای را برای کلاه‌های حصیری در نظر می‌گیرد که به ناچار نادیده گرفته می‌شود یا به آن عمل نمی‌کند. او با ترکیب توانایی خود در برنامه ریزی با Devil Fruit، Ope Ope no Mi یا Op Op Fruit، قدرت بازسازی و بازسازی محیط و موجودات اطراف خود را دارد. به بیان ساده، او می تواند اعضای بدن یک فرد را بدون آسیب رساندن به آنها جدا کند.

به علاوه، او می‌تواند در حباب مجاورتی تله‌پورت کند و حتی هوشیاری دو یا چند فرد را به بدن‌های مختلف تغییر دهد. او اساسا قدرتمندترین جراح است و توانایی بی حرکت کردن هر کسی در نزدیکی او، توانایی Devil Fruit او را به یکی از قدرتمندترین میوه ها در One Piece تبدیل می کند.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۴- Kaido

کایدو به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های دنیای One Piece شناخته می شود. او یک اسفنج آسیب راه رفتن است که می تواند از اکثر ضربه ها شانه خالی کند. قدرت بالای او به او اجازه می دهد تا آسیب هایی را وارد کند که در غیر این صورت اکثر شرورهای شونن را می کشد. و به لطف میوه شیطان، Uo Uo no Mi: Model Seiryu، یا Fish Fish Fruit: Model Azure Dragon، خطای او به همان اندازه وحشتناک است. میوه شیطان به کایدو اجازه می دهد تا به اژدهایی عظیم تبدیل شود که قادر است شهرها را با گلوله های آتشین مخرب و قدرت تسطیح کند.

او همچنین می تواند خود را به فردی نیمه انسان و نیمه اژدها تبدیل کند که دفاع خود را تا حد غیرقابل تصوری شلیک می کند. صادقانه بگویم، Kaido می تواند در برابر بیشتر آسیب ها مقاومت کند. سرسختی و قدرت تهاجمی کایدو را نیز نباید نادیده گرفت. از آنجایی که او یک تانک در حال راه رفتن است، هر چیزی که سر راهش قرار می گیرد، حتماً محو خواهد شد. اساساً برای شکست دادن او به خدا نیاز بود.

۳- Hawkeye Mihawk

هاوکی در اوج قدرت ایستاده است. او یک جنگنده حیله گر و یکی از قدرتمندترین مبارزان دوربرد در انیمه است و توانایی او با تیغه بی نظیر است. او را در محیطی با تیغه ها قرار دهید و او برنده می شود. برخلاف زورو که برای برنده شدن نیاز به شرایط خاصی دارد، هاوکی آنقدر قدرتمند است که اگر او را وارد دنیایی مانند ناروتو یا برسرک می‌کردند، می‌توانست اساساً همه شخصیت‌ها را در نبرد یک به یک شکست دهد.

تنها شخصیتی که می تواند از او پیشی بگیرد زورو است و هنوز دیده نشده است. Hawkeye تا حد زیادی قدرتمندترین جنگنده غوغا در انیمه است و بیشتر تبهکاران، به خصوص آنهایی که جنگنده های نزدیک برد هستند، هیچ شانسی برای شکست دادن او در یک دوئل ندارند.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۲- Marshell D. Teach

ریش سیاه از نظر برنامه ریزی استراتژیک بلند مدت از قانون پیشی می گیرد. به دلیل نقشه‌کشی‌اش، او Ace را با موفقیت شکست داد و اسیر کرد تا جنگی را بین نیروی دریایی و دزدان دریایی ریش سفید آغاز کند و تنها هدفش کشتن ریش سفید برای سرقت میوه شیطان او بود. Blackbeard حتی از موقعیت خود به عنوان جنگ سالار دریا برای استخدام خطرناک ترین جنایتکاران در Impel Down استفاده کرد. هوش او تنها با غلبه بر میوه شیطان، Yami Yami no mi، یا Dark Dark Fruit قابل رقابت است.

میوه شیطان او از او یک لوژیا تایپ با توانایی ایجاد تاریکی به میل خود می سازد. بر خلاف سایر توانایی‌های سایه در شونن، Blackbeard می‌تواند حملات سایر انواع Logia را جذب کند و حتی انسان‌ها را به داخل سیاه‌چاله بمکد. قابلیت های تهاجمی و دفاعی او او را به یکی از خطرناک ترین شخصیت های دنیای One Piece و به طور کلی در انیمه تبدیل کرده است. او می تواند بسیاری از دیگران را در نبرد شکست دهد، اما تکبر او نقطه ضعف اصلی او خواهد بود.

10 شخصیت وان پیس که می توانند اکثر شرورهای شونن را شکست دهند

۱- Monkey D. Luffy

لوفی به عنوان قهرمان One Piece همیشه یکی از قدرتمندترین شخصیت های دنیای خود بوده است. Gumu Gumu no mi یا صمغ میوه به لوفی قدرت لاستیکی می دهد. او یک مرد لاستیکی است با تمام نقاط قوت و ضعف لاستیک. میوه شیطان او در حالی که به خودی خود یک توانایی مضحک است، او را در برابر آسیب‌های ناشی از زور مانند گلوله یا اجسام کند مصون می‌سازد. تنها نقطه ضعف او اشیاء نوک تیز بود که می توانستند بدن لاستیکی او را برش دهند.

توانایی لوفی در استفاده از فرم های مختلف، معروف به چرخ دنده، به او امکان می دهد گزینه ها و فرم های مختلفی را در یک مبارزه مشخص کند. و پس از عدم موفقیت Gear 5 و بیدار کردن کامل میوه شیطان، قدرت Luffy می تواند با یک خدا رقابت کند. همانطور که در حال حاضر وجود دارد، او این قدرت را دارد که اکثر شخصیت های دیگر در One Piece را شکست دهد، چه برسد به کل شونن. لوفی به دلایلی قهرمان داستان است و قدرت او فقط با خلاقیت او در مبارزه رقابت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *