۰

گیمپلی ASSASSIN’S CREED SHADOWS در مراسم یوبی سافت فوروارد به نمایش در آمد

گیمپلی ASSASSIN’S CREED SHADOWS

گیمپلی ASSASSIN’S CREED SHADOWS در مراسم یوبی سافت فوروارد به نمایش در آمد

در جریان نمایشگاه Ubisoft Forward امروز، یوبی سافت یک نگاه کاملاً جدید به Assassin’s Creed Shadows را نشان داد که شامل روندی عمیق از گیم پلی است. اخیراً، Ubisoft با تریلر جدیدی از Assassin’s Creed Shadows در نمایشگاه Xbox Games، طرفداران را شگفت زده کرد.

در توضیحات رسمی بازی آمده است: «در Assassin’s Creed Shadows، داستان‌های درهم تنیده Naoe، یک قاتل شینوبی ماهر از استان ایگا و یاسوکه، سامورایی قدرتمند آفریقایی افسانه‌ای تاریخی را زندگی خواهید کرد. در پس‌زمینه دوره متلاطم اواخر سنگوکو، این دو قابل توجه سرنوشت مشترک خود را کشف می‌کنند، زیرا عصر جدیدی را برای ژاپن آغاز می‌کنند. از هرج و مرج به هدف، از تاریکی به روشنایی. یک Creed جدید بر فراز ژاپن طلوع می کند.

یوبی سافت به افزایش بازاریابی برای Assassin’s Creed Shadows ادامه می دهد. ماه گذشته، یوبی‌سافت تمام نسخه‌های بازی و بعداً نسخه‌ی پیش‌بینی‌شده Collector’s Edition را معرفی کرد.


خوشبختانه، یوبی‌سافت همچنین تایید کرد که گیم‌پلی Assassin’s Creed Shadows همیشه نیازی به اتصال اجباری نخواهد داشت. بازیکنان می توانند سفر خود را کاملاً آفلاین کشف کنند و از آن لذت ببرند.

پس از چند نشت اطلاعاتی، طرفداران همچنین نگاهی اجمالی به Season Pass و قیمت DLC داشتند. افشای اطلاعات حاکی از آن است که Assassin’s Creed Shadows قرار است حداقل دو نسخه الحاقی پس از عرضه دریافت کند.

عنوان Assassin’s Creed Shadows که قبلاً با نام Codename Red شناخته می‌شد، در ۱۵ نوامبر ۲۰۲۴ منتشر می‌شود. طرفداران می‌توانند با Ubisoft+ Premium، نسخه طلایی یا Ultimate Edition به زودی دسترسی داشته باشند. این بازی برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس خواهد بود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *