۰

بازی Prince of Persia: The Sands of Time سال ۲۰۲۶ منتشر می شود

بازی Prince of Persia: The Sands of Time

امسال یوبی‌سافت سی و پنجمین سالگرد مجموعه بازی شاهزاده ایرانی را جشن می‌گیرد و پس از سال‌ها انتظار، طرفداران این سری بازی با عرضه بازی‌های «Prince of Persia: The Lost Crown» و « The Rogue Prince of Persia» حسابی سرگرم شده‌اند. یوبی‌سافت در رویداد اخیر خود با نام «یوبی‌سافت فوروارد»، علاوه بر ارائه به‌روزرسانی‌هایی در مورد هر دو عنوان ذکر شده، یک به‌روزرسانی کوتاه در مورد بازسازی بازی «شاهزاده ایرانی: شن‌های زمان» نیز به اشتراک گذاشت.

آن‌ها یک تیزر تریلر کوتاه جدید منتشر کردند که درواقع کمی بیش از نمایش لوگوی بازی نیست، با این حال بازه زمانی عرضه‌ی بازی را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که «شاهزاده ایرانی: شن‌های زمان» در algún punto سال ۲۰۲۶ عرضه خواهد شد. اینکه به این بازه زمانی پایبند باشند یا خیر هنوز مشخص نیست؛ به هر حال تأخیر در انتشار عناوین یوبی‌سافت چیز جدیدی نیست.

یوبی‌سافت در سال ۲۰۲۰ ساخت نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی «شاهزاده ایرانی: شن‌های زمان» را اعلام کرد. رهبری این پروژه برعهده‌ی استودیوهای بمبئی و پونه‌ی این شرکت بود، اما پس از واکنش‌های منفی به نمایش اولیه‌ی بازی به علت ماهیت کم‌حوصله‌ی آن و بهبودهای بصری و فنی ناکافی، یوبی‌سافت در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که پروژه‌ی بازی را به استودیوی مونترئال خود سپرده است. به تازگی نیز تأیید شد که استودیوی تورنتوی یوبی‌سافت برای توسعه‌ی بازی پشتیبانی ارائه می‌دهد.

طبق گزارش اخیر، پروژه‌ی بازسازی با رهبری جدید راه‌اندازی مجدد شده و اکنون شامل مکانیک‌های گیم‌پلی جدید، جلوه‌های بصری بازسازی‌شده و موارد دیگر می‌شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *