۰

سیزن دوم بازی Skull and Bones منتشر شد، فصل سوم حالت جدید PvP را اضافه خواهد کرد

سیزن دوم بازی Skull and Bones

بازی Skull and Bones بعد از سال‌ها تأخیر، مشکلات توسعه و… بالاخره اوایل سال جاری عرضه شد. اگرچه این بازی چندنفره با مضمون دزدان دریایی دنیا را تکان نداد، اما همچنان محتوای جدیدی دریافت می‌کند. یوبی‌سافت در رویداد اخیر Ubisoft Forward با یک تریلر جدید، انتشار فصل دوم Skull and Bones را جشن گرفت و همزمان جزئیاتی از فصل بعدی را شرح داد.

برای شروع، فصل دوم یک خط روایت جدید را معرفی می‌کند که حول محور دو (Sea Lord) جدید به نام (Hubac Twins) می‌چرخد. این فصل همچنین یک هیولای دریایی جدید به نام (Megalodon) (Lestari) و یک کشتی جدید به نام (Brig) را به همراه دارد که کشتی‌ای چندمنظوره، سریع و بسیار قابل مانور است. علاوه بر این، رویدادهای جدید، ویژگی‌های مرتبط با مدیریت ناوگان و حتی حالت‌های بازی تک‌نفره و PvE جدید نیز وجود دارد.

فصل سوم در حالی که قرار است امسال تابستان عرضه شود، (Li Tian Ning) مرموز، یاغی (Dragon’s Claw) را به عنوان ارباب دریای جدید برای رویارویی بازیکنان معرفی می‌کند. فعالیت‌های جدید، محتوای داستانی، پاداش‌ها و یک هیولای دریایی جدید در این فصل وجود خواهد داشت و علاوه بر آن، بازی یک حالت PvP 5v5 جدید نیز اضافه خواهد کرد.

بازی Skull and Bones برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *